دانلود سریال arrow فصل 6 قسمت 10

اشتراک وی آی پی وینسافت
تبلیغات زیر هدر 2 تبلیغات زیر هدر 1 تبلیغ زیر هدر
شنبه
يک شنبه
دو شنبه
سه شنبه
چهار شنبه
پنج شنبه
جمعه
دانلود سریال arrow فصل 6 قسمت 10

دانلود سریال Arrow

فصل 6 قسمت 10

عنوان قسمت دهم فصل ششم Divided

 

برای دانلود قسمت دهم فصل ششم سریال ارو به ادامه مطلب همین پست مراجعه کنید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

پس از پایان تماشایی و مبهم فصل 5 اینبار همه منتظر اخبار جدید از فصل 6 سریال arrow هستند که طبق خبرهای بدست آمده قسمت 1 از فصل 6 قرار است در تاریخ 12 اکتبر 2017 مصادف با پنج شنبه 20 مهر 1396 روی آنتن شبکه The CW آمریکا برود، عنوان این قسمت هنوز مشخص نشده که در این مدت پس از تعیین عنوان نخستین قسمت از فصل ششم و همچنین انتشار تیزر فصل ششم این پست با اخبار جدید آپدیت خواهد شد.

همچنین در این آپدیت فصل های 1,2,3,4,5 سریال بصورت کاملا منظم همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی بصورت پک شده قرار گرفته که میتوانید به راحتی به هر فصل و قسمتی که قصد دانلودش را دارید به راحتی دسترسی داشته و اقدام به دانلود نمایید.

 

برای دانلود کامل تمام فصل های سریال ارو در ادامه مطلب با ما باشید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

اکنون و پس از یک فصل پر فراز و نشیب قسمت آخر از این فصل سریال جذاب arrow با قسمت 23 از فصل 5 تحت عنوان Lian Yu روی آنتن شبکه The CW آمریکا خواهد رفت تا شاهد قسمت پایانی از این فصل جذاب سریال باشیم و فعلا مجددا برای چند ماه با این سریال محبوب خداحافظی کنیم، به مانند همیشه رسانه وینسافت پس از پخش تلویزیونی این قسمت جدید را نیز بر روی سرورهای قدرتمند خود قرار خواهد داد که شما عزیزان و گرامیان میتوانید آن را همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی از طریق سرورهای قدرتمند ما دانلود نموده و از تماشای آخرین اپیزود از این فصل سریال نیز لذت ببرید.

دانلود پیش نمایش قسمت 23 فصل 5 سریال arrow

 

دانلود قسمت بیست و سوم فصل پنجم سریال arrow در ادامه مطلب همین پست…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

این هفته باید منتظر قسمت 22 از فصل 5 سریال فوق العاده پرطرفدار و فانتزی arrow باشیم که قرار است طبق روال هر هفته روی آنتن شبکه The CW آمریکا برود و اکنون که رفته رفته به پایان این فصل از سریال نزدیک میشویم داستان جذاب این فصل از سریال را نیز به نتیجه برسانند، طبق خبرهای موجود عنوان این قسمت از سریال Missing میباشد که به مانند همیشه پس از پخش تلویزیونی میتوانید از طریق همین پست منتظر باشید و این قسمت جدید را همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی اش دانلود نموده، از تماشای سریال محبوب خود لذت ببرید.

دانلود پرومو قسمت 22 فصل 5 سریال arrow

 

جهت دانلود قسمت بیست و دوم فصل پنجم سریال arrow در ادامه مطلب با ما همراه باشید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

این هفته همچنین طرفداران سریال محبوب و جذاب arrow نیز منتظر قسمت 21 از فصل 5 هستند که اکنون که در حال نزدیک شدن به پایان این فصل از سریال هستیم ادامه داستان این فصل را پیگیری کنند، شبکه The CW آمریکا این قسمت جدید را تحت عنوان Honor Thy Fathers روی آنتن خواهد برد که رسانه وینسافت هم به مانند همیشه پس از پخش تلویزیونی در اولین فرصت ممکن این قسمت را هم بر روی سرورهای خود قرار خواهد داد و از طریق لینک های ویژه دانلود همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی قابل دریافت خواهند بود.

دانلود پرومو قسمت 21 فصل 5 سریال arrow

 

دانلود قسمت بیست و یکم فصل پنجم سریال کماندار در ادامه مطلب همین پست…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

سریال فوق العاده دیدنی و محبوب arrow هم این هفته با قسمت 20 از فصل 5 روی آنتن شبکه The CW آمریکا خواهد رفت تا اکنون که رفته رفته به پایان این فصل نزدیک میشویم شاهد افزایش هیجان داستان این ابر قهرمان دوست داشتنی باشیم. طبق خبرهای موجود عنوان این قسمت از سریال هم Underneath میباشد که میتوانید از طریق همین پست منتظر باشید تا پس از پخش تلویزیونی در سریعترین زمان ممکن این قسمت را از طریق سرورهای قدرتمند وینسافت دانلود نموده و همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی این اپیزود جدید سریال را نیز مشاهده نمایید.

دانلود پیش نمایش قسمت 20 فصل 5 سریال arrow

 

برای دانلود قسمت بیستم فصل پنجم سریال ارو در ادامه مطلب همین پست با ما همراه باشید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

پس از چند هفته تاخیر و انتظار بالاخره این هفته قسمت 19 از فصل 5 سریال فوق العاده محبوب و دیدنی arrow نیز روی آنتن شبکه The CW آمریکا خواهد رفت تا طرفداران و بینندگان این سریال هم شاهد جدیدترین اپیزود آن که تحت عنوان Dangerous Liaisons پخش خواهد شد باشند، رسانه وینسافت هم به مانند همیشه پس از پخش تلویزیونی در سریعترین زمان ممکن این قسمت جدید را برای دانلود شما عزیزان و گرامیان قرار خواهد داد که میتوانید همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی از تماشای یک قسمت دیگر سریال محبوبتان لذت ببرید.

 

دانلود قسمت نوزدهم فصل پنجم سریال ارو در ادامه مطلب همین پست…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

این هفته قسمت 18 از فصل 5 سریال فوق العاده دیدنی arrow به مانند هر هفته و در تاریخ مقرر پخشش و تحت عنوان Disbanded روی آنتن شبکه The CW آمریکا خواهد رفت تا طرفداران و دنبال کنندگان سریال اکنون که رفته رفته به پایان سریال نزدیک میشویم و هیجان این فصل از سریال هم بیشتر و بیشتر میشود ادامه اتفاقات سریال محبوب خود را دنبال کنند، رسانه وینسافت هم به مانند همیشه در سریعترین زمان ممکن این قسمت جدید را همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی بر روی سرورهای قدرتمند خود قرار خواهد داد که میتوانید از طریق همین پست آنها را دانلود کرده و از دیدنشان لذت ببرید.

دانلود پرومو قسمت 18 فصل 5 سریال arrow

 

دانلود قسمت هجدهم فصل پنجم سریال ارو در ادامه مطلب همین پست…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

قسمت 17 از فصل 5 سریال فوق العاده دیدنی و پرطرفدار arrow نیز طبق روال منظم پخش هفتگی این هفته هم بر روی آنتن شبکه The CW آمریکا خواهد رفت تا همه طرفداران و دنبال کنندگان سریال شاهد یک اپیزود دیگر از این سریال تماشایی باشند، عنوان قسمت جدید سریال Kapiushon که ادامه داستان هیجان انگیز این فصل و اتفاقاتی که گرین ارو و تیمش دنبال خواهند کرد را پیگیری میکند، رسانه وینسافت هم به مانند همیشه در سریعترین زمان ممکن این قسمت جدید را بر روی سرورهای قدرتمند خود قرار خواهد داد که میتوانید آن را دانلود کرده و از تماشای یک اپیزود دیگر از سریال لذت ببرید.

دانلود پرومو قسمت 17 فصل 5 سریال arrow

 

جهت دانلود قسمت هفدهم فصل پنجم سریال ارو در ادامه مطلب با ما همراه باشید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

سریال فوق العاده تماشایی و پرطرفدار arrow هم پس از یک هفته تاخیر این هفته با قسمت 16 از فصل 5 روی آنتن شبکه The CW آمریکا خواهد رفت، طبق خبرهای بدست آمده عنوان این قسمت از سریال هم Checkmate میباشد که ادامه اتفاقات قسمت های پیشین را پیگیری خواهد کرد تا ادامه ماجرای این فصل جذاب از سریال را تماشا کنیم، شما عزیزان و گرامیان هم میتوانید از طریق همین پست منتظر باشید تا به مانند همیشه پس از پخش تلویزیونی جدیدترین اپیزود از سریال را نیز همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی اش از طریق سرورهای قدرتمد وینسافت دانلود نمایید.

دانلود پیش نمایش قسمت 16 فصل 5 سریال arrow

 

جهت دانلود قسمت شانزدهم فصل پنجم سریال ارو به ادامه مطلب مراجعه نمایید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

سریال بسیار محبوب و جذاب arrow نیز این هفته و طبق روال پخش هفتگی اش با قسمت 14 از فصل 5 روی آنتن شبکه The CW آمریکا خواهد رفت که عنوان این اپیزود از سریال هم The Sin-Eater میباشد،شما عزیزان و گرامیان هم میتوانید به مانند همیشه در سریعترین زمان ممکن پس از پخش تلویزیونی این قسمت جدید را از سرورهای قدرتمند وینسافت دانلود کرده و همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی از تماشای یک اپیزود دیگر سریال لذت ببرید.

دانلود پرومو قسمت 14 فصل 5 سریال arrow

 

دانلود قسمت چهاردهم فصل پنجم سریال ارو در ادامه مطلب…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

به مانند سالهای گذشته اکنون که به کریسمس نزدیک میشویم قسمت 10 فصل 5 سریال arrow به مدت 1 ماه و 2 هفته روی آنتن نخواهد رفت و طبق اخبار موجود در تاریخ 6 بهمن تحت عنوان Who Are You? روی آنتن شبکه The CW آمریکا خواهد رفت که ما نیز به مانند همیشه این قسمت جدید را نیز در اولین فرصت پس از پخش تلویزیونی یعنی پنج شنبه 7 بهمن 95 بصورت لینک دانلود ویژه از طریق همین پست برای شما گرامیان قرار خواهیم داد که میتوانید آن را همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی اش دانلود نموده و پس از این وقفه طولانی به مناسبت کریسمس از تماشای یک قسمت دیگر از سریال لذت ببرید.

دانلود پیش نمایش قسمت 10 فصل 5 سریال arrow

تا اینجای این فصل این فصل از سریال arrow نظرتان در موردش چیست؟ با دیگر دوستان در قسمت نظرات همین پست به اشتراک بگذارید!!

 

برای دانلود قسمت دهم فصل پنجم سریال کماندار در ادامه مطلب همین پست با ما باشید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

این هفته همچنین قسمت 9 از فصل 5 سریال فوق العاده دیدنی Arrow نیز پس از کراس اور بسیار جذاب هفته پیش روی آنتن خواهد رفت که آخرین اپیزود از نیمه اول سریال میباشد و تا چند هفته باید منتظر پخش قسمت بعدی سریال باشیم، عنوان این قسمت جدید What We Leave Behind میباشد که طبق برنامه هفتگی روی آنتن شبکه The CW آمریکا خواهد رفت و رسانه وینسافت هم به مانند همیشه در اولین فرصت ممکن این قسمت جدید را همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی اش برای دانلود شما عزیزان و گرامیان قرار خواهد داد.

دانلود پرومو قسمت 9 فصل 5 سریال Arrow

 

برای دانلود قسمت نهم فصل پنجم سریال اررو به ادامه مطلب مراجعه کنید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

پس از یک هفته تاخیر این هفته طبق کراس اور هایی که خواهیم دید قسمت 8 فصل 5 سریال فوق العاده دیدنی Arrow نیز تحت عنوان Invasion! (3) کراس اور بعدی و در ادامه داستان این قسمت ها میباشد که در این سریال رقم خواهد خود تا بینندگان و طرفداران پرشمار این سریال نیز متحد شدن قهرمان خود را با دیگر قهرمانان دنیای DC ببینند، رسانه وینسافت هم به مانند همیشه در اولین فرصت ممکن پس از پخش تلویزیونی این اپیزود جدید را نیز بصورت دانلود ویژه و همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی اش جهت دانلود شما عزیزان قرار خواهد داد که میتوانید دانلود نموده و تماشا کنید.

دانلود پرومو قسمت 8 فصل 5 سریال Arrow

 

جهت دانلود قسمت هشتم فصل پنجم سریال اررو به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

این هفته همچنین باید منتظر قسمت 7 از فصل 5 سریال فوق العاده دیدنی و محبوب Arrow نیز باشیم که قرار است تحت عنوان Vigilante از شبکه The CW آمریکا پخش گردد،طرفداران و بینندگان این سریال دیدنی هم میتوانند پس از پخش تلویزیونی در اولین فرصت ممکن به لینک دانلود این اپیزود جدید از طریق همین پست دسترسی داشته و آن را همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی اش دانلود نموده و تماشا کنند.

دانلود پیش نمایش قسمت 7 فصل 5 سریال Arrow

 

دانلود قسمت هفتم فصل پنجم سریال کماندار در ادامه مطلب همین پست…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

این هفته همچنین قسمت 6 از فصل 5 سریال زیبا و هیجان انگیز Arrow نیز روی آنتن شبکه The CW آمریکا خواهد رفت تا بینندگان این سریال نیز پیگیر ادامه داستان این فصل باشند،عنوان این اپیزود جدید So It Begins میباشد که میتوانید از طریق همین پست منتظر باشید تا پس از پخش تلویزیونی در اولین فرصت ممکن و از طریق سرور های قدرتمند وینسافت بتوانید آن را دانلود کرده و از تماشایش لذت ببرید.

دانلود پیش نمایش قسمت 6 فصل 5 سریال Arrow

 

جهت دانلود قسمت ششم فصل پنجم سریال ارو در ادامه مطلب همین پست با ما باشید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

Human Target نیز عنوان جدیدترین اپیزود از سریال بسیار پرطرفدار و محبوب Arrow یعنی قسمت 5 از فصل 5 میباشد که قرار است طبق برنامه هفتگی منظمی که در پیش گرفته این هفته روی آنتن شبکه The CW آمریکا برود،رسانه وینسافت نیز پس از پخش تلویزیونی این قسمت جدید آن را در اولین فرصت ممکن پس از پخش تلویزیونی بصورت لینک دانلود ویژه برای دریافت شما گرامیان قرار خواهد داد که میتوانید دانلود نموده و همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی آن از دیدنش لذت ببرید.

