دانلود سریال Beauty and the Beast فصل 1,2,3,4

اشتراک وی آی پی وینسافت
تبلیغات زیر هدر 2 تبلیغات زیر هدر 1 تبلیغ زیر هدر
شنبه
يک شنبه
دو شنبه
سه شنبه
چهار شنبه
پنج شنبه
جمعه
دانلود سریال Beauty and the Beast فصل 1,2,3,4

سریال Beauty and the Beast

مدتی قبل آخرین قسمت از فصل 4 سریال Beauty and the Beast نیز پخش گردید و بدین ترتیب پرونده این سریال پایان یافت و به اتمام رسید اکنون در آپدیت جدید تمامی قسمت های فصل 1,2,3,4 بصورت کاملا منظم همراه با زیرنویس های فارسی اختصاصی و پک شده جهت دانلود شما گرامیان قرار گرفتند،تمامی لینک های دانلود سریال ویژه بوده و با بالاترین سرعت ممکن اینترنت شما قابل دریافت میباشند تمامی زیرنویس ها نیز داخل فایل های زیپ بصورت مستقیم قرار دارند که هماهنگ با نسخه سریال موجود در سایت بوده و به راحتی قابل مشاهده میباشند.

 

برای دانلود تمام فصل های سریال Beauty and the Beast در ادامه مطلب همین پست با ما همراه باشید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

طبق روال هر هفته اینبار منتظر هستیم قسمت 13 از فصل 4 سریال بسیار زیبای Beauty and the Beast روی شبکه The CW آمریکا برود تا بینندگان و طرفداران این سریال نیز ادامه ماجرای وینسنت و کاترین را پیگیری کنند، رسانه وینسافت نیز پس از پخش تلویزیونی سریال در اولین فرصت ممکن این قسمت جدید را همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی برای مشاهده شما گرامیان قرار خواهد داد که میتوانید دانلود و از تماشایش لذت ببرید.

دانلود پرومو قسمت 13 فصل 4 سریال Beauty and the Beast

 

برای دانلود قسمت سیزدهم فصل چهارم سریال Beauty and the Beast در ادامه مطلب با ما باشید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

این هفته نیز همانطور که تمامی طرفداران سریال فوق العاده دیدنی Beauty and the Beast منتظر هستند قسمت 12 از فصل 4 روی آنتن شبکه The CW خواهد رفت که به مانند هر هفته رسانه وینسافت نیز آن را در سریعترین زمان ممکن همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی قسمت مربوطه قرار خواهد داد تا کاربران وبسایت و طرفداران این سریال بسیار زیبا با آسودگی هرچه بیشتری بتوانند دنبال کننده سریال مورد علاقه خود بوده و از تماشایش لذت ببرند

 

برای دانلود قسمت دوازده از فصل چهار سریال دیو و دلبر به ادامه مطلب همین پست مراجعه کنید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

به مانند هر هفته در هفته پیش رو نیز باید منتظر قسمت 11 از فصل 4 سریال بسیار زیبا و دیدنی Beauty and the Beast باشیم که قرار است طبق برنامه روی آنتن شبکه CW آمریکا برود، رسانه وینسافت هم به مانند هر هفته در اولین فرصت پس از پخش تلویزیونی این اپیزود جدید را همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی برای دانلود شما گرامیان قرار خواهد داد که میتوانید آن را از طریق همین مطلب دریافت کرده و از تماشای آن لذت ببرید.

دانلود پرومو قسمت 11 فصل 4 سریال Beauty and the Beast

 

برای دانلود اپیزود یازدهم از فصل چهارم سریال دیو و دلبر در ادامه مطلب با ما باشید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

اینبار و در این هفته همه منتظر قسمت 10 از فصل 4 سریال درام فانتزی هیجان انگیز Beauty and the Beast میباشیم تا پیگیر ادامه داستان وینسنت و کاترین باشیم، اپیزود جدید این سریال این دو شنبه به مانند هر هفته روی آنتن شبکه CW آمریکا خواهد رفت که وبسایت ما هم این قسمت را در اولین فرصت پس از پخش تلویزیونی به صورت دانلود ویژه و دانلود رایگان در سرور های قدرتمند خود قرار خواهد داد که میتوانید آن را همراه با زیرنویس فارسی دانلود و مشاهده کنید.

دانلود پیش نمایش قسمت 10 فصل 4 سریال Beauty and the Beast

 

برای قسمت دهم از فصل چهارم سریال Beauty and the Beast در ادامه مطلب با ما باشید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

این هفته همچنین منتظر قسمت 9 از فصل 4 سریال دیدنی Beauty and the Beast نیز هستیم که به مانند همیشه روی آنتن شبکه CW آمریکا خواهد رفت و رسانه وینسافت نیز آن را در اولین فرصت پس از پخش تلویزیونی در همین پست به صورت دانلود ویژه و دانلود رایگان همراه با زیرنویس فارسی اختصاصی قرار خواهد داد.

