حذف لایسنس برنامه و بازی اندروید با Lucky Patcher 6.3.4

اشتراک وی آی پی وینسافت
تبلیغات زیر هدر 2 تبلیغات زیر هدر 1 تبلیغ زیر هدر
شنبه
يک شنبه
دو شنبه
سه شنبه
چهار شنبه
پنج شنبه
جمعه
حذف لایسنس برنامه و بازی اندروید با Lucky Patcher 6.3.4

نرم افزار اندروید Lucky Patcher

Lucky Patcher 6.3.4 عنوان جدیدترین نسخه از یک نرم افزار اندرویدی فوق العاده کاربردی و جالب میباشد که در صورت روت بودن دستگاه اندرویدی شما میتواند تبلیغات یا لایسنس های مورد نیاز نرم افزار ها و بازی ها را حذف نماید. Lucky Patcher 6.3.4 به سادگی نرم افزار ها و بازی هایی که قابلیت حذف لایسنس را دارا میباشند یا احتمال حذف لایسنس را دارند با رنگ بندی های مختلف مشخص میکند که میتوانید با لمس هر کدام و حذف لایسنس بدون مزاحمت بازی کنید،اگر گوشی یا تبلت روت شده دارید به هیچ وجه اپلیکیشن لاکی پچر را از دست ندهید.

آموزش نرم افزار Lucky Patcher 6.3.4 :

  • رنگ سبز : نرم افزار ها یا بازی هایی که در برنامه لاکی پچر آنها را به رنگ سبز میبینید نشان دهنده احتمال نزدیک به 100% پچ شدن آنها میباشد که برای اینکار تنها کافیست روی برنامه یا بازی مورد نظر چند لحظه لمس را نگه دارید و سپس Remove License Verification را بزنید که برنامه یا بازی حذف گردد.
  • رنگ زرد : این دسته برنامه ها شانس پچ شدنشان حدود 75% میباشد که میتوانید تست کنید و احتمال بالایی وجود دارد که موفق به پچ کردن شوید،برای اینکار باید روی آن برنامه یا بازی چند لحظه نگه داشته و Custom Patch Apply را بزنید.
  • رنگ صورتی : این دسته از بازی ها یا برنامه ها که به رنگ صورتی میبینید نشانگر وجود آن بازی یا نرم افزار در بوت اندروید میباشد که با زدن گذینه Add for Patch on Reboot میتوانید در ریبوت بعدی آنها را بصورت پچ شده در دسترس داشته باشید.
  • رنگ نارنجی : برنامه ها و بازی های مشخص شده با این رنگ هم نشانگر این هستند که یا بطور کلی هیچ شانسی برای پچ کردنشان وجود ندارد یا قبلا پچ شده اند.

 

برای دانلود نرم افزار اندروید Lucky Patcher 6.3.4 در ادامه مطلب با ما باشید…