تصاویر Galaxy Note 7 گوشی جدید و شاهکار سامسونگ

اشتراک وی آی پی وینسافت
شنبه
يک شنبه
دو شنبه
سه شنبه
چهار شنبه
پنج شنبه
جمعه
فصل 8
The CW
The Vampire Diaries
فصل 6
NBC
Grimm
فصل 1
BBC One
Taboo
فصل 2
The CW
Supergirl
فصل 1
FOX
24: Legacy
فصل 2
Freeform
Shadowhunters
فصل 3
The CW
The Flash
فصل 2
The CW
Legends of Tomorrow
فصل 5
The CW
Arrow
فصل 4
The CW
The 100
فصل 1
FX
Legion
تصاویر Galaxy Note 7 گوشی جدید و شاهکار سامسونگ

سامسونگ گلکسی نوت 7

پس از موفقیت اسمارت فون گلکسی نوت 6 انتظارات از این پرچمدار فبلتی سامسونگ را بسیار بالا برد، ساعاتی قبل تصاویری رندر شده از محصول جدید سامسونگ یعنی Galaxy Note 7 در فضای مجازی بین کاربران سرتاسر جهان پخش گردید که طبق گفته ها گلکسی نوت 7 بسیار به این تصاویر شبیه بوده و باید انتظار چنین فبلتی را از سامسونگ داشته باشیم.

همانطور که در تصاویر مشاهده میکنید این فبلت لبه هایی خمیده شبیه به گلکسی اس 7 اج دارد با این تفاوت که مقدار خمیدگی در این اسمارت فون کمتر میباشد، همچنین طبق اخبار گذشته گلکسی نوت 7 توانسته گواهی IP68 را دریافت نماید پس بدین شکل این شاهکار سامسونگ نیز به دسته دستگاه های ضد آب میپیوندد و میتواند در عمق استاندارد آن مقاومت کند همچنین در مقابل رطوبت و غبار نیز عایق میباشد.

گوشی Galaxy Note 7

گلکسی نوت 7 از پردازنده اسنپ دراگون 823 استفاده میکند که با توجه به اینکه تقاوتی با اسنپ دراگون 820 ندارد با این حال فرکانس بالاتر این سی پی یو باعث میشود که کارایی سی پی یو نیز بالاتر برود. همچنین طبق اخبار موجود این محصول سامسونگ صفحه نمایش 5.8 اینچ دارد که آن را در رده فبلتها قرار داده.

جا دارد که مجددا ذکر کنیم تصاویری که مشاهده میکنید رندر شده هستند و ممکن است محصولی که از طرف سامسونگ در 7 آگوست معرفی میگردد با این تصاویر تفاوتهایی داشته باشد اما به صورت کلی باید منتظر چنین طرحی برای اسمارت فون جدید سامسونگ باشیم.