 

برای دانلود قسمت نهم فصل چهارم سریال Beauty and the Beast به ادامه مطلب مراجعه کنید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

قسمت 8 از فصل 4 سریال دیدنی و بسیار جذاب Beauty and the Beast نیز این هفته دوشنبه پخش خواهد شد که طبق روال هر هفته رسانه وینسافت نیز آن را در اولین فرصت ممکن به صورت دریافت ویژه و رایگان قرار خواهد داد،همچنین زیرنویس فارسی اختصاصی هر قسمت نیز در کنار قسمت مربوطه قرار خواهد داشت پس از دانلود آن قسمت میتوانید زیرنویسش را هم دانلود و روی سریال اجرا نمایید.

دانلود پرومو قسمت 8 فصل 4 سریال Beauty and the Beast

 

برای دانلود در ادامه مطلب همراه ما باشید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

همانطور که طرفداران پر و پا قرص سریال Beauty and the Beast منتظر بودند تا ببینند ادامه داستان وینسنت و کاترین به کجا خواهد کشید این هفته قسمت 7 از فصل 4 سریال روی آنتن شبکه CW آمریکا رفته که اکنون لینک دانلود این اپیزود نیز در ادامه مطلب به صورت ویژه و رایگان قرار گرفته،میتوانید دانلود و از تماشای آن لذت ببرید.

 

در ادامه مطلب با ما همراه باشید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

این هفته قسمت جدید سریال دیدنی beauty and the beast یعنی قسمت 6 از فصل 4 نیز طبق روال هفته های پیشین روی آنتن شبکه CW آمریکا خواهد رفت، طرفداران این سریال هم میتوانند از طریق همین پست منتظر بوده تا اپیزود جدید پس از پخش تلویزیونی در اولین فرصت برای دانلود قرار گیرد تا ادامه داستان وینسنت و کاترین را مشاهده کنند، لینک دانلود به صورت ویژه و رایگان بوده و پس از انتشار زیرنویس همراه با لینک مستقیم در کنار لینک آن قسمت برای دانلود قرار خواهد گرفت.

دانلود پرومو قسمت 6 فصل 4 سریال beauty and the beast

 

دانلود اپیزود 6 فصل 4 در ادامه مطلب…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

این هفته طرفداران پرشمار سریال beauty and the beast نیز منتظر قسمت 5 از فصل 4 این سریال دیدنی هستند که از طریق شبکه CW پخش گردد، رسانه وینسافت نیز طبق روال هفته های پیشین پس از پخش تلویزیونی آن را در اولین فرصت و به صورت دانلود ویژه و دانلود رایگان برای شما گرامیان قرار خواهد داد که میتوانید همراه با زیرنویس فارسی اختصاصی ما آن را دریافت و از تماشای آن لذت ببرید.

 

پرومو قسمت 5 از فصل 4 سریال را میتوانید از طریق لینک مقابل دانلود نمایید : دانلود

برای دانلود قسمت پنجم فصل چهارم سریال beauty and the beast به ادامه مطلب مراجعه کنید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

شب گذشته همچنین قسمت 4 از فصل 4 سریال دیدنی beauty and the beast نیز طبق روال هفته های پیشین روی آنتن شبکه CW آمریکا رفت، بینندگان و طرفداران این سریال دیدنی هم میتوانند هم اکنون و از طریق همین پست به راحتی این اپیزود جدید را به صورت دانلود ویژه و دانلود رایگان دریافت کرده و هم از تماشای آن لذت ببرند، همچنین زیرنویس فارسی اختصاصی این اپیزود نیز در کنار قسمت مورد نظر قرار گرفته که میتوانید آن را نیز دریافت و به راحتی استفاده نمایید.

 

برای دانلود قسمت چهارم فصل چهارم سریال beauty and the beast به ادامه مطلب مراجعه نمایید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

همانطور که این هفته بسیاری از طرفداران سریال دیدنی beauty and the beast منتظر هستند قسمت 3 از فصل 4 روی آنتن شبکه CW آمریکا میرود که رسانه وینسافت نیز به مانند دیگر سریال ها جدیدترین اپیزود این سریال را نیز پس از پخش تلویزیونی در اولین فرصت برای دانلود شما گرامیان قرار خواهد داد. همانطور که میدانید این قسمت نیز به صورت دانلود رایگان و ویژه بوده که در کنار قسمت مورد نظر زیرنویس فارسی آن نیز موجود میباشد که با لینک مستقیم و به راحتی قابل دانلود میباشد.

