دانلود سریال Fear the Walking Dead فصل 3 قسمت 13

اشتراک وی آی پی وینسافت
تبلیغات زیر هدر 2 تبلیغات زیر هدر 1 تبلیغ زیر هدر
شنبه
يک شنبه
دو شنبه
سه شنبه
چهار شنبه
پنج شنبه
جمعه
دانلود سریال Fear the Walking Dead فصل 3 قسمت 13

سریال Fear the Walking Dead

اکنون که رفته رفته به پایان این فصل سریال Fear the Walking Dead نزدیکتر میشویم این هفته قسمت 13 از فصل 3 این سریال دیدنی روی آنتن شبکه AMC آمریکا رفت که عنوان قسمت جدیدش نیز This Land is Your Land میباشد، رسانه وینسافت هم به مانند همیشه پس از پخش تلویزیونی در سریعترین زمان ممکن بر روی سرورهای قدرتمند خود قرار خواهد داد که میتوانید از طریق لینک های دانلود بصورت دانلود ویژه و دانلود رایگان همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی اقدام به دریافتش نمایید.

 

جهت دانلود قسمت سیزدهم فصل سوم سریال فیر د واکینگ دد به ادامه مطلب مراجعه کنید ( پرش به بخش دانلود این سریال )

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

این هفته همچنین سریال فوق العاده دیدنی و زیبای Fear the Walking Dead با قسمت 12 از فصل 3 روی آنتن شبکه AMC آمریکا میرود تا طرفداران و دنبال کنندگان این سریال نیز شاهد یک اپیزود دیگر از سریال محبوب خود باشند، عنوان قسمت جدید سریال Brother’s Keeper میباشد که به مانند همیشه میتوانید از طریق همین پست منتظر باشید تا ساعاتی پس از پخش تلویزیونی از طریق وبسایت و کانال وینسافت اقدام به دریافت این اپیزود جدید همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی اش کرده و از تماشای یک اپیزود دیگر سریال لذت ببرید.

دانلود پرومو قسمت 12 فصل 3 سریال Fear the Walking Dead

 

دانلود قسمت دوازدهم فصل سوم سریال ترس مردگان متحرک در ادامه مطلب همین پست… ( پرش به بخش دانلود این سریال )

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

قسمت 11 از فصل 3 سریال فوق العاده دیدنی و پرطرفدار Fear the Walking Dead این هفته نیز روی آنتن شبکه AMC آمریکا میرود تا طرفداران و دنبال کنندگان این سریال هم شاهد ادامه داستان جذاب این فصل باشند، طبق خبرهای عنوان این قسمت جدید La Serpiente میباشد که به مانند همیشه ساعاتی پس از پخش تلویزیونی بر روی سرورهای قدرتمند وینسافت نیز قرار میگیرد و شما عزیزان و همراهان نیز میتوانید از طریق لینک های ویژه وینسافت بصورت دانلود ویژه و رایگان این اپیزود جدید را دریافت نموده همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ از دیدنش لذت ببرید.

دانلود پیش نمایش قسمت 11 فصل 3 سریال Fear the Walking Dead

 

جهت دانلود قسمت یازدهم فصل سوم سریال فیر د واکینگ دد در ادامه مطلب با ما باشید ( پرش به بخش دانلود این سریال )

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

پس از چند دو ماه انتظار بالاخره این هفته قسمت 9 و 10 از فصل 3 سریال فوق العاده جذاب و پرطرفدار Fear the Walking Dead تحت عنوان قسمت های Minotaur و The Diviner روی آنتن شبکه AMC آمریکا میرود که علاقمندان و طرفداران این سریال نیز میتوانند شاهد نیم فصل دوم سریال باشند، رسانه وینسافت هم به مانند همیشه ساعاتی پس از پخش تلویزیونی این قسمت جدید را بر روی وبسایت و کانال خود قرار خواهد داد که میتوانید از طریق لینک های ویژه دانلود بصورت دانلود رایگان و وی آی پی همراه با زیرنویس فارسی آن را دریافت کرده و از تماشایش لذت ببرید.

دانلود پرومو قسمت 9 فصل 3 سریال Fear the Walking Dead

 

برای دانلود قسمت نهم فصل سوم سریال ترس از مردگان متحرک به ادامه مطلب مراجعه کنید( پرش به بخش دانلود این سریال )

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

بالاخره پس از یک هفته انتظار علاقمندان و دنبال کنندگان سریال Fear the Walking Dead قسمت 7 و 8 این سریال بصورت پیوسته روی آنتن شبکه AMC آمریکا خواهد رفت تا شاهد ادامه داستان هیجان انگیز و دیدنی این فصل باشیم، طبق خبرها عنوان قسمت هفتم The Unveiling و عنوان قسمت هشتم Children of Wrath میباشد که طبق روال همیشه میتوانید از طریق همین پست منتظر باشید تا پس از پخش تلویزیونی در سریعترین زمان ممکن این قسمت های جدید نیز بر روی سرورهای قدرتمند ما قرار گرفته و از طریق لینک های ویژه دانلود همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی قابل دانلود باشد.

دانلود پیش نمایش قسمت 7 فصل 3 سریال Fear the Walking Dead

 

جهت دانلود قسمت هفتم و هشتم فصل سوم سریال فیر د واکینگ دد در ادامه مطلب با ما همراه باشید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

طبق انتظار تمام طرفداران و دنبال کنندگان سریال جذاب و دیدنی Fear the Walking Dead این هفته نیز قسمت 6 از فصل 3 آن روی آنتن شبکه AMC آمریکا خواهد رفت تا دنبال کنندگان سریال شاهد یک اپیزود دیگر از سریال محبوب خود باشند، طبق خبرهای بدست آمده عنوان جدیدترین قسمت Red Dirt میباشد که در ادامه داستان جذاب این فصل باید دید ادامه اتفاقات به چه سمتی خواهد رفت؟! شما عزیزان و همراهان نیز میتوانید به مانند همیشه در سریعترین زمان ممکن این قسمت جدید را دانلود نموده و از تماشای یک اپیزود دیگر از این سریال تماشایی نیز لذت ببرید.

دانلود پرومو قسمت 6 فصل 3 سریال Fear the Walking Dead

 

جهت دانلود قسمت ششم فصل سوم سریال ترس مردگان متحرک به ادامه مطلب مراجعه نمایید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

این هفته نیز مطابق انتظار طرفداران و دنبال کنندگان سریال فوق العاده دیدنی و محبوب Fear the Walking Dead قسمت 5 از فصل 3 روی آنتن شبکه AMC آمریکا خواهد رفت تا همچنان روند منظم پخشش حفظ شود، عنوان این قسمت جدید سریال Burning in the Water, Drowning in Flame میباشد که طبق روال هر هفته پس از پخش تلویزیونی میتوانید آن را در سریعترین زمان ممکن از طریق سرورهای قدرتمند وینسافت دانلود کرده و همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی از تماشای یک اپیزود دیگر این سریال لذت ببرید.

دانلود پرومو قسمت 5 فصل 3 سریال Fear the Walking Dead

 

برای دانلود قسمت پنجم فصل سوم سریال فیر د واکینگ دد به ادامه مطلب همین پست مراجعه نمایید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

این هفته همچنین شبکه AMC آمریکا قسمت 4 از فصل 3 سریال فوق العاده هیجان انگیز و دیدنی Fear the Walking Dead را روی آنتن خود خواهد برد تا طرفداران و دنبال کنندگان این سریال شاهد ادامه داستان سریال محبوب خود باشند، طبق اخبار موجود عنوان این اپیزود 100 میباشد که طبق روال هر هفته پس از پخش تلویزیونی در سریعترین زمان ممکن این قسمت جدید بر روی سرورهای قدرتمند ما قرار خواهد گرفت که میتوانید همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی آن را دریافت کرده و از تماشایش لذت ببرید.

