عصر رایانه: آموزش ارسال پست در وینسافت

اشتراک وی آی پی وینسافت
  • بازدید : 57 views

از چه عنوانی برای مطالب استفاده کنیم؟

  • عنوان مطلب همواره یکی از مهمترین نکات در هر پست و جایگاهش در موتورهای جستجویی نظیر گوگل میباشد، برای محتویات کم بازدیدتر و کم مخاطبتر میتوان از عنوان هایی که بقیه سایت ها استفاده کرده اند استفاده نمود اما برای پستی که تعداد بسیار زیادی از سایت ها عنوان هایی شبیه به هم دارند داشتن یک عنوان متفاوت و نو آورانه میتواند در موفقیت پست شما تاثیر مستقیمی داشته باشد.

محتویات پست به چه صورت باشد؟

  • سعی کنید به طریقی کلمات کلیدی پست را که در عنوان مطلب استفاده کرده اید در خط اول نوشته های خود نیز بکار ببرید، عنوان مطلب هرقدر طولانیتر باشد احتمال موفقیت پست بالاتر خواهد رفت همچنین منظم بودن و مرتب بودن پست نیز در موفقیت پست و مشاهده پست توسط کاربران و حتی معرفی آن به دیگران تاثیر مستقیمی خواهد داشت سعی کنید محتویات پست شما کاملا منظم باشد.

آیا میتوان از این طریق درآمد داشت؟

  • بله! تصور کنید شما یک نرم افزار یا یک لینک خبری یا حتی یک کلیپ(هر لینکی جز لینک فیلم و سریال) را در یک آپلود سنتر نظیر آپلودبوی داشته باشید،زمانی که آن لینک را در سایت ما منتشر کنید کاربران ما لینک شما را میبینند و شما به ازای هر دانلودی که کاربران انجام دهند از طرف آپلودبوی مبلغی را کسب خواهید کرد.این امر برای کوتاه کنندگان لینک نیز کاربرد دارد و به ازای لینک های کوتاه شده خود میتوانید درآمد کسب کنید. همچنین میتوان موارد خلاقانه تری چون پست های فروشگاهی را نیز به این دسته بندی ها اضافه کرد به طور کلی شما میتوانید به اندازه خلاقیت خود درآمد داشته باشید.

چه نوع پست های در سایت شما موفقیت بیشتری خواهند داشت؟

  • در وینسافت از آنجایی که ما انواع پست ها در حوزه فیلم و سریال،نرم افزار و بازی کامپیوتر و موبایل،پست های فروشگاهی و خرید کالا و… را میزنیم شما میتوانید از هر نوع پستی که ارسال کنید درآمد داشته باشید یا صرفا پست موفقی داشته باشید.

پست با متحوای جدید یعنی چه؟

  • پستی که پیشتر در سایت دیگری منتشر شده و شما نوشته های آن پست را کپی کنید و در سایت ما انتشار دهید نه سودی برای شما خواهد داشت نه ما پس به هیچ عنوان چنین پست هایی حتی اگر یک خط از آنها کپی باشد منتشر نخواهند شد. شما میتوانید متحویات پستی که قصد کپی کردنش را داشتید مطالعه کنید با گفتاری جدید طبق برداشت و ذهنیت خود مجددا اطلاعات جدیدتان را تایپ کنید و بدین طریق هم موفقیت پست شما بیشتر خواهد شد هم میتوانید اطلاعات عمومی خود را افزایش دهید.

پس از ارسال پست چقدر طول میکشد تا تایید شود؟

  • پس از اینکه شما پست را ارسال میکنید زمانی طول میکشد تا ما پست را بررسی کنیم پس از بررسی در صورتی که پست کپی باشد به طول کلی تایید نخواهد شد اما اگر پست با محتویات نوشتاری جدیدی بود در صورت لزوم یک روتوش از آن خواهیم کرد و سپس در سایت منتشر خواهد شد.


ارسال پست مهمان در وینسافت

  • انتشار : 29 آگوست 16
  • نویسنده : sajad_heydari
  • بازدید : 57 views