خرید ميكرو مونوپاد | ارزانترین و کوچکترین مونوپاد شاتردار

اشتراک وی آی پی وینسافت
شنبه
يک شنبه
دو شنبه
سه شنبه
چهار شنبه
پنج شنبه
جمعه
فصل 8
The CW
The Vampire Diaries
فصل 6
NBC
Grimm
فصل 1
BBC One
Taboo
فصل 2
The CW
Supergirl
فصل 1
FOX
24: Legacy
فصل 2
Freeform
Shadowhunters
فصل 3
The CW
The Flash
فصل 2
The CW
Legends of Tomorrow
فصل 5
The CW
Arrow
فصل 4
The CW
The 100
فصل 1
FX
Legion
خرید ميكرو مونوپاد | ارزانترین و کوچکترین مونوپاد شاتردار

در دوران جدید دیگر عکاسی مختص به عکاس های حرفه ای نیست و هر شخصی که یک تلفن همراه هوشمند داشته باشد میتواند عکاسی کرده و بعضا عکس هایی بسیار حرفه ای را نیز تهیه کند از این رو با همه گیری چنین موضوعی ترفند های جدیدی برای عکاسی به وجود آمدند که یکی از آنها گرفتن عکس های سلفی با استفاده از مونوپاد میباشد.

خرید مونوپاد 1

قیمت محصول : 18000 تومان

خرید پستی از وینسافت

برای این کار به یک مونوپاد احتیاج میباشد که در بازار انواع مختلفی از آن برای خرید موجود میباشند اما نوعی که در این پست قصد معرفی آن را داریم یک مونوپاد بسیار کوچک در حد یک خودکار میباشد که در صورت لزوم میتوانید پایه آن را خارج کرده و تا طول 75 سانتی متر برسانید. این نوع مونوپاد در نوع خود کاملا منحصر به فرد بوده و از آنجایی که احتیاج به بلوتوث نداشته و از طریق سوکت هندزفری متصل میشود کار با آن نیز بسیار راحتتر شده و قابل استفاده برای هر شخصی میباشد.

خرید مونوپاد 2

از آنجایی که نسبت گوشی های تا سایز 5.5 اینچ بیشتر از بقیه انواع گوشی ها میباشد این مونوپاد نیز قابل استفاده تا سایز 5.5 اینچ میباشد،همچنین دسته تلسکوپی آن نیز قابل تنظیم در اندازه های مختلف تا 75 سانتی متر میباشد،بسیار کم 95 گرمی آن نیز قابلیت دیگریست که در خرید انواع مونوپاد باید به آن بسیار توجه شود،بدون نیاز به یک شاتر جداگانه،همراه با پکیج بسیار شیک و کیف مخصوص.

خرید مونوپاد 3

خرید مونوپاد 4

قیمت محصول : 18000 تومان

خرید پستی از وینسافت