دانلود پیش نمایش قسمت 4 فصل 3 سریال Fear the Walking Dead

 

دانلود قسمت چهارم فصل سوم سریال ترس مردگان متحرک در ادامه مطلب…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

قسمت 3 از فصل 3 سریال دیدنی و فوق العاده جذاب Fear the Walking Dead هم این هفته و طبق برنامه پخشش روی آنتن شبکه AMC آمریکا خواهد رفت که طبق خبرهای بدست آمده عنوان این قسمت جدید سریال Teotwawki میباشد، رسانه وینسافت هم به مانند همیشه پس از پخش تلویزیونی در سریعترین زمان ممکن این قسمت را بر روی سرورهای قدرتمند خود قرار خواهد داد که میتوانید به راحتی آن را همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی دانلود نموده و از تماشای یک قسمت دیگر از این سریال جذاب لذت ببرید.

دانلود پرومو قسمت 3 فصل 3 سریال Fear the Walking Dead

 

جهت دانلود قسمت سوم فصل سوم سریال فیر د واکینگ دد به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

بالاخره فصل 3 سریال فوق العاده دیدنی Fear the Walking Dead نیز آغاز شد که البته قسمت 1 و 2 در یک شب روی آنتن شبکه AMC رفت تا سریال با شروعی خوب و امتیازی بالا کار خود را در این فصل آغاز کند، عنوان این قسمت ها به ترتیب Eye of the Beholder و The New Frontier میباشد که طرفداران این ژانر سریال میتوانند این قسمت های جدید را همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی دانلود نموده و از تماشای اسپین آف دیدنی سریال مردگان متحرک لذت ببرند.

 

دانلود قسمت اول و دوم فصل سوم سریال ترس مردگان متحرک در ادامه مطلب همین پست….

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

رفته رفته هرچه به شروع فصل جدید سریال با قسمت 1 از فصل 3 سریال Fear the Walking Dead نزدیکتر میشویم اطلاعات جدیدتری از سریال منتشر میشود تا پخش این سریال بسیار هیجان انگیز و محبوب نیز آغاز گردد، تاریخ پخش سریال همانطور که پیشتر نیز گفته شده بود در 14 خرداد خواهد بود که در دوشنبه 15 خرداد 1396 برای دانلود شما عزیزان و گرامیان قرار خواهد گرفت، همچنین سریال در 8 قسمت پخش خواهد شد که عنوان نخستین قسمت از سریال Eye of the Beholder میباشد و میتوانید از طریق همین پست منتظر باشید تا پس از پخش تلویزیونی در سریعترین زمان ممکن این قسمت جدید را نیز دانلود نموده و همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی از تماشای یک قسمت دیگر از این سریال دیدنی لذت ببرید.

دانلود تریلر رسمی فصل 3 سریال Fear the Walking Dead

 

جهت دانلود قسمت اول فصل سوم سریال ترس مردگان متحرک به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

شبکه AMC و سازندگان سریال فوق العاده دیدنی و پرطرفدار Fear the Walking Dead بالاخره زمان پخش قسمت 1 فصل 3 سریال را تاریخ 14 خرداد تعیین کرده اند که به مانند همیشه در تاریخ دو شنبه 15 خرداد 1396 و در اولین فرصت پس از پخش تلویزیونی میتوانید آن را از طریق همین پست دانلود کرده و از تماشای این اسپین آف سریال محبوب مردگان متحرک لذت ببرید. در حال حاظر نخستین عکس ها از فصل 3 سریال پخش شده اند و هنوز تریلر رسمی از فصل 3 انتشار نیافته است.

اما شما عزیزان و گرامیان میتوانید از طریق همین پست منتظر باشید تا در صورت انتشار اخباری جدیدتر و پس از روی آنتن رفتن نخستین قسمت از فصل 3 سریال آن را از طریق سرورهای قدرتمند وینسافت دانلود نموده و از جدیدترین سیزن این سریال هیجان انگیز نیز به مانند همیشه لذت ببرید.