دانلود پرومو قسمت 5 فصل 5 سریال arrow

 

برای دانلود قسمت پنجم فصل پنجم سریال کماندار به ادامه مطلب همین پست مراجعه کنید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

این هفته همچنین جدیدترین اپیزود از سریال فوق العاده محبوب و دیدنی Arrow یعنی قسمت 4 از فصل 5 تحت عنوان Penance روی آنتن شبکه The CW آمریکا خواهد رفت که طبق روال هر هفته شما بینندگان و طرفداران این سریال نیز میتوانید پس از پخش تلویزیونی در سریعترین زمان ممکن این قسمت جدید را نیز از طریق سرور های قدرتمند وینسافت دانلود نموده و از تماشای آن لذت ببرید.

دانلود پیش نمایش قسمت 4 فصل 5 سریال arrow

 

برای دانلود قسمت چهارم فصل پنجم سریال اررو در ادامه مطلب با ما همراه باشید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

A Matter of Trust عنوان جدیدترین اپیزود از سریال arrow یعنی قسمت 3 از فصل 5 این سریال محبوب میباشد که طبق برنامه هفتگی قرار است این هفته نیز روی آنتن شبکه The CW آمریکا برود، رسانه وینسافت هم مانند همیشه در سریعترین زمان ممکن این قسمت جدید را برای دانلود شما گرامیان آماده خواهد کرد که از طریق همین پست میتوانید همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی دانلود و مشاهده کنید.

دانلود پرومو قسمت 3 فصل 5 سریال arrow

 

دانلود قسمت سوم فصل پنجم سریال کماندار در ادامه مطلب همین پست…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

قسمت 2 از فصل 5 سریال فوق العاده محبوب و دیدنی arrow نیز این هفته به مانند همیشه روی آنتن شبکه The CW آمریکا خواهد رفت، عنوان این اپیزود سریال نیز The Recruits میباشد که پس از پخش تلویزیونی در اولین فرصت و از طریق همین پست همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی قابل دانلود برای شما گرامیان خواهد بود.

دانلود پرومو قسمت 2 فصل 5 سریال arrow

 

برای دانلود قسمت دوم فصل پنجم سریال اررو در ادامه مطلب با ما باشید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

بالاخره پس از ماه ها انتظار قسمت 1 از فصل 5 سریال فوق العاده دیدنی و تماشایی arrow نیز شب گذشته روی آنتن شبکه The CW آمریکا رفت که اکنون این اپیزود جدید همراه با زیرنویس فارسی اختصاصی به صورت دانلود ویژه برای دریافت شما گرامیان آماده شده میتوانید به راحتی آن را دانلود و از تماشایش لذت ببرید.

 

برای دانلود قسمت اول فصل پنجم سریال ارو در ادامه مطلب با ما باشید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

طبق خبر های جدید و موثق به دست آمده منتظران سریال فوق العاده دیدنی و هیجان انگیز arrow میتوانند در تاریخ 15 مهر منتظر پخش قسمت 1 از فصل 5 این سریال دیدنی باشند، طبق هر ساله که با پخش این سریال نیز با شما همراه بوده ایم میتوانید پس از آغاز پخش سریال به مانند همیشه جدیدترین اپیزود های پخش شده آن را در اولین فرصت و از طریق همین پست دریافت نمایید همچنین تا پیش از شروع پخش آن از جدیدترین اخبار آن مطلع بمانید.

 

دانلود تریلر فصل 5 سریال arrow

تا پخش فصل هفتم سریال با ما همراه باشید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

امشب قسمت آخر و پایانی فصل 4 سریال فوق العاده دیدنی arrow یعنی قسمت 23 روی آنتن شبکه CW خواهد رفت تا یکبار دیگر طرفداران این سریال فوق العاده زیبا مجبور باشند چندین ماه منتظر بوده تا مجددا فصل جدید سریال آغاز شود.

رسانه وینسافت نیز که در مدت پخش این فصل هر هفته جدیدترین قسمت سریال را در اولین فرصت برای شما عزیزان گذاشت همواره در اخبار جدید سریال یا انتشار قسمت جدیدش در آینده نیز همراه شما خواهد بود و میتوانید به مانند هر ساله قسمت های جدید سریال arrow را از طریق وینسافت دانلود نمایید.

قسمت 23 از فصل 4 سریال هم در اولین فرصت پس از پخش تلویزیونی به صورت رایگان و ویژه همراه با زیرنویس فارسی قابل دانلود خواهد بود.

 

برای دانلود قسمت 23 از فصل 4 سریال arrow به ادامه مطلب مراجعه کنید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

همانطور که طرفداران سریال میدانند رفته رفته در حال نزدیک شدن به پایان سریال هستیم، شب گذشته یکی از زیباترین و هیجان انگیزترین قسمت های سریال arrow یعنی قسمت 22 از فصل 4 روی آنتن شبکه CW آمریکا رفت که بینندگان بسیاری از دیدنش غافلگیر و هیجان زده شدند. اکنون میتوانید به مانند هفته های پیشین این اپیزود جدید را نیز از طریق همین پست و با لینک رایگان و پرسرعت به راحتی دانلود و از مشاهده آن لذت ببرید.

 

برای دانلود قسمت بیست و دوم از فصل چهارم سریال زیبای arrow به ادامه مطلب مراجعه کنید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

شب گذشته جدیدترین اپیزود از سریال فوق العاده دیدنی arrow یعنی قسمت 21 از فصل 4 روی آنتن شبکه CW آمریکا رفت که به مانند هر هفته اکنون و پس از پخش تلویزیونی این قسمت جدید با لینک کاملا رایگان و پرسرعت برای دانلود شما عزیزان و گرامیان قرار گرفته است که با مراجعه به ادامه مطلب میتوانید اقدام به دانلود و مشاهده این قسمت جدید کنید.

 

برای دانلود قسمت بیست و یکم از فصل چهارم سریال دیدنی arrow به ادامه مطلب مراجعه کنید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

هرچه سریال جلوتر میرود انتظار و هیجان دیدن اپیزود های بعدی سریال بیشتر میشود و طبق داستان دراماتیکی که در حال پیش رفتن است بسیاری منتظر پایانی هیجان انگیز برای این فصل سریال هستند.

امشب همچنین قسمت بیستم از فصل چهارم سریال روی آنتن شبکه CW خواهد رفت تا بینندگان این سریال دیدنی شاهد پخش یکی دیگر از اپیزود های این سریال اکشن و هیجان انگیز باشند.

 

در قسمت نوزدهم دیدیم :

 • اکنون که لورل لنس به دست دیمین دارک کشته شده در این قسمت شاهد مراسم عزاداری او هستیم که در همان لحظه فلش بک هایی نیز به گذشته و زمانی که همه فکر میکردند الیور در دریا غرق شده زده میشود.
 • از طرفی شخصی با لباس ها و تجهیزات قناری سیاه در خیابان ها دیده میشود که الیور و بقیه باید او را نیز متوقف کنند.
 • در همین حین جان که از خیانت برادرش بسیار عصبانی است به رووه دارک حمله میکند و قصد دارد او را بکشد اما گرین اررو جلوی او را میگیرد ولی رووه از موقعیت استفاده میکند و در صدد تخریب گروه گرین اررو میباشد.
 • اینبار قناری سیاه جعلی قصد دارد شهردار را بکشد که در آخرین لحظات گرین اررو و بقیه او را متوقف کرده و مجددا اثبات میکنند که اونها گروه شورشی که رووه دارک در رسانه ها گفته بود نیستند و…

 

برای دانلود قسمت بیستم فصل چهارم سریال arrow به ادامه مطلب مراجعه کنید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

فصل چهارم سریال فوق العاده دیدنی arrow نیز امروز تا آخرین قسمت پخش شده همراه با زیرنویس فارسی و به صورت کاملا رایگان برای دانلود

شما همراهان گرامی قرار گرفت؛ همچنین لینک تمام فصل های پیشین نیز تعویض گردیده و لینک های جدید,سالم و رایگان برای استفاده

کاربران عزیز قرار گرفته.

 

برای دانلود تمام قسمت ها و فصل های سریال arrow به ادامه مطلب مراجعه کنید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

قسمت بیست و یکم از فصل سوم سریال دیدنی arrow نیز دیشب روی آنتن شبکه CW

رفته و اکنون میتوانید این قسمت را با سه کیفیت مختلف و زیرنویس فارسی هماهنگ و

اختصاصی از وبسایت وینسافت دانلود نمایید.

 

برای دانلود قسمت بیست و یکم از فصل سوم سریال arrow به ادامه مطلب مراجعه نمایید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

پس از قسمت دراماتیک نوزدهم دیشب بالاخره قسمت بیستم از فصل سوم سریال فوق العاده زیبای arrow روی آنتن شبکه CW رفت

تا طرفداران این سریال ادامه ماجرا را بفهمند.

اکنون وبسایت ما نیز قسمت بیستم را با سه کیفیت مختلف همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی برای دانلود شما عزیزان

اماده کرده است.

 

برای دانلود قسمت بیستم از فصل سوم سریال arrow به ادامه مطلب مراجعه نمایید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

قسمت ششم از فصل سوم سریال arrow دیشب روی آنتن شبکه CW رفت و توانست میلیون ها نفر را پای دیدن این قسمت بنشاند

اکنون به صورت کاملا اختصاصی این قسمت جدید اپلود شده و همراه با زیرنویس فارسی اختصاصی و در سه کیفیت مختلف

برای دانلود شما عزیزان قرار گرفته.

 

برای دانلود قسمت ششم از فصل سوم سریال arrow به ادامه مطلب مراجعه کنید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

پس از پخش قسمت سوم از فصل سوم سریال arrow امروز این اپیزود جدید را به همراه زیرنویس فارسی اختصاصی

برای دانلود شما عزیزان قرار داده ایم

 

 

در قسمت قبلی نیز دیدیم:

حالا که سارا لنس کشته شده خواهرش و الیور تصمیم گرفتن هرطوری شده قاتلش رو پیدا کنند از طرف دیگه هم به خاطر شرایط پدر سارا

میترسن بهش قضیه کشته شدن دخترش رو بگن.

یک سری قتل های زنجیره ای در شهر با کمان اتفاق میوفته که الیور و بقیه فک میکنن حتما این کار همون قاتل سارا هست

هرطوری شده اون شخص رو میگیرن ولی بعدش میفهمن که اون شخص قاتل سارا نیست و هنوز هم هیچکس نمیدونه قاتل سارا کیه و کجاست

از طرف دیگه الیور به شدت میخواد بفهمه خواهرش تیا کجاست و در چه حاله ولی هرچقدر باهاش تماس میگیره تیا جوابی نمیده

در آخر قسمت میبینیم که تیا داره توسط پدر اصلیش یعنی ماکوم مرلین آموزش های سختی رو میبینه و اونطور که دیده میشه

توی این آموزش ها بسیار هم پیشرفت کرده و احتمالا قراره با ظاهری متفاوت به شکل گیری ادامه داستان کمک کنه

 

برای دانلود قسمت سوم از فصل سوم سریال arrow به ادامه مطلب مراجعه کنید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

بالاخره بعد از انتظاری طولانی فصل سوم سریال فوق العاده زیبای arrow منتشر شد

هم اکنون ما نیز قسمت اول از فصل سوم رو برای شما عزیزان اماده کرده ایم

 

برای دانلود قسمت اول از فصل سوم سریال arrow به ادامه مطلب مراجعه کنید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

امروز پیش از اغاز پخش فصل سوم سریال arrow قسمت های صفر و قسمت Comic Con Panel منتشر شد

که ما هم جزء اولین سایت ها اون رو برای شما عزیزان قرار دادیم

 

برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

طبق اخرین اخبار زمان پخش فصل سوم سریال فوق العاده زیبای arrow تاریخ 16/7/1393 اعلام شده است

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

قسمت 23 از فصل 2 سریال arrow منتشر شد که میتونید با زیرنویس فارسی

از وینسافت دانلود کنید

همونطور که میدونید سریال arrow داره به قسمت های اخر نزدیک میشه

بعد از پخش کامل سریال زیرنویس فارسی تمام قسمت ها در یک فایل زیپ

برای دانلود قرار خواهد گرفت

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

بالاخره امروز قسمت 22 فصل 2 سریال arrow منتشر شد که میتونید با زیرنویس فارسی اختصاصی

از ادامه مطلب دانلود کنید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

امروز قسمت 21 از فصل 2 سریال arrow منتشر شد که میتونید در ادامه مطلب اون رو دانلود کنید

همچنین زیرنویس فارسی سریال هم در کنار قسمت مربوطه دانلود و استفاده کنید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

طبق قولی که داده بودیم امروز فصل دوم سریال arrow رو برای شما عزیزان آماده کرده ایم

فصل دوم در حال پخش هست و تا به حال 20 قسمت از اون پخش شده که به صورت کامل در ادامه مطلب

قرار گرفته

همچنین یک زیرنویس هماهنگ و اختصاصی را هم برای شما بازدید کنندگان عزیز اماده کرده ایم که

اون رو هم میتونید در ادامه مطلب دانلود کنید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

سریال جدیدی که قصد گذاشتن کامل اون رو داریم سریال arrow هست که تا به حال فصل 1 اون منتشر شده

و در حال حاظر فصل دوم اون در حال پخش هست.

در حال حاظر فصل اول اون رو با زیرنویس فارسی و لینک مستقیم و اختصاصی برای دانلود قرار میدیم

همچنین خلاصه ای از هر فصل رو برای درک بهتر داستان و برای کسانی که دوست دارن قبل از دانلود داستان فیلم رو بدونن

قرار میدیم

سریال arrow یکی از سریال هایی هست که هر بیننده ای رو جذب میکنه و با داستانی جذاب میتونه ساعاتی

لذت بخش و سرگرم کننده رو براتون مهیا کنه

طریقه جدیدی که برای دانلود سریال ها در نظر گرفتیم این هست که هر قسمت رو به همراه زیرنویس هماهنگش

در یک فایل zip قرار میدیم که شما باید اول فایل zip رو extract کنید بعد با اجرا کردن هر قسمت زیرنویس مربوط به اون قسمت هم

به صورت اتوماتیک اجرا خواهد شد

در یک فایل اختصاصی هم تمام زیرنویس های یک فصل بعد از انتشار کامل اون فصل قرار خواهد گرفت

 

برای دانلود سریال arrow به ادامه مطلب مراجعه کنید

دانلود سریال arrow فصل 1,2,3,4,5 با زیرنویس فارسی:

