بازگشت حالت stamina mode در اندروید 6.0.1 به سونی z5

اشتراک وی آی پی وینسافت
شنبه
يک شنبه
دو شنبه
سه شنبه
چهار شنبه
پنج شنبه
جمعه
فصل 8
The CW
The Vampire Diaries
فصل 6
NBC
Grimm
فصل 1
BBC One
Taboo
فصل 2
The CW
Supergirl
فصل 1
FOX
24: Legacy
فصل 2
Freeform
Shadowhunters
فصل 3
The CW
The Flash
فصل 2
The CW
Legends of Tomorrow
فصل 5
The CW
Arrow
فصل 4
The CW
The 100
فصل 1
FX
Legion
بازگشت حالت stamina mode در اندروید 6.0.1 به سونی z5

آپدیت 6.0.1 برای سونی z5

حالت استامینا مود یکی از قابلیت های بسیار جالب اندروید لالی پاپ بود که با بستن برنامه های غیر ضروری پس زمینه باعث بالاتر بردن عمر باتری تا 4 برابر میشد که این قابلیت در اندروید مارشملو حذف گردید و اکنون در آپدیت جدیدی که نسخه های مختلف سری z5 سونی دریافت کرده اند میتوانند نسخه اندروید خود را به 6.0.1 ارتقاء داده تا مجددا قابلیت stamina mode و اولترا استامینا را داشته باشند.

نسخه جدید حالت استامینا و اوترا استامینا میتواند عمر باتری را تا 400 درصد بالاتر برده که این امر برای استفاده کنندگان دستگاه های شرکت سونی قابلیت بسیار کلیدی بود، پس از حذف آن در اندروید 6 بسیاری از این موضوع گلایه مند بودند که اکنون و با این نسخه جدید میتوانند مجددا از این قابلیت فوق العاده استفاده نمایند. همچنین در این اپدیت جدید پچ امنیتی اول آپریل گوگل در اجرای اپلیکیشن دوربین با صفحه قفل نیز بهبود داده شده، در این قابلیت کاربران میتوانند با دو بار فشار دادن کلید قفل اپلیکیشن دوربین را به اجرا در بیاورند.

توجه داشته باشید که اگر یکی از کاربران z5 سونی هستید و علاقه مند به دریافت این آپدیت جدید میباشید حتما از یک شبکه اینترنت مطمئن+باتری بالاتر از 50% استفاده کنید که در آپدیت و نصب این بروز رسانی مشکلی ایجاد ایجاد نگردد.