 

برای دانلود قسمت اول فصل سوم سریال فیر د واکینگ دد در ادامه مطلب با ما باشید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

پس از پایان فصل 2 سریال اکنون تمامی طرفداران سریال فوق العاده هیجان انگیز Fear the Walking Dead منتظر فصل 3 سریال میباشند که برای سال بعد از طرف شبکه AMC تمدید شده اما هنوز تاریخی از زمان روی آنتن رفتنش انتشار نیافته است، همانطور که میدانید رسانه وینسافت این سریال را نیز به مانند دیگر سریال های موجود در وبسایت پیگیری خواهد کرد و در صورتی که خبر موثقی از تاریخ پخش فصل جدید سریال بدست بیاید از طریق همین پست برای طرفداران منتشر خواهد کرد. میتوانید در آینده و تا زمان شروع پخش سریال پیگیر اخبار زمان شروع پخش از طریق همین پست باشید.

همچنین فصل دوم نیز بصورت کامل همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و پک شده جهت دانلود راحتتر کاربران گرامی قرار گرفته که میتوانید آن را دریافت و از تماشایش لذت ببرید.

 

برای دانلود تمام فصل های سریال Fear the Walking Dead در ادامه مطلب همین پست با ما باشید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

این هفته بر خلاف هفته های گذشته دو قسمت 14 و 15 از فصل 2 سریال Fear the Walking Dead روی آنتن شبکه AMC آمریکا خواهد رفت که به نظر میرسد در حال برنامه ریزی های جدیدی برای پخش سریال اصلی هستند و سعی دارند این سریال نیز در زمان مقرر به اتمام برسد تا سریال اصلی جایگزین شود. نام این دو قسمت Wrath و North میباشد که به مانند همیشه پس از پخش تلویزیونی میتوانید در اولین فرصت و از طریق همین پست این اپیزود های جدید را نیز دانلود نموده و از تماشای آنها لذت ببرید.

 

برای دانلود قسمت چهاردهم و پانزدهم سریال ترس از مردگان متحرک در ادامه مطلب با ما باشید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

این هفته نیز به مانند هفته های پیشین در روز دوشنبه قسمت 13 از فصل 2 سریال فوق العاده دیدنی Fear the Walking Dead روی آنتن شبکه AMC آمریکا خواهد رفت، عنوان این اپیزود جدید نیز Date of Death میباشد که به مانند هر هفته رسانه وینسافت پس از پخش تلویزیونی آن را به صورت دانلود ویژه و با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی برای دریافت شما گرامیان قرار خواهد داد.

دانلود پیش نمایش قسمت 13 فصل 2 سریال fear the walking dead

آنچه در قسمت قبلی دیدیم:

 • در ابتدای این قسمت شاهد هستیم که خانواده ای به دلیل اینکه حس میکنند در کلونی امنیتی وجود ندارد قصد دارند که آنجا را ترک کنند اما…
 • همچنین بالاخره پس از چند قسمت دیدیم که اوفلیا با ماشینی که برداشته بود به جایی رفته که قبلا در آن خاطرات خوبی را داشته و…
 • در هتلی که ویکتور و مدیسون و… در آنجا هستند نیز مشکلاتی به وجود می آید از طرفی طی اتفاقات پیش آمده مدیسون میفهمد که پسرش نیک زنده است که سعی میکند از طریق روشن کردن چراغ تابلوی هتل به نیک علامت بدهد اما به جای نیک تراویس این علامت را میبیند و…

 

اکنون برای دانلود قسمت سیزدهم از فصل دوم سریال فیر د واکینگ دد در ادامه مطلب با ما باشید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

Pillar of Salt عنوان جدیدترین اپیزود سریال بسیار دیدنی fear the walking dead یعنی قسمت 12 از فصل 2 میباشد که طبق برنامه هر هفته این شبکه قرار است روی آنتن شبکه AMC آمریکا برود تا بینندگان و طرفداران این بسیار بسیار محبوب نیز ادامه داستان سریال را پیگیر باشند، به مانند هر هفته و دیگر سریال ها قسمت جدید این سریال نیز پس از پخش تلویزیونی در اولین فرصت ممکن و از طریق همین پست همراه با زیرنویس فارسی قرار خواهد گرفت که میتوانید آن را دانلود و از تماشایش لذت ببرید.