خلاصه فصل اول سریال arrow :

در فصل اول سریال arrow میبینیم که الیور کوئین که 5 سال قبل در یک سفر کشتی اونها خراب میشه و بنا به اتفاقاتی

به یک جزیره با نام لیان یو(در زبان چینی یعنی برزخ) وارد میشه

بعد از 5 سال اتفاقی کشتی از اونجا رد میشه و اون به کشتی علامت میده و بدین طریق میتونه از جزیره خارج شه

وقتی که به کشور و شهر خودش استارلینگ سیتی وارد میشه هدفی داره اون هم اینکه طبق دفترچه ای از اسامی که پدرش

براش به جا گذاشته شهر رو از افراد فاسد پاک سازی کنه

بدین طریق کارش رو شروع میکنه بعضی ها رو میکشه و بعضی ها رو هم میزاره پلیس دستگیر کنه اما پلیس شهر هم

اون رو یک شورشی میبینه و سعی دارن دستگیرش کنن اما با مهارت هایی که داره دست پلیس هیچوقت بهش نمیرسه

کارگاهی که مسئول دستگیری کلاه پوش هست با اولیور کوئین دارن,بدین طریق که اولیور کوئین یکی در حالی که با

یکی از دختر های اون کارگاه نامزد بوده دختر دیگه اون رو با خودش به این مسافرت تفریحی با کشتی میبره

ولی اون اتفاق میوفته و دختر اون کارگاه…

البته هیچکس از اینکه الیور کوئین همون شورشی هست خبر نداره اما کم کم همکار هایی هم پیدا میکنه که میتونید خودتون ببینید

برمیگردیم به داستان اصلی فیلم و اینکه کلاه پوش سعی داره شهر رو از خراب شدن نجات بده

اما وقتی که سرگرم خط زدن اسامی فاسد از اون دفترچه پدرش هست میفهمه که قضیه ای بسیار بزرگتر در حال اجرا هست

و اواخر فصل هست که میفهمه الکی خودش رو مشغول اون لیست کرده در حالی که باید منبع بیماری رو ریشه کن میکرد

برای کسانی هم که براشون جالب هست چرا تمام اونهایی که با کمان و سلاح های سرد کار میکنن چرا اونقدر تعصب دارن روش

واقعا اثبات شده که اگر کسی در حد خیلی حرفه ای کار با اون سلاح ها و دفاع شخصی رو بلد باشه در نبردی با کسی که سلاح گرمی

مثل تفنگ داره پیروز میشه البته اینکه توی فیلم پیازداغ این موضوع زیاد شده شکی درش نیست اما همین در جذابیت فیلم

مخصوصا در فصل دوم که پای گروه قاتلین فوق حرفه ای وسط میاد بیشتر نمود پیدا میکنه

دانلود فصل اول سریال arrow :

imdb امتیاز :8.2/10

tv.com امتیاز : 8.8/10

حجم کلی :3.40 گیگابایت

حجم هر قسمت : 150 مگابایت

زمان هر قسمت : ۱ ساعت

پسورد : ندارد

لینک دانلود :

جهت دانلود تمام فیلم و سریال های وبسایت با لینک مستقیم و نامحدود اشتراک ویژه خریداری کنید : خرید اشتراک

جهت دانلود تمام فیلم و سریال های وبسایت با لینک مستقیم و نامحدود اشتراک ویژه خریداری کنید : خرید اشتراک

دانلود زیرنویس فارسی : دانلود

منبع : www.wainsoft.net

خلاصه فصل دوم سریال arrow :

ندارد!

دانلود فصل دوم سریال arrow :

imdb امتیاز :8.2/10

tv.com امتیاز : 8.8/10

حجم کلی :3.40 گیگابایت

حجم هر قسمت : 150 مگابایت

زمان هر قسمت : ۱ ساعت

پسورد : ندارد

لینک دانلود :

جهت دانلود تمام فیلم و سریال های وبسایت با لینک مستقیم و نامحدود اشتراک ویژه خریداری کنید : خرید اشتراک

جهت دانلود تمام فیلم و سریال های وبسایت با لینک مستقیم و نامحدود اشتراک ویژه خریداری کنید : خرید اشتراک

دانلود زیرنویس فارسی : دانلود

منبع : www.wainsoft.net

 

پوستر سریال arrow فصل سوم

خلاصه فصل سوم سریال arrow :

ندارد!

دانلود فصل سوم سریال arrow :

imdb امتیاز :8.2/10

tv.com امتیاز : 8.8/10

حجم کلی : –

حجم هر قسمت : 150 مگابایت

زمان هر قسمت : ۱ ساعت

پسورد : ندارد

لینک دانلود :

جهت دانلود تمام فیلم و سریال های وبسایت با لینک مستقیم و نامحدود اشتراک ویژه خریداری کنید : خرید اشتراک

جهت دانلود تمام فیلم و سریال های وبسایت با لینک مستقیم و نامحدود اشتراک ویژه خریداری کنید : خرید اشتراک

دانلود زیرنویس فارسی : دانلود

منبع : www.wainsoft.net

 

سریال arrow فصل چهارم

خلاصه فصل چهارم سریال arrow :

ندارد!

دانلود فصل چهارم سریال arrow :

imdb امتیاز :8.2/10

tv.com امتیاز : 8.8/10

حجم کلی : –

حجم هر قسمت : 150 مگابایت

زمان هر قسمت : ۱ ساعت

پسورد : ندارد

لینک دانلود :

جهت دانلود تمام فیلم و سریال های وبسایت با لینک مستقیم و نامحدود اشتراک ویژه خریداری کنید : خرید اشتراک

جهت دانلود تمام فیلم و سریال های وبسایت با لینک مستقیم و نامحدود اشتراک ویژه خریداری کنید : خرید اشتراک

دانلود زیرنویس فارسی : دانلود

منبع : www.wainsoft.net

 

خلاصه فصل پنجم سریال arrow :

ندارد!

دانلود فصل پنجم سریال arrow :

imdb امتیاز :8.2/10

tv.com امتیاز : 8.8/10

حجم کلی : 3.8 گیگابایت

حجم هر قسمت : 150 مگابایت

زمان هر قسمت : ۱ ساعت

پسورد : ندارد

لینک دانلود :

جهت دانلود تمام فیلم و سریال های وبسایت با لینک مستقیم و نامحدود اشتراک ویژه خریداری کنید : خرید اشتراک

جهت دانلود تمام فیلم و سریال های وبسایت با لینک مستقیم و نامحدود اشتراک ویژه خریداری کنید : خرید اشتراک

دانلود زیرنویس فارسی : دانلود

منبع : www.wainsoft.net

 

خلاصه فصل ششم سریال arrow :

ندارد!