 

برای دانلود قسمت سوم از فصل چهارم سریال beauty and the beast به ادامه مطلب مراجعه کنید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

شب گذشته اپیزود جدید سریال دیدنی beauty and the beast یعنی قسمت 2 از فصل 4 روی آنتن شبکه CW آمریکا رفت، اکنون رسانه وینسافت هم به مانند دیگر سریال ها اکنون اپیزود جدید این سریال را نیز به صورت دانلود رایگان و ویژه همراه با زیرنویس هماهنگ و اختصاصی با لینک مستقیم برای دانلود شما همراهان گرامی قرار داده است.

 

برای دانلود قسمت دوم از فصل چهارم سریال beauty and the beast به ادامه مطلب مراجعه نمایید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

امشب پس از چند ماه انتظار قسمت اول از فصل چهارم سریال دیدنی beauty and the beast روی آنتن شبکه CW آمریکا خواهد رفت تا طرفداران این سریال دیدنی بالاخره شاهد ادامه داستان دیو و دلبر باشند. نام اپیزود نخست این فصل Monsieur et Madame Bete میباشد که رسانه آپ سریال همانطور که پیشتر مطلع شده بودید در اولین فرصت و پس از پخش تلویزیونی آن را برای دانلود شما عزیزان و همراهان قرار خواهد داد.

 

برای دانلود قسمت اول از فصل چهارم سریال beauty and the beast به ادامه مطلب مراجعه کنید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

بالاخره به فصل سوم و آخرین فصل سریال beauty and the beast رسیدیم که پخش گردیده و باید به زودی منتظر فصل چهارم سریال باشیم و ببینیم ادامه داستان وینسنت و کاترین به کجا خواهد رسید. به مانند فصل های قبلی فصل سوم سریال را هم میتوانید با مراجعه به ادامه مطلب به صورت رایگان و ویژه دانلود کرده و همچنین به لینک زیرنویس فارسی اختصاصی هر فصل نیز دسترسی داشته باشید.

 

برای دانلود فصل 3 سریال beauty and the beast به ادامه مطلب مراجعه کنید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

طبق برنامه قبلی و پیش از شروع فصل جدید اینبار نوبت به فصل دوم سریال Beauty and the Beast رسیده که در آپدیت جدید در ادامه مطلب همین پست برای دانلود شما عزیزان و گرامیان قرار گرفته است، همچنین در قسمت دانلود فصل دوم فایل زیرنویس هماهنگ و اختصاصی این فصل نیز با لینک مستقیم برای دانلود قرار داده شده. قسمت های این سیزن نیز در یک کادر قرار دارند که با کلیک روی هر قسمت به صورت رایگان و ویژه قابل دانلود میباشند.

 

برای دانلود فصل دوم سریال Beauty and the Beast به ادامه مطلب مراجعه نمایید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

امروز برای شما عزیزان سریال دیگری با نام Beauty and the Beast را در نظر گرفته ایم که محبوبیت قابل توجهی را بین بسیاری داشته و طرفداران بی شماری نیز دارد همچنین در بسیاری از شبکه های جهان پخش گردیده که همین امر نشان از محبوبیت بسیار زیاد این سریال دارد.

دیو و دلبر داستان دختریست به نام “کاترین” که در کودکی مادرش رو از دست داده از طرفی قبل از اینکه به کاترین آسیبی برسه موجودی عجیب اون رو نجات داده، کاترین که همیشه حس میکرده موجودی که اون رو نجات داده فقط یه حیوان نبوده اکنون طبق شغل کارگاهیش قصد داره پرده از این راز برداره که خیلی زود هم به حقایق عجیبی دست پیدا میکنه و…

اکنون ما فصل های پیشین سریال را در مدتی که تا پخش فصل چهارمش باقی مونده قرار میدیم و پس از شروع شدن پخش به صورت آپدیت هفتگی در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

نام سریال : Beauty and the Beast

ژانر : فانتزی ، درام ، ترسناک ، عاشقانه

شبکه : CW

لینک : IMDB

سال پخش : 2012 – 2016

وضعیت پخش : در حال پخش

 

برای دانلود سریال Beauty and the Beast تمام فصل ها به ادامه مطلب مراجعه نمایید

دانلود سریال Beauty and the Beast فصل 1,2,3,4 :

فصل 1 سریال Beauty and the Beast

خلاصه فصل اول سریال Beauty and the Beast :