دانلود پرومو قسمت 12 فصل 2 سریال fear the walking dead

آنچه در قسمت قبلی دیدیم:

 • در ابتدای قسمت دیدیم که چگونه مدیسون و ویکتور توانستد با استفاده از حقه شبیه سازی خود مانند مردگان از بین مردگان فرار کنند و این قسمت را که چگونه توانستند از آن مخمصه فرار کنند را نیز بی جواب نگذاشتند، همچنین دیدیم که به توافق رسیدند که هتل را از مردگان خالی کنند تا بتوانند آنجا زندگی کرده و آنجا را مانند خانه خود کنند پس همه باهم تلاش کردند با کمک هم مردگان را هدایت کرده و همه آنها را به داخل دریا بیندازند.
 • نیک نیز که قصد داشت مشکلی را که با فروشندگان آب و مواد غذایی درست کرده بود رفع کند سعی کرد قرص هایی که آن فروشندگان احتیاج داشتند را نصف کرده و بدین ترتیب بتواند زمان بیشتری بخرد هرچند که آن قرص ها کیفیت قرص های اصلی را ندارند اما نیک با کمک مهارتی که زمان اعتیادش کسب کرده بود به صورت موقت این مشکل را رفع کرد اما….
 • همچنین دیدیم که روابط میان نیک و لوسیانا نیز در حال نزدیکتر شدن است و…

 

اکنون برای دانلود قسمت دوازدهم از فصل دوم سریال ترس مردگان متحرک در ادامه مطلب همین پست با ما باشید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

همانطور که طرفداران پرشمار سریال فوق العاده محبوب fear the walking dead منتظر هستند این هفته قسمت 11 از فصل 2 سریال نیز روی آنتن شبکه AMC آمریکا خواهد رفت، عنوان این قسمت جدید نیز Pablo & Jessica میباشد که پس از پخش تلویزیونی رسانه وینسافت نیز در اولین فرصت ممکن آن را برای دانلود شما گرامیان قرار خواهد داد همچنین زیرنویس هماهنگ و اختصاصی این قسمت جدید نیز پس از انتشار در کنار این قسمت به صورت دانلود مستقیم برای دریافت قرار خواهد گرفت.

دانلود پیش نمایش قسمت 11 فصل 2 سریال fear the walking dead

آنچه در قسمت قبلی دیدیم:

 • تراویس و کریس که در نیمه نخست فصل دوم از بقیه گروه جدا شدند اکنون بدون هدف خاصی در حال گشت و گذار هستند و به دنبال غذا و آب میگردند اتفاقی به یک ماشین برمیخورند که تراویس قرار است تلاش کند آن را روشن کند در همین حین کریس نیز به داخل مغازه ای که در نزدیکی آنجاست میرود که ببیند چیزی برای خوردن پیدا میکند یا نه در همین زمان است که با چند شخص دیگر رو به رو میشود در ادامه کریس از آنها مقداری خوردنی را میدزدد و همراه با تراویس با ماشین فرار میکنند،هرچند جلوتر این گروه سه نفره تراویس و کریس را پیدا میکنند اما چون آنها نیز آمریکایی هستند سعی میکنند دوستانه رفتار کنند و خوردنی ها و آشامیدنی ها را باهم تقسیم کنند، کم کم کریس وسوسه میشود که همراه با این گروه مانده و به سمت آمریکا برگردند هرچند تراویس با این کار مخالف است و به نظر میرسد قصد دارد راهی پیدا کند که به مدیسون و… بپیوندد.
 • در هتل هم همانطور که در قسمت قبلی دیدیم با اشتباه مدیسون و ویکتور تمامی مردگان از اتاق ها به بیرون آمدند و اکنون باید راهی پیدا کنند از این مشکل جان سالم بدر ببرند. از طرفی الیشا طی اتفاقاتی با یک شخص جدیدی ملاقات میکند که در طبقه بالاتر هتل ساکن بوده و قبل از این اتفاقات مدیریت هتل را بر عهده داشته و تصمیم میگیرند در صورتی که او به الیشا کمک کند که به مدیسون و ویکتور بپیوندد اونها هم کمک کنند که این شخص جدید یکی از آشناهایش را که گروه دیگری در هتل گروگان گرفته اند آزاد کنند. اینطور به نظر میرسد که در هتل بیشتر از چیزی که فکر میکردند زنده ها وجود دارند!

 

اکنون برای دانلود قسمت یازدهم از فصل دوم سریال ترس مردگان متحرک در ادامه مطلب با ما باشید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

جدیدترین اپیزود از سریال دیدنی fear the walking dead یعنی قسمت 10 از فصل 2 نیز این هفته تحت عنوان Do Not Disturb روی آنتن شبکه AMC آمریکا خواهد رفت تا طرفداران پرشمار این سریال دیدنی نیز ادامه داستان سریال را مشاهده کنند. طبق روال هر هفته و دیگر سریال های وبسایت پس از پخش تلویزیونی از طریق همین پست منتظر لینک دانلود و زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی ما برای این قسمت باشید.

دانلود پرومو قسمت 10 فصل 2 سریال fear the walking dead

آنچه در قسمت قبلی دیدیم:

 • پس از اتفاقات قسمت های پیشین و مشکلاتی که برای نیک پیش آمده بود او اکنون در شهری در مکزیک وارد شده و همراه با گروهی از مردمی که در آنجا بودند زندگی میکند،در همین حین و پس از اینکه برای گرفتن آب مجبور به معامله با گروهی از فروشندگان مواد مخدر که اکنون همه چیز میفروشند هستند مشکلات دیگری نیز پیش می آید که…
 • از سمت دیگر مدیسون،آلایشا،ویکتور استرند و اوفلیا نیز به پس از اینکه از گشتن دنبال نیک و تراویس خسته شده اند و حتی بنزینی هم برای ادامه جستجو ندارند از گشتن دست کشیده و در هتلی ساکن میشوند، پس از اینکه مدیسون و ویکتور نوشیدنی زیادی را میخورند با زدن پیانو و سر و صداهای به وجود آمده گروه زیادی از مردگان متحرک را به سمت خود میکشند که….
 • همچنین در این قسمت برای اولین بار در تمام سریال fear the walking dead و خود سریال اصلی the walking dead مشخص میشود که یک شخص با اینکه یک مرده متحرک کنار گردنش را گاز گرفته اما بدن اون شخص در برابر تبدیل شدن مقاوم هست که به نظر میرسد عوامل سریال کم کم در حال ساخت نتیجه گیری های سریال هستند.

برای دانلود قسمت دهم از فصل دوم سریال ترس از مردگان متحرک به ادامه مطلب مطاجعه کنید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

این هفته همچنین طرفداران پر و پا قرص سریال فوق العاده دیدنی fear the walking dead منتظر روی آنتن رفتن قسمت 9 از فصل 2 این سریال دیدنی از شبکه AMC آمریکا هستند که طبق روال هر هفته در دو شنبه برای دانلود آماده خواهد شد و رسانه وینسافت آن را به صورت دانلود ویژه و دانلود رایگان برای دریافت قرار خواهد داد. عنوان این اپیزود جدید Los Muertos میباشد و پس از پخش تلویزیونی همراه با زیرنویس فارسی اختصاصی ما قابل دریافت خواهد بود.

دانلود پرومو قسمت 9 فصل 2 سریال fear the walking dead

 

برای دانلود قسمت نهم از فصل دوم سریال فیر د واکینگ دد به ادامه مطلب همین پست مراجعه نمایید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

***قسمت 8 فصل 2 سریال فوق العاده زیبا و هیجان انگیز Fear the Walking Dead هم اکنون با زیرنویس فارسی اختصاصی وینسافت در ادامه مطلب همین پست قرار گرفت!***

طبق اخبار قسمت 8 از فصل 2 سریال دیدنی Fear the Walking Dead روز دوشنبه در تاریخ 1 شهریور روی آنتن شبکه AMC آمریکا خواهد رفت که بینندگان این سریال دیدنی هم میتوانند از طریق همین پست منتظر بوده تا در اولین فرصت پس از پخش تلویزیونی سریال را دانلود نموده و همراه با زیرنویس اختصاصی ما از دیدن سریال لذت ببرند.

دانلود پیش نمایش قسمت 8 فصل 2 سریال fear the walking dead

 

برای دانلود قسمت هشتم از فصل دوم سریال با ما در ادامه مطلب همراه باشید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

Fear the Walking Dead که اسپین آف سریال فوق العاده محبوب the walking dead میباشد روایتگر داستان کاراکتر های جدیدیست که در لس آنجلس به سر میبرند و میبینیم که بیماری در اصل از آنجا پخش شده. اکنون نه نیرو های امنیتی توان مقابله با این آخر الزمان را دارند،نه مردم اطلاعات کافی در مورد چگونگی مقابله با این اتفاق را دارند و نه دولت ها میتوانند به مردمشان کمکی کنند.

حال تراویس و مدیسون که نقش های اصلی سریال هستند باید خانواده خود را در این آخر الزمان زنده نگه دارند آن هم در مقابل بیماری که هیچ اطلاعاتی برای مقابله با آن نداشته و تنها راهی که دارند فرار کردن است.

 

برای دانلود سریال در ادامه مطلب همراه ما باشید…

دانلود سریال Fear the Walking Dead :

دانلود سریال Fear the Walking Dead فصل اول :

امتیاز سریال : 7.3/10

حجم کلی : 1.2 گیگابایت

حجم هر قسمت : 150 مگابایت

زمان هر قسمت : 1 ساعت

پسورد : ندارد

لینک دانلود :

 • پوشه دانلود تمام قسمت های فصل اول : ورود

جهت دانلود تمام فیلم و سریال های وبسایت با لینک مستقیم و نامحدود اشتراک ویژه خریداری کنید : خرید اشتراک

دانلود زیرنویس فارسی : دانلود

منبع : www.wainsoft.net

 

دانلود سریال Fear the Walking Dead فصل دوم :

امتیاز سریال : 7.3/10

حجم کلی : 1.2 گیگابایت

حجم هر قسمت : 150 مگابایت

زمان هر قسمت : 1 ساعت

پسورد : ندارد

لینک دانلود :

 • پوشه دانلود تمام قسمت های فصل دوم : ورود

جهت دانلود تمام فیلم و سریال های وبسایت با لینک مستقیم و نامحدود اشتراک ویژه خریداری کنید : خرید اشتراک

دانلود زیرنویس فارسی : دانلود

منبع : www.wainsoft.net

 

دانلود سریال Fear the Walking Dead فصل سوم :

امتیاز سریال : 7.3/10

حجم کلی : –

حجم هر قسمت : 150 مگابایت

زمان هر قسمت : 1 ساعت

پسورد : ندارد

لینک دانلود :

منبع : www.wainsoft.net

جهت دانلود تمام فیلم و سریال های وبسایت با لینک مستقیم و نامحدود اشتراک ویژه خریداری کنید : خرید اشتراک

  • sajad h :
   [ 96/05/23 ]

   با سلام
   نیم فصل اول تمام شده به زودی نیم فصل دوم نیز آغاز خواهد شد که هرزمان تاریخ پخش مشخص شود در پست قرار خواهد گرفت