دانلود فصل ششم سریال arrow :

imdb امتیاز :8.2/10

tv.com امتیاز : 8.8/10

حجم کلی : –

حجم هر قسمت : 150 مگابایت

زمان هر قسمت : ۱ ساعت

پسورد : ندارد

لینک دانلود :

منبع : www.wainsoft.net

جهت دانلود تمام فیلم و سریال های وبسایت با لینک مستقیم و نامحدود اشتراک ویژه خریداری کنید : خرید اشتراک

 1. رامین :
  [ 93/01/16 ]

  دستت درد نکنه. انتخاب سریال هات خوبه. ممنون از تو دوست عزیز

 2. سلام،این فیلم هم خیلی قشنگه.
  فصل 3 هم داره؟

  • sajad_heydari :
   [ 93/01/16 ]

   فعلا فصل دومش در حال پخشه به نظر فصل سه هم داشته باشه ولی سال بعد پخشش شروع میشه

 3. سجاد :
  [ 93/01/21 ]

  سلام پس فصل دومش کو؟مگه نمیذارین؟

  • sajad_heydari :
   [ 93/01/21 ]

   به زودی فصل دومش هم قرار میگیره به محض اماده شدن زیرنویس

 4. سلمان :
  [ 93/01/27 ]

  سلام خدمت شما
  دستتون درد نکنه و وافعا خسته نباشید دو تا سوال ازتون داشتم
  اول اینکه فصل دوم کی اماده میشه؟
  اگه ممکنه تاریخه دقیقش. بگید
  دوم اینکه سریال هارو افزایش نمیدید ؟
  ممنون

  • sajad_heydari :
   [ 93/01/27 ]

   سلام
   کمی دیگه فصل دومشم قرار میدیم فعلا درگیر پخش فصل چهارم game of thrones هستیم
   بعد از اینکه اون رو کامل کردیم دیگه احتمالا فعلا سریالی قرار نمیدیم تا تمرکز سایت روی مسائل کامپیوتری بمونه
   و به سمت فیلم و سریال خیلی نره
   به هر حال بازم سعی میکنیم در زمان انتشار پست های جدید همیشه یه سریال رو هم در حال گذاشتن داشته باشیم
   با تشکر

 5. سلام،کی فصل دومشو قرار میدید؟
  لطفا سریالاتونو افزایش بدید.
  میتونین سریال The Vikings رو بذارید؟

  • sajad_heydari :
   [ 93/01/30 ]

   سلام فعلا درگیر پخش سریال game of thrones هستیم پخش این تموم شه فصل دوم سریال arrow رو هم قرار میدیم

 6. سلام
  بابت فصل دوم مرسی
  بازم سریالای دیگه قرار میدید؟

  • sajad_heydari :
   [ 93/02/08 ]

   سلام
   ایشالا فرصت شد حتما سریال های دیگه قرار میدیم

 7. aralys :
  [ 93/02/13 ]

  با عرض سلام
  لینک های دانلود ایراد دارد فصل 2 از قسمت 15 الی 20
  لطفا” نسبت به رفع مشکل اقدام نمایید
  با تشکر

  • sajad_heydari :
   [ 93/02/13 ]

   لینک ها فقط بعد از خرید یوزر و پسورد دانلود قابل دانلود هستند
   اگر هم قبلا خریدید با توجه به اینکه لینک ها سالم هستند و خراب نمیشن یوزر و پسورد رو به ایمیلی که در صفحه خرید داده شده ارسال کنید

 8. saji :
  [ 93/02/24 ]

  سلام
  چرا لینک دانلود شده فصل دوم از قسمت 2 تا 15 از وسط فیلم قطع میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا؟

  • sajad_heydari :
   [ 93/02/24 ]

   تمام قسمت ها تست شدن مشکلی ندارن

 9. saji :
  [ 93/02/24 ]

  راستی یادم رفت بگم اعتبار اکاتم هم هنوز تموم نشده که این مشکل را دارم

  • sajad_heydari :
   [ 93/02/24 ]

   ربطی به اعتبار اکانت نداره این قضیه حتما لینک ناقص دانلود شده

 10. saji :
  [ 93/02/25 ]

  سلام.
  یعنی هر 13 قسمت لینک ناقص دانلود شده؟؟؟ آخه بار اوله که چنین مشکلی برام پیش اومده

  • sajad_heydari :
   [ 93/02/25 ]

   لینک ها همه تست شدن قبلا شما هم اولین نفری هستی این مشکل رو داری پس صد در صد هر 13 قسمت ناقص دانلود شدن

 11. بهنام :
  [ 93/02/28 ]

  سلام.من سه قسمت از فصل اول رو دانلود كردم.ولي نميدونم چجوري زيرنويس رو فعال كنم.هركاري ميكنم نميشه.
  الان قسمت 20 رو دانلود كردم.فايل زيپ زيرنويس رو هم دانلود كردم.الان كجا اكستركت كنم فايل زيپ رو؟؟

  • sajad_heydari :
   [ 93/02/28 ]

   باید فایل زیرنویس و اون قسمتش در یک پوشه باشه اسماشونم یکی باشه زیرنویس خودش بعد از اجرای فیلم میاد

 12. بهنام :
  [ 93/02/30 ]

  مرسيييي ..ممنون از راهنماييتون

  فصل سه اررو ظاهرا مهر مياد..

 13. ahmad :
  [ 93/03/15 ]

  قسمت دوم از فصل دوم دانلود نمی شود

  • sajad_heydari :
   [ 93/03/15 ]

   مشکلی نداره بعد از خرید اکانت دانلود میتونید به راحتی دانلود کنید

 14. علی :
  [ 93/04/01 ]

  سلام خیته نباشید برای دانلود فیلم باید حتما اشتراک داشته باشیم

 15. علی :
  [ 93/04/01 ]

  سلام خسته نباشید برای دانلود فیلم باید حتما اشتراک داشته باشیم

 16. علی :
  [ 93/04/06 ]

  سلام پس فصل 3 رو کی میزارید؟

  • sajad_heydari :
   [ 93/04/06 ]

   هنوز منتشر نشده عزیز

 17. aralys :
  [ 93/04/14 ]

  با عرض سلام

  میشه لطف کنید بگید لینک ها از جه تاریخی درست میشن و میتونیم دانلود کنیم؟؟؟

  • sajad_heydari :
   [ 93/04/15 ]

   لینک ها درست شدن عزیز میتونید دانلود کنید

 18. مهسا :
  [ 93/04/21 ]

  سلام خسته نباشید

  میخواستم ازتون بپرسم این سریال کلا چند فصل داره؟

  • sajad_heydari :
   [ 93/04/21 ]

   فعلا دو فصل ازش منتشر شده فصل سومش مهر ماه پخشش شروع میشه

 19. مهسا :
  [ 93/04/22 ]

  من قسمت 21 دانلود کردم پایان دانلود بعد 2 ساعت  اخطار زد مشکل پیدا کرد چیکار کنم

  • sajad_heydari :
   [ 93/04/22 ]

   تست شد مشکلی نداره

   مجدد اقدام به دانلود کنید و هر نرم افزار تغییر ای پی هم که روشنه اطمینان حاصل کنید که خاموش باشه

   اگر هم با اینترنت دانلود منیجر دانلود کردین آموزش ادامه دانلود یک فایل با لینک جدید

   توی اینترنت هست از طریق اون آموزش میتونید ادامه فایلتون رو دانلود کنید

 20. محمدرضا احمدی :
  [ 93/04/26 ]

  سلام 

  قسمت 2 از فصل دوم باز نمی شه 

  همه رو تست کردم مشکلی نداشتند اما این قسمت اصلا بصورت آن لاین هم پخش نمی کنه ! لطفا راهنمایی بفرمایید.

  • sajad_heydari :
   [ 93/04/26 ]

   لینک مورد نظر تصحیح شد

   با تشکر

 21. محمدرضا احمدی :
  [ 93/04/27 ]

  سلام 

  قسمت 5 فصل 2 32 مگ بیشتر نیست ! تقریبا 8 دقیقه چند بار هم دانلود رو تکرار کردم اما نتیجه ای نداشت. لطفا راهنمایی بفرمایید.

