دانلود سریال The Strain فصل 4 قسمت 10

اشتراک وی آی پی وینسافت
تبلیغات زیر هدر 2 تبلیغات زیر هدر 1 تبلیغ زیر هدر
شنبه
يک شنبه
دو شنبه
سه شنبه
چهار شنبه
پنج شنبه
جمعه
دانلود سریال The Strain فصل 4 قسمت 10

پوستر سریال The Strain

و بالاخره به پایان سریال ترسناک و بسیار زیبای The Strain نیز رسیدیم که این هفته با قسمت 10 از فصل 4 و تحت عنوان The Last Stand روی آنتن شبکه FX آمریکا خواهد رفت تا تمام طرفداران و دنبال کنندگان سریال شاهد پایان و نتیجه این سریال جذاب و دیدنی باشند. به مانند همیشه شما عزیزان و گرامیان میتوانید از طریق همین پست و کانال ما منتظر باشید تا پس از پخش تلویزیونی ساعاتی بعد از طریق لینک های پرقدرت وینسافت این اپیزود جدید را دانلود کرده و از تماشای پایان این سریال هیجان انگیز نیز لذت ببرید.

دانلود پرومو قسمت 10 فصل 4 سریال The Strain

 

دانلود قسمت دهم فصل چهارم سریال استرین در ادامه مطلب همین پست… ( پرش به بخش دانلود این سریال )

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

جدیدترین اپیزود از سریال ترسناک و فوق العاده جذاب The Strain هم با قسمت 9 از فصل 4 و تحت عنوان The Traitor روی آنتن شبکه FX آمریکا خواهد رفت تا این سریال هم روند پخش منظم خود را همچنان حفظ کرده باشد، شما عزیزان و گرامیان به مانند همیشه میتوانید از طریق همین پست منتظر باشید تا ساعاتی پس از پخش تلویزیونی این قسمت بر روی سرورهای قدرتمند وینسافت قرار گرفته و لینک دانلودش بصورت ویژه و رایگان در وبسایت و کانال ما قرار بگیرد.

دانلود پیش نمایش قسمت 9 فصل 4 سریال The Strain

 

برای دانلود قسمت نهم فصل چهارم سریال در ادامه مطلب با ما همراه باشید… ( پرش به بخش دانلود این سریال )

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

Extraction عنوان جدیدترین اپیزود از سریال جذاب و محبوب The Strain یعنی قسمت 8 از فصل 4 میباشد که روی آنتن شبکه FX آمریکا رفته و اکنون پس از ساعاتی بعد از پخش تلویزیونی بر روی سرورهای قدرتمند وینسافت هم قرار گرفته تا شما عزیزان و گرامیان آن را دانلود نموده و از تماشای یک اپیزود دیگر از این سریال دیدنی همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی لذت ببرید.

 

دانلود قسمت هشتم فصل چهارم سریال استرین در ادامه مطلب…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

این هفته باید همچنین منتظر قسمت 7 از فصل 4 سریال فوق العاده زیبا و دیدنی The Strain نیز باشیم که این هفته نیز طبق روال پخش منظمش روی آنتن شبکه FX آمریکا خواهد رفت، طبق خبرها عنوان این قسمت از سریال Ouroboros میباشد که به مانند همیشه میتوانید از طریق همین پست منتظر باشید تا ساعاتی پس از پخش تلویزیونی در سریعترین زمان ممکن آن را دانلود نموده و همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی از تماشای یک اپیزود دیگر از سریال محبوب خود لذت ببرید.

دانلود پرومو قسمت 7 فصل 4 سریال The Strain

 

برای دانلود قسمت هفتم فصل چهارم سریال استرین در ادامه مطلب با ما همراه باشید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

قسمت 6 از فصل 4 سریال هیجان انگیز و بسیار زیبای The Strain نیز این هفته طبق روال پخش منظم هفتگی اش روی آنتن شبکه FX آمریکا خواهد رفت تا طرفداران این سریال هم شاهد یک اپیزود دیگر از سریال محبوبشان باشند، طبق خبرهای موجود عنوان قسمت جدید سریال Tainted Love میباشد و به مانند گذشته میتوانید از طریق همین پست منتظر باشید تا پس از پخش تلویزیونی در اولین فرصت ممکن این قسمت را بصورت دانلود رایگان و دانلود ویژه از طریق سرورهای قدرتمند ما دانلود نموده و از تماشای آن لذت ببرید.

دانلود پیش نمایش قسمت 6 فصل 4 سریال The Strain

 

جهت دانلود قسمت ششم فصل چهارم سریال به ادامه مطلب مراجعه کنید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

این هفته همچنین شبکه FX آمریکا قسمت 5 از فصل 4 سریال فوق العاده تماشایی و هیجان انگیز خود یعنی سریال The Strain را تحت عنوان Belly of the Beast روی آنتن خواهد برد تا این سریال نیز همچنان روند پخش منظم خود را حفظ کرده باشد. به مانند همیشه پس از پخش تلویزیونی میتوانید از طریق همین پست منتظر باشید تا در سریعترین زمان ممکن این قسمت جدید بر روی سرورهای قدرتمند وینسافت قرار گرفته و همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی قابل دانلود توسط شما عزیزان و گرامیان باشد.

دانلود پرومو قسمت 5 فصل 4 سریال The Strain

 

جهت دانلود قسمت پنجم فصل چهارم سریال به ادامه مطلب همین پست مراجعه نمایید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

این هفته نیز قسمت 4 از فصل 4 سریال بسیار هیجان انگیز و پرطرفدار شبکه FX آمریکا با نام The Strain روی آنتن خواهد رفت تا همچنان روال پخش منظم هفتگی اش را حفظ نماید. عنوان این اپیزود جدید New Horizons میباشد که به مانند همیشه پس از پخش تلویزیونی میتوانید از طریق همین پست منتظر باشید تا این قسمت بر روی سرورهای قدرتمند ما قرار گرفته و از طریق لینک های ویژه دانلود همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی اش قابل دریافت باشد.

دانلود پرومو قسمت 4 فصل 4 سریال The Strain

 

دانلود قسمت چهارم فصل چهارم سریال استرین در ادامه مطلب همین پست…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

شبکه FX آمریکا این هفته همچنین قسمت 3 از فصل 4 سریال فوق العاده تماشایی The Strain را تحت عنوان One Shot روی آنتن خواهد برد تا طرفداران این سریال نیز شاهد ادامه داستان جذاب این فصل فصل باشند، به مانند همیشه رسانه وینسافت هم این قسمت جدید را در سریعترین زمان ممکن پس از پخش تلویزیونی بر روی سرورهای قدرتمند خود قرار خواهد داد که میتوانید از طریق لینک های ویژه دانلود همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی از تماشای این اپیزود جدید لذت ببرید.

دانلود پیش نمایش قسمت 3 فصل 4 سریال The Strain

 

برای دانلود قسمت سوم فصل چهارم سریال در ادامه مطلب با ما باشید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

قسمت 2 فصل 4 سریال فوق العاده دیدنی و پرمخاطب The Strain نیز این هفته طبق روال پخش منظم هفتگی روی آنتن شبکه FX آمریکا خواهد رفت تا دنبال کنندگان سریال شاهد یک اپیزود دیگر از آن باشند، طبق اخبار بدست آمده عنوان این قسمت جدید The Blood Tax میباشد که شما عزیزان و گرامیان میتوانید به مانند همیشه از طریق همین پست منتظر باشید تا پس از پخش تلویزیونی در اولