خرید چراغ خواب موزیکال لاک پشت با تخفیف ویژه

اشتراک وی آی پی وینسافت
تبلیغات زیر هدر 2 تبلیغات زیر هدر 1 تبلیغ زیر هدر
شنبه
يک شنبه
دو شنبه
سه شنبه
چهار شنبه
پنج شنبه
جمعه
خرید چراغ خواب موزیکال لاک پشت با تخفیف ویژه

چراغ خواب موزیکال لاک پشت

چراغ خواب لاک پشت یک محصول بسیار جالب برای اتاق خواب کودکان میباشد که میتواند علاوه بر کاهش ترس آنها از تاریکی آسمان زیبای شب را در سقف اتاق آنها به مانند آسمان واقعی به نمایش در بیاورد،صدها ستاره زیبا،چهار ملودی ملایم و مناسب خواب کودکان و… میتواند یک شب رویایی را برای کودک شما رقم بزند.

چراغ خواب موزیکال لاک پشت

این چراغ خواب با طرح عروسکی بسیار زیبا میتواند یک اسباب بازی برای کودکان باشد همچنین با داشتن 4 دکمه برای عملکرد های خاموش و روشن کردن چراغ،تغییر رنگ و نورهای چراغ،کم و زیاد کردن نور آنها و همچنین تغییر ملودی تجربه ای رویایی برای کودکان به حساب میآید. نور و ملودی ها در این چراغ خواب بصورتی طراحی شده که علاوه بر اینکه مزاحمتی برای کودکتان ایجاد نمیکند بلکه به سنگین شدن خواب آنها و راحتتر خوابیدنشان نیز کمک خواهد کرد.

قیمت محصول : 20000 تومان

خرید پستی از وینسافت

ویژگی های چراغ خواب طرح لاک پشت sparkling turtle :

ایجاد یک آسمان شب بسیار زیبا بر روی سقف اتاق با نور پردازی بسیار زیبا، دارای پس زمینه روشن برای افزایش اثر آرامبخشی،سیستم پروجکشنی چند رنگی بسیار زیبا، امکان کارکرد چراغ خواب با 3 باتری قلمی یا با استفاده از پورت USB،پخش نور در 6 رنگ مختلف و جذاب،دارای کلید روشن و خاموش کردن،دارای تایمر 45 دقیقه ای برای خاموش شدن اتوماتیک چراغ خواب،استفاده از آن به عنوان اسباب بازی علاوه بر استفاده به عنوان چراغ خواب و…

چراغ خواب موزیکال لاک پشت

قیمت محصول : 20000 تومان

خرید پستی از وینسافت