  با تشکر 

  • sajad_heydari :
   [ 93/04/27 ]

   این لینک هم تعمیر شد عزیز

 22. محمدرضا احمدی :
  [ 93/04/27 ]

  دست شما درد نکنه

 23. shabnam :
  [ 93/05/25 ]

  سلام

  زیر نویس قسمت 21 و 22 از سیزن دوم متاسفانه دانلود نمیشه میشه بررسی کنید لطفا

  ممنون از سایت خیلی خوبتون

  • sajad_heydari :
   [ 93/05/25 ]

   به صورت کامل تمام قسمت هاش قرار گرفت زیرنویس فصل دوم

 24. shabnam :
  [ 93/05/25 ]

  خیلی ممنون بابت زیر نویسهای سیزن دو

 25. farhad :
  [ 93/07/17 ]

  سلام آدرس خودتان برایم بفرستید من تا25 همین ماه اکانت دارم.بدازشما خریدخواهم کردمتشکرم

 26. farhad :
  [ 93/07/17 ]

  فقط دوستدارم بروز باشید من فصل دوم این سریال بازیرنویس دیدم ازامروز داخل سایت زده بودفصل سوم شروع میشه .من تایلرفیلم دیدم جالب بوددوستدارسایت ازهمه جلوترباشه متشکرم.ازقبلی رازی نیستم چون ازدیشب سایتش برایم بالانمیادوقتی میخواهی بخری زدقد نمیشه.وقتی خریدی بدبالاخربیارباقلی بارکن

 27. حسین آقا :
  [ 93/07/21 ]

  دوست عزیز خواهش میکنم الباقی فصل سه روز بزار روزی هزار بار به سایت سر میزنم

  انتظار کشیدن بد دردیه

  ممنون متشکر از زحماتت

  • sajad h :
   [ 93/07/21 ]

   عزیزم هر قسمت جدید باید در شبکه پخش بشه سپس در سریعترین زمان ممکن قرار میگیره

 28. حسین آقا :
  [ 93/07/24 ]

  ممنون متشکر اگه شماره تماس اون شبکه مورد نظر رو بدید خودم شخصا الباقی سریال رو یه شبه واست میگیرم 

  مزاح نمودم بازم خسته نباشی

 29. حسین آقا :
  [ 93/08/13 ]

  سلام خسته نباشید

  یه سری مطالب توی سایتها نوشتن واسه سریال کماندار در مورد ضد اسلام بودنش واسه اینکه

  از روی بتمن نسخه برداری شده  مثلا در مورد راس الغول خیلی متن ها نوشتن میتونید به راهنمایی کنید

 30. امیر :
  [ 93/09/02 ]

  سلام خسته نباشید

  من پسر عموی شهاب هستم 

 31. mahdi :
  [ 93/09/03 ]

  هرچی باشه به پای سریالwalking dead نمیرسه

 32. mahdi :
  [ 93/09/09 ]

  عالییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی.خسته نباشید.

   

 33. حمید :
  [ 93/09/19 ]

  سلام بابا شما دیگه کی هستین چرا دانلود رایگان و بستین واقعا که همه چی شده پول واشتراک ویژه متاسفم

  • sajad h :
   [ 93/09/19 ]

   دوست عزیز چه پولها که خرج سرور هایی با این عظمت نمیشه

   پس مطمئن باشید نه ما که برای خیلی سایت ها این اصل هست

   پولی که شما خرج خرید یک اشتراک کنید در بهترین حالت یک دهم پولی هست که وبمستر خرج هزینه های وبسایتش میکنه

   دیگه برای سایت های بزرگتر رو نمیگم

 34. khosroo :
  [ 93/10/13 ]

  پس قسمت دهم فصل سوم چی شد توخماری موندیم

  • sajad h :
   [ 93/10/13 ]

   به خاطر تعطیلات کریسمس وقفه ای افتاده

   هر زمان منتشر بشه قرار خواهد گرفت
    

 35. saba :
  [ 93/10/15 ]

  سلام دوست عزیز من این فیلمو تا قسمت بیستم دیدم نمیددنم میشه کدوم فصلش میشه بگید هر فصلی چند قسمته الان من فصل چندم مرسی اگه راهنمایی کنید؟

  • sajad h :
   [ 93/10/15 ]

   با سلام

   هر فصل 22 تا 23 قسمت
    

 36. AKBAR :
  [ 93/10/22 ]

  چرا زیر نویس فصل سوم نمیشه دانلود کرد 

 37. saeed :
  [ 93/11/01 ]

  اقاوووووووووو
  این زیرنویس فارسی فصل سوم رو بزار دیگه جونمون به سر اومد
  دمت گرم بدو

  • sajad h :
   [ 93/11/01 ]

   فعلا تا وقتی که فصل به پایان برسد زیرنویس هر قسمت در کنار آن قسمت قرار خواهد گرفت

 38. محسن :
  [ 93/11/01 ]

  سلام

  فصل سوم چند قسمت هست من تا قسمت 9 دیدم ولی بعدش قسمتی اضاف نشد آیا فیلم همینجا تموم میشه یا ادامه داره؟

  • sajad h :
   [ 93/11/01 ]

   ادامه دارد وقفه ای بود که برای تعطیلی کریسمس افتاده بود و پخش آن به زودی مجددا آغاز میشود

 39. nooshin :
  [ 93/11/14 ]

  wooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooow

  alieeeeeeeeeee is serial

 40. محمد :
  [ 93/12/01 ]

  با سلام چرا زیر نویس فارسی کار نمی کند ؟

   

 41. محسن :
  [ 93/12/21 ]

  با سلام قسمت 16 سریال کی پخش میشه

 42. محسن :
  [ 94/02/07 ]

  با سلام قسمت 21 کی میذارید واسه دانلود

  • wainsoft :
   [ 94/02/08 ]

   با سلام
   پنج شنبه ها این سریال منتشر میشود و قرار خواهد گرفت

 43. حسن :
  [ 94/02/11 ]

  ببخشید قسمت های 22 و 23 را کی برای دانلود میگذارید

  • wainsoft :
   [ 94/02/11 ]

   پخش سریال به صورت هفتگی هست
   طبق زمانبندی که سایت imdb نوشته شده پخش نیز انجام داده خواهد شد و ما نیز قرار خواهیم داد

 44. حسین آقا :
  [ 94/02/25 ]

  سلام این سریال فصل 4 هم داره ؟

 45. محمدرضا :
  [ 94/03/08 ]

  خیلی وقته که کیفیت 1080قسمت 23 رو نمیذارید برای دانلود؟

 46. سینا :
  [ 94/03/25 ]

  سلام این که با سرعت کم یا همون رایگان نمیشه دان کرد بابا سرکار نزارید دیگه

  • wainsoft :
   [ 94/03/28 ]

   برای دانلود بدون مشکل و سرعت بالا اشتراک ویژه خریداری نمایید

 47. زرین :
  [ 94/04/18 ]

  با سلا م و خسته نباشید …. فصل دوم از قسمت دو به بعد هنگام دانلود کردن از وسط قطع میشه …. لطفا رسیدگی کنید الان چند مرتبه است هی دارم دانلود می کنم از وسط قطع میشه …اشتراک ویژه هم دارم ….