اصل ماجراهای این فصل حول محور کاترین و وینسنت میگذرد در حالی که سازمانی مخفی به نام مویرفیلد قصد دارد وینسنت یا به صورت مرده شکار کند، مویرفیلد در زمان جنگ روی سربازان آزمایشاتی انجام داده تا آنها قویتر و سریعتر شوند به امید اینکه بتوانند جنگ را سریعتر برنده شوند اما این بین برخی چیزها اشتباه پیش رفتند و کنترل از دستشان خارج شد پس دستور کشتن تمام آن سربازان را دادند. در این بین وینسنت توانست فرار کند و پنهان بماند، مویرفیلد با اینکه چندین بار برای دستگیری یا کشتن وینسنت تلاش کرده و حتی از افرادی نیز برای این امر کمک گرفته اما…

دانلود فصل اول سریال Beauty and the Beast :

امتیاز سریال : 7.2/10

حجم کلی : 3.3 گیگابایت

حجم هر قسمت : 160 مگابایت

زمان هر قسمت : 1 ساعت

پسورد : ندارد

لینک دانلود :

  • پوشه دانلود تمام قسمت های فصل اول : ورود

جهت دانلود تمام فیلم و سریال های وبسایت با لینک مستقیم و نامحدود اشتراک ویژه خریداری کنید : خرید اشتراک

دانلود زیرنویس فارسی : دانلود

منبع : www.wainsoft.net

 

فصل دوم سریال beauty and the beast

خلاصه فصل دوم سریال Beauty and the Beast :

اکنون که وینسنت در آخر فصل قبلی توسط سازمان مویرفیلد دستگیر شد، “گربه” که وینسنت را با وجود اینکه فهمیده بود وینسنت توسط مویرفیلد تغییر کرده بازهم با تمام وجود دوست داشت اکنون و در این فصل به هر دری میزند تا او را پیدا کند و در فصل جدید عشقشان دچار چالش های مختلفی میشود که…

دانلود فصل دوم سریال Beauty and the Beast :

امتیاز سریال : 7.2/10

حجم کلی : 3.4 گیگابایت

حجم هر قسمت : 160 مگابایت

زمان هر قسمت : 1 ساعت

پسورد : ندارد

لینک دانلود :

  • پوشه دانلود تمام قسمت های فصل دوم : ورود

جهت دانلود تمام فیلم و سریال های وبسایت با لینک مستقیم و نامحدود اشتراک ویژه خریداری کنید : خرید اشتراک

دانلود زیرنویس فارسی : دانلود

منبع : www.wainsoft.net

 

فصل 3 سریال beauty and the beast

خلاصه فصل سوم سریال Beauty and the Beast :

پس از اتفاقات فصل قبل در فصل سوم وینسنت و کاترین بالاخره توانستند رابطه خود را به عنوان زن و شوهر به همه اعلام کنند و تا حدودی نیز این رابطه آنها پذیرفته شده اکنون باید دید میتوانند جلوی اتفاقات خارجی مقاومت کنند و نگذارند این اتفاقات رابطه آنها را بهم بزند یا خیر؟!

دانلود فصل سوم سریال Beauty and the Beast :

امتیاز سریال : 7.2/10

حجم کلی : 2.1 گیگابایت

حجم هر قسمت : 160 مگابایت

زمان هر قسمت : 1 ساعت

پسورد : ندارد

لینک دانلود :

  • پوشه دانلود تمام قسمت های فصل سوم : ورود

جهت دانلود تمام فیلم و سریال های وبسایت با لینک مستقیم و نامحدود اشتراک ویژه خریداری کنید : خرید اشتراک

دانلود زیرنویس فارسی : دانلود

منبع : www.wainsoft.net

 

پوستر فصل 4 سریال Beauty and the Beast

خلاصه فصل چهارم سریال Beauty and the Beast :

اکنون که وینسنت و کاترین در حال گذراندن ماه عسل خود هستند مجبور میشوند به صورت ناگهانی ماه عسلشان را به پایان برسانند زیرا که شخصی را در حال افشا و پیدا کردن دیو ها پیدا میکنند، “تس” مایل به درگیر شدن است اما…

دانلود فصل چهارم سریال Beauty and the Beast :

امتیاز سریال : 7.2/10

حجم کلی : 2.1 گیگابایت

حجم هر قسمت : 160 مگابایت

زمان هر قسمت : 1 ساعت

پسورد : ندارد

لینک دانلود :

  • پوشه دانلود تمام قسمت های فصل چهارم : ورود

جهت دانلود تمام فیلم و سریال های وبسایت با لینک مستقیم و نامحدود اشتراک ویژه خریداری کنید : خرید اشتراک

دانلود زیرنویس فارسی : دانلود

منبع : www.wainsoft.net