دانلود سریال Outcast فصل 1 قسمت 9

اشتراک وی آی پی وینسافت
شنبه
يک شنبه
دو شنبه
سه شنبه
چهار شنبه
پنج شنبه
جمعه
فصل 8
The CW
The Vampire Diaries
فصل 6
NBC
Grimm
فصل 1
BBC One
Taboo
فصل 2
The CW
Supergirl
فصل 1
FOX
24: Legacy
فصل 2
Freeform
Shadowhunters
فصل 3
The CW
The Flash
فصل 2
The CW
Legends of Tomorrow
فصل 5
The CW
Arrow
فصل 4
The CW
The 100
فصل 1
FX
Legion
دانلود سریال Outcast فصل 1 قسمت 9

سریال outcast

قسمت 9 از فصل 1 سریال جدید درام ترسناک Outcast نیز به مانند هر هفته در جمعه شب پیش رو روی آنتن شبکه Cinemax خواهد رفت که پس از پخش تلویزیونی و در روز شنبه برای دانلود در دسترس قرار خواهد گرفت،رسانه وینسافت نیز که همواره یکی از آپدیتترین وبسایت ها میباشد پس از پخش تلویزیونی آن را در اولین فرصت ممکن روی سرور های قدرتمند خود برای دانلود قرار خواهد داد که میتوانید به صورت دانلود ویژه و دانلود رایگان آن دریافت کنید و از تماشای یک اپیزود دیگر از سریال لذت ببرید.

دانلود پرومو قسمت 9 فصل 1 سریال Outcast

 

قسمت نهم از فصل اول سریال در ادامه مطلب همین پست…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

این هفته نیز در روز شنبه همه منتظر قسمت 8 از فصل 1 سریال جدید دیدنی و درام-ترسناک Outcast هستیم که قرار است تحت عنوان What Lurks Within روی آنتن شبکه Cinemax برود، طبق روال هر هفته و دیگر سریال های وبسایت اپیزود جدید این سریال دیدنی هم پس از پخش تلویزیونی از طریق همین پست به صورت دانلود ویژه و دانلود رایگان همراه با زیرنویس فارسی قرار خواهد گرفت تا شما طرفداران سریال بتوانید از دریافت راحت و مشاهده سریال لذت ببرید.

پیش نمایش قسمت 8 فصل 1 سریال Outcast

 

برای دانلود قسمت هشتم از فصل اول سریال در ادامه مطلب همراه ما باشید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

اپیزود جدید سریال دیدنی Outcast نیز امشب با قسمت 7 از فصل 1 و تحت عنوان The Damage Done روی آنتن شبکه Cinemax خواهد رفت که به مانند هر هفته این قسمت جدید نیز پس از پخش تلویزیونی از طریق همین پست به صورت دانلود ویژه و دانلود رایگان برای دریافت شما قرار خواهد گرفت که بدین ترتیب طرفداران این سریال درام ترسناک نیز میتوانند پیگیر ادامه روند داستان جذابش شوند.

دانلود پیش نمایش قسمت 7 فصل 1 سریال Outcast

 

برای دانلود قسمت هفتم از فصل اول سریال Outcast در ادامه مطلب با ما باشید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

هفته بعد بینندگان و طرفداران سریال جدید و فوق العاده دیدنی درام ترسناک outcast منتظر قسمت 6 از فصل 1 این سریال میباشند که قرار است از شبکه Cinemax روی آنتن برود، رسانه وینسافت هم به مانند هر هفته قسمت جدید پخش شده را در اولین فرصت ممکن به صورت دانلود ویژه و رایگان همراه با زیرنویس فارسی اختصاصی برای دانلود شما گرامیان قرار خواهد داد.

دانلود پیش نمایش قسمت 6 فصل 1 سریال outcast

 

برای دانلود قسمت ششم فصل اول سریال به ادامه مطلب مراجعه کنید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

A Wrath Unseen عنوان جدیدترین اپیزود سریال outcast یعنی قسمت 4 از فصل 1 میباشد که این هفته روی آنتن شبکه Cinemax خواهد رفت، بینندگان و طرفداران این سریال دیدنی هم میتوانند به مانند هفته های پیشین از طریق همین پست منتظر بوده تا در اولین فرصت و پس از پخش تلویزیونی این قسمت جدید را به صورت دانلود ویژه و دانلود رایگان همراه با زیرنویس فارسی اختصاصی از طریق همین پست دانلود نمایند.

 

دانلود پیش نمایش قسمت 4 فصل 1

برای دانلود قسمت چهارم از فصل اول در ادامه مطلب با ما همراه باشید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

اینبار نوبت به قسمت 3 از فصل 1 سریال جدید و فوق العاده دیدنی outcast رسیده که قرار است امشب روی آنتن شبکه Cinemax رفته تا بینندگان این سریال نیز به مشاهده ادامه این سریال بپردازند، عنوان این اپیزود All Alone Now میباشد که رسانه وینسافت هم طبق روال هر هفته پس از پخش تلویزیونی جدیدترین قسمت این سریال را نیز در اولین فرصت ممکن و به صورت دانلود ویژه و رایگان برای دانلود شما گرامیان قرار خواهد داد.

 

برای دانلود قسمت سوم از فصل اول سریال به ادامه مطلب مراجعه نمایید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

سریال جدید و بسیار دیدنی ترسناک درام Outcast نیز امشب با قسمت 2 از فصل 1 روی آنتن شبکه Cinemax خواهد رفت که جدیدترین اپیزود این سریال را نیز با نام (I Remember) When She Loved Me در اولین فرصت پس از پخش تلویزیونی برای دانلود به صورت ویژه و رایگان قرار خواهیم داد. زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی ما نیز در کنار این قسمت وجود داشته که میتوانید پس از انتشار آن را نیز از طریق همین پست دانلود و استفاده نمایید.

 

برای دانلود قسمت دوم از فصل اول سریال Outcast به ادامه مطلب مراجعه نمایید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

سریال جدید و فوق العاده دیدنی Outcast حول محور شخصیت “کایل بارنز” میچرخد که به واسطه اینکه از کودکی تحت تسلط شیاطین میباشد قصد دارد پاسخی برای تمام رنج هایی که از کودکی متحمل شده است پیدا کند که در این راه از یک کشیش نیز کمک میگیرد و به سفری معنوی میرود. اما خیلی زود خواهد فهمید که امکان دارد زندگی که ما میشناسیم به معنای واقعی روی کره زمین پایان یابد و…

 

برای دانلود تمام فصل های سریال Outcast به ادامه مطلب مراجعه کنید

دانلود سریال Outcast :

فصل اول سریال outcast

دانلود سریال Outcast فصل اول :

امتیاز سریال : 8.3/10

حجم کلی : –

حجم هر قسمت : 180 مگابایت

زمان هر قسمت : 1 ساعت

پسورد : ندارد

لینک دانلود :

جهت خرید اشتراک ویژه دانلود تمامی فیلم ها و سریال های وبسایت : اینجا کلیک کنید

جهت خرید اشتراک ویژه دانلود تمامی فیلم ها و سریال های وبسایت : اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فارسی : به زودی…

منبع : www.wainsoft.net