  • wainsoft :
   [ 94/04/18 ]

   با سلام
   مشکل قطع دانلود ربطی به سرور ها ندارد و طبق بررسی هایی که در سطح گسترده توسط بسیاری از سایت ها انجام شده ربط به ای اس پی های اشخاص دارد.
   برای حل مشکل هم واژه “حل مشکل دانلود تا 99%” را در گوگل جستجو کنید و طبق اموزش های گفته شده پیش بروید تا مشکللتان حل شود

 48. bida :
  [ 94/04/23 ]

  با سلام
  برای دانلود زیرنویس فصل سوم مشکل دارم.
  user & password که وارد میکنم برای خود سریال مشکلی نیست اما برای زیرنویس error می‌دهد.
  باتشکر

  • wainsoft :
   [ 94/04/23 ]

   با سلام
   زیرنویس قسمت های فصل سوم رایگان هست و باید از طریق دانلود رایگان آپلود بوی دانلود شود احتیاجی به یوزر و پسورد نیست

 49. محمد :
  [ 94/05/18 ]

  سلام دوستان . میخوام از طرفدارای سریال کماندار دعوت کنم تو بازی clash of clans به ما ملحق بشن .
  نام کلن : Iran Arrows
  خوشحال میشیم بیاین

 50. reza :
  [ 94/05/29 ]

  فصل 4 کی منتشر میشه؟؟؟
  ممنون

 51. محسن :
  [ 94/07/02 ]

  با سلام فصل چهرم کی پخش میشه

 52. دیانوش :
  [ 94/07/12 ]

  ببخشید وقتی دانلود میکنم واسم پخش نمیشه باید چی کار کرد؟

  • wainsoft :
   [ 94/07/16 ]

   کدک هاتون رو اپدیت کنید و از آخرین نسخه پلیر kmplayer استفاده نمایید

 53. 09014251122 :
  [ 94/12/05 ]

  سلام.سایت خیلیییی جالبی دارین.اگه سریال نیکیتاروهم بزارین خیلی خیلی ممنون میشم.مرسی ازلطفتون

 54. سحر :
  [ 94/12/16 ]

  سلام
  دوستم من قسمت 8 فصل 4 رو دان کردم ولی فایلش خرابه وسط فیلم قطع میشه
  چیکار باید بکنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • wainsoft :
   [ 94/12/16 ]

   سلام
   مجددا اقدام به دانلود کنید حتما فایل ناقص دانلود شده است

 55. 09014251122 :
  [ 94/12/23 ]

  سلام.جواب ندادین عزیز.سریال نیکیتارومیزارین؟هرروزده تافیلم دانلودمیکنم.خواهشااون روهم بزارین

 56. 09014251122 :
  [ 94/12/28 ]

  ْسلام. خسته نباشین. ْقسمت 10فصل چهارم کی میاد؟؟؟؟؟؟؟؟?

 57. 09014251122 :
  [ 95/01/04 ]

  تاقسمت15اومده چرانمیزارین اخه

 58. 09014251122 :
  [ 95/01/18 ]

  تاقسمت17اومده هنوزشماتوقسمت9هنگ کردین عایا؟؟؟

 59. بهار :
  [ 95/02/30 ]

  سلام
  خسته نباشید
  چرا زیرنویس قسمت ۲۲ نیومده؟

  • wainsoft :
   [ 95/02/30 ]

   سلام
   اکنون زیرنویس هم قابل دانلود میباشد

 60. مهدی :
  [ 95/03/27 ]

  سلام،کسی اطلاع داره ارو فصل 5 اصلا تولید شده ادامه داره یا فصل4 اخرین فصلشه.ممنون

 61. LORD MHM :
  [ 95/05/02 ]

  با سلام

  دوست عزیز سایت ـتون خوبه ولی این تریلر فصل پنجم سریال ارو نیست

  • wainsoft :
   [ 95/05/02 ]

   با سلام
   این تریلر رسمی هست که از طرف شبکه CW برای فصل 5 سریال منتشر شده

 62. Mehdi_h :
  [ 95/07/15 ]

  با سلام و خسته نباشید
  زیرنویس قسمت 1 فصل 5 رو کی میزارید ؟ ممنون میشم بفرمایید معمولا چقدر طول میکشه زیرنویسها آماده بشن.

  • wainsoft :
   [ 95/07/15 ]

   با سلام
   معمولا تا ظهر قرار میگیره در هر صورت مطمئن باشید به عنوان یکی از نخستین وبسایت ها زیرنویسش با لینک مستقیم قرار خواهد گرفت

 63. حامد :
  [ 95/07/21 ]

  سلام،قسمت 2 فصل 5 کی قرار میگیره،ممنون میشم جواب بدید

  • wainsoft :
   [ 95/07/21 ]

   با سلام
   روز پخش پنج شنبه ها میباشد

 64. پریسا :
  [ 95/08/13 ]

  سلام زیر نویس کی قرار میگیره مردیم انقد رفرش کردیم بابا زود تر بزارید

  • sajad h :
   [ 95/08/13 ]

   با سلام مطمئنا هر لحظه منتشر شود وبسایت ما یکی از نخستین وبسایت ها در قرار دادن زیرنویس خواهد بود

   • پرسا :
    [ 95/08/13 ]

    به نظرتون تا امروز قرار میگیره

    • sajad h :
     [ 95/08/13 ]

     با سلام
     اکنون قرار گرفته است

 65. مهدی اوحدی :
  [ 95/08/16 ]

  سلام قسمت 5 فصل 5 همان قسمت 4 است لطفا اصلاح نمایید با تشکر

  • sajad h :
   [ 95/08/17 ]

   با سلام
   با عرض پوزش برطرف شد

 66. محمد رضا قاسمی :
  [ 95/08/20 ]

  سلام و خسته نباشید خدمت تیم شما، زیرنویس فصل پنج اررو قسمت شیش زود تر بزارید لطفا،

  سعی کنین زیرنویس هارو یکی دوساعته بزارید، من خیلی تبلیغ سایتتون رو کردم

  • sajad h :
   [ 95/08/20 ]

   با سلام
   مطمئن باشید همواره زیرنویس قسمت های جدید به عنوان یکی از نخستین وبسایت های فارسی زیبان قرر میگیرد
   اما این امری زمانبر برای تهیه کنندگان زیرنویس میباشد که نیازمند صبر است.
   با احترام

 67. Mr.DiVaN :
  [ 95/08/20 ]

  خدایی بزارید زیرنویس قسمت 6 رو می خوایم ببینیم

 68. ایمان :
  [ 95/08/21 ]

  سلام، زی،نویس،قسمت شیش،دیر اومد..خیلی.

  • sajad h :
   [ 95/08/21 ]

   با سلام
   متاسفانه زیرنویس از طرف منابع دیر منتشر شد اما به محض انتشار توسط ما نیز قرار گرفت

 69. Mr.DiVaN :
  [ 95/09/05 ]

  سلام،ببخشید قسمت 8 منتشر نشد این هفته؟

 70. Mr.DiVaN :
  [ 95/10/21 ]

  سلام اقا چی شده, چرا ابن نمیره رو انتن دیگه, مردیم از انتظار پاسخ بدید لطفل

  • sajad h :
   [ 95/10/21 ]

   با سلام
   متاسفانه هنوز روی آنتن نرفته

 71. Mr.DiVaN :
  [ 95/11/06 ]

  سلام اقا سجاد

  خبر ها حاکی از اینه که از این هفته پخش میشه, ما منتظر هستیما