خرید خمیر دندان سفید کننده فوری دندان misswake

اشتراک وی آی پی وینسافت
شنبه
يک شنبه
دو شنبه
سه شنبه
چهار شنبه
پنج شنبه
جمعه
فصل 8
The CW
The Vampire Diaries
فصل 6
NBC
Grimm
فصل 1
BBC One
Taboo
فصل 2
The CW
Supergirl
فصل 1
FOX
24: Legacy
فصل 2
Freeform
Shadowhunters
فصل 3
The CW
The Flash
فصل 2
The CW
Legends of Tomorrow
فصل 5
The CW
Arrow
فصل 4
The CW
The 100
فصل 1
FX
Legion
خرید خمیر دندان سفید کننده فوری دندان misswake

خمیر دندان misswake

برای بسیاری از اشخاص مخصوصا افراد سیگاری یا افرادی که مصرف زیاد قهوه دارند داشتن دندان هایی لکه دار و زرد یا حتی کمی تیره بسیار آزار دهنده میباشد، اکنون شرکت misswake خمیر دندانی را تولید کرده که طبق گفته های شرکت سفیدی را در 5 دقیقه به دندان های شما هدیه خواهد کرد. محصول میسویک یک سفیدکننده بسیار قوی بوده که به صورت تخصصی با قابلیت سفید کنندگی بسیار بالا و تمیز کنندگی فوق العاده میباشد همچنین با وجود طعم نعنایی آن نفس شما را خنک کرده و نفستان را بسیار خشبو خواهد کرد.

قیمت محصول : 20,000 تومان

خرید پستی از وینسافت

خمیر دندان میسویک

طبق راهنمای استفاده از خمیر دندان میسویک باید تنها 2 بار در ماه از این محصول استفاده کرد که با رعایت این اصول در زمان استفاده میتوانید کاملا مطمئن باشید که کوچکترین آسیبی به دندان یا مینای آن نخواهد رسید و حتی برای دندان هایتان مفید هم خواهد بود.

سفید کننده دندان misswake

از دیگر ویژگی های خمیر دندان misswake میتوان به مواردی چون:

داشتن اسانس های خوراکی،97 درصد اثر گذاری برای از بین بردن کامل لک و سایه های افتاده روی دندان ها،کاملا ضد التهاب،مناسب اشخاصی که استفاده زیاد از قهوه یا سیگار دارند و به مرور زمان دندانهایشان سایه گرفته است،جرم گیری دندان ها به صورت کامل و… اشاره کرد که همین موارد نیز باعث شده خیلی زود بتواند در بازار پیشرفت کند.

قیمت محصول : 20,000 تومان

خرید پستی از وینسافت