دانلود سریال Frequency فصل 1 قسمت 13

اشتراک وی آی پی وینسافت
تبلیغات زیر هدر 2 تبلیغات زیر هدر 1 تبلیغ زیر هدر
شنبه
يک شنبه
دو شنبه
سه شنبه
چهار شنبه
پنج شنبه
جمعه
دانلود سریال Frequency فصل 1 قسمت 13

سریال Frequency

Signal Loss نیز عنوان آخرین اپیزود از سریال دیدنی و زیبای Frequency یعنی قسمت 13 از فصل 1 میباشد که این هفته روی آنتن شبکه The CW آمریکا خواهد رفت، این سریال نیز که پخشش در پاییز شروع شد اکنون به اتمام رسیده و احتمالا برای فصل دوم نیز تمدید خواهد شد که طرفداران سریال میتوانند یکسال دیگر منتظر ادامه داستان سریال باشند. اما به مانند همیشه این قسمت سریال نیز در اولین فرصت و بصورت لینک های دانلود ویژه همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی جهت دریافت شما گرامیان قرار خواهد گرفت که میتوانید دانلود کرده و آخرین قسمت این فصل سریال را نیز تماشا کنید و لذت ببرید.

 

برای دانلود قسمت سیزدهم فصل اول سریال فرکانس در ادامه مطلب همین پست با ما همراه باشید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

این هفته شبکه The CW آمریکا همچنین قسمت 12 از فصل 1 سریال جدید و فوق العاده دیدنی Frequency را روی آنتن خواهد برد که طبق اخبار بدست آمده عنوان این قسمت جدید Harmonic میباشد و به مانند همیشه میتوانید آن را در اولین فرصت ممکن و پس از پخش تلویزیونی از طریق همین پست دانلود نموده، همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی آن قسمت از تماشایش لذت ببرید.

 

برای دانلود قسمت دوازدهم فصل اول سریال فرکانس به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

Negative Copy عنوان جدیدترین اپیزود از سریال جدید و زیبای Frequency یعنی قسمت 11 از فصل 1 میباشد که قرار است طبق برنامه هفتگی همیشگی این هفته نیز روی آنتن شبکه The CW آمریکا برود، بینندگان و طرفداران این سریال میتوانند از طریق همین پست منتظر باشند تا به مانند همیشه پس از پخش تلویزیونی در اولین فرصت این قسمت جدید را از طریق سرور های قدرتمند ما دانلود نموده و همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی اش از تماشای آن لذت ببرند.

دانلود پرومو قسمت 11 فصل 1 سریال Frequency

 

دانلود قسمت یازدهم فصل اول سریال فرکانس در ادامه مطلب همین پست…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

پس از چندین هفته تاخیر بالاخره این هفته و پس از کریسمس قسمت 10 از فصل 1 سریال بسیار زیبای Frequency نیز روی آنتن شبکه The CW آمریکا خواهد رفت،طبق اخبار بدست آمده عنوان این قسمت جدید The Edison Effect میباشد که میتوانید این قسمت جدید سریال نیز به مانند روال همیشگی در اولین فرصت ممکن پس از پخش تلویزیونی از طریق همین پست و همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی اش دانلود نموده و تماشا کنید.

دانلود پیش نمایش 10 فصل 1 سریال Frequency

 

برای دانلود قسمت دهم فصل اول سریال فرکانس به ادامه مطلب مراجعه نمایید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

قسمت 9 از فصل 1 سریال درام فانتزی دیدنی Frequency نیز تحت عنوان Gray Line روی آنتن شبکه The CW آمریکا خواهد رفت تا این سریال هم با این اپیزود وقفه ای تا قسمت بعدی اش داشته باشد،رسانه وینسافت به مانند همیشه پس از پخش تلویزیونی در اولین فرصت ممکن جدیدترین اپیزود این سریال دیدنی را نیز بصورت لینک دانلود ویژه و همراه با زیرنویس فارسی جهت دریافت شما گرامیان قرار خواهد داد تا از تماشای این سریال زیبا نیز لذت ببرید.

دانلود پرومو قسمت 9 فصل 1 سریال Frequency

 

دانلود قسمت نهم فصل اول سریال فرکانس در ادامه مطلب همین پست…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

سریال بسیار زیبای Frequency نیز پس از یک هفته تاخیر این هفته با قسمت 8 از فصل 1 و طبق برنامه هفتگی گذشته روی آنتن شبکه The CW آمریکا خواهد رفت، طبق اطلاعات بدست آمده عنوان این اپیزود جدید سریال Interference میباشد که میتوانید پس از پخش تلویزیونی از طریق همین پست و در اولین فرصت ممکن آن را دانلود نموده و از تماشایش لذت ببرید.

دانلود پرومو قسمت 8 فصل 1 سریال Frequency

 

برای دانلود قسمت هشتم فصل اول سریال فرکانس در ادامه مطلب با ما باشید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

قسمت 7 از فصل 1 سریال جدید و زیبای شبکه The CW آمریکا یعنی Frequency نیز این هفته قرار است تحت عنوان Break, Break, Break روی آنتن برود تا بینندگان این سریال نیز بتوانند پیگیر ادامه داستان جالبش باشند، وبسایت ما نیز به مانند همیشه در اولین فرصت ممکن پس از پخش تلویزیونی جدیدترین اپیزود از این سریال را جهت دانلود بصورت ویژه آماده کرده که میتوانید همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی اش به راحتی دانلود نموده و از تماشایش لذت ببرید.

دانلود پیش نمایش قسمت 7 فصل 1 سریال Frequency

 

دانلود قسمت هفتم فصل اول سریال فرکانس در ادامه مطلب…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

Deviation نیز عنوان جدیدترین اپیزود سریال جدید Frequency یعنی قسمت 6 از فصل 1 میباشد که قرار است به مانند هر هفته در راس ساعت 9 به وقت محلی روی آنتن شبکه The CW آمریکا برود تا بینندگان این سریال نیز پیگیر ادامه داستانش باشند، در اولین فرصت پس از پخش تلویزیونی نیز میتوانید این اپیزود جدید را از طریق همین پست دانلود نموده و همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی از تماشایش لذت ببرید.

دانلود پیش نمایش قسمت 6 فصل 1 سریال Frequency

 

برای دانلود قسمت ششم فصل اول سریال فرکانس در ادامه مطلب با ما باشید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

این هفته همچنین اپیزود جدید سریال جدید شبکه The CW، سریال Frequency با قسمت 5 از فصل 1 تحت عنوان Seven Three قرار است روی آنتن این شبکه برود، پس از پخش تلویزیونی میتوانید در اولین فرصت ممکن منتظر لینک دانلود این سریال نیز باشید و آن را در سریعترین زمان ممکن همراه با زیرنویس فارسی دانلود نمایید.

دانلود پرومو قسمت 5 فصل 1 سریال Frequency

 

برای دانلود قسمت پنجم فصل اول سریال فرکانس در ادامه مطلب با ما باشید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

همچنین سریال جدید Frequency نیز طبق برنامه هفتگی این هفته با قسمت 4 از فصل 1 روی آنتن شبکه The CW آمریکا خواهد رفت،عنوان این قسمت جدید نیز Over Bleed میباشد که میتوانید پس از پخش تلویزیونی آن را در سریعترین زمان ممکن از طریق همین پست دانلود نموده و همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی آن از تماشایش لذت ببرید.

دانلود پیش نمایش قسمت 4 فصل 1 سریال Frequency

 

دانلود قسمت چهارم از فصل اول سریال فرکانس در ادامه مطلب همین پست…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

سریال جدید و دیدنی Frequency نیز این هفته با قسمت 3 از فصل 1 و تحت عنوان The Near Far Problem روی آنتن شبکه The CW آمریکا خواهد رفت که طرفداران این سریال نیز میتوانند از طریق همین پست منتظر باشند که پس از پخش تلویزیونی در اولین فرصت آن را بصورت دانلود ویژه و همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی دانلود نمایند.

دانلود پرومو قسمت 3 فصل 1 سریال Frequency

 

برای دانلود قسمت سوم فصل اول سریال فرکانس در ادامه مطلب همین پست با ما باشید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

Signal and Noise عنوان جدیدترین قسمت سریال جدید و دیدنی Frequency یعنی قسمت 2 از فصل 1 میباشد که قرار است این هفته و طبق برنامه هفتگی آن نیز روی آنتن شبکه The CW آمریکا برود که در رسانه وینسافت این اپیزود جدید را نیز در اولین فرصت ممکن میتوانید از طریق همین پست به راحتی دانلود نموده و از تماشایش لذت ببرید.

دانلود پیش نمایش قسمت 2 فصل 1 سریال Frequency

 

برای دانلود قسمت دوم فصل اول سریال فرکانس در ادامه مطلب همین پست با ما باشید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

جدیدترین سریال محصول شبکه The CW آمریکا Frequency نام دارد که یک درام معمایی و فانتزی میباشد که قرار است به زودی روی آنتن این شبکه برود، داستان سریال که اقتباسی از فیلمی با همین نام محصول سال 2000 میباشد روایتگر کارگاه پلیسی به نام “رایمی سالیوان” میباشد، پدر رایمی نیز یک کارگاه پلیس بوده و در سال 1996 به کما رفته که اکنون رایمی در اتفاقی عجیب و غریب میتواند با استفاده از یک رادیو هام قدیمی با پدرش صحبت کند.

همین اتفاق سر آغاز تغییر در اتفاقات غم انگیز گذشته، درمان رابطه پیچیده و عجیبشان در گذشته و در آخر کار کردنشان با یکدیگر بدین شکل عجیب و غریب است که….

 

برای دانلود سریال Frequency به ادامه مطلب مراجعه کنید

دانلود سریال Frequency :

دانلود سریال Frequency فصل 1 :

امتیاز سریال : 8.4/10

حجم کلی : 1.9 گیگابایت

حجم هر قسمت : 150 مگابایت

زمان هر قسمت : 1 ساعت

پسورد : ندارد

لینک دانلود :

منبع : www.wainsoft.net

جهت دانلود تمام فیلم و سریال های وبسایت با لینک مستقیم و نامحدود اشتراک ویژه خریداری کنید : خرید اشتراک

جهت دانلود پس از ورود به پوشه دانلود تمام قسمت های این فصل بر روی هر قسمتی که مایل به دانلود آن بودید کلیک کرده و دانلود بصورت اتوماتیک آغاز خواهد شد

 1. امیر :
  [ 95/08/28 ]

  زیر نویس قسمت 7فرکانس کی اضافه میشه؟

  • sajad h :
   [ 95/08/29 ]

   با سلام
   زیرنویس بصورت لینک مستقیم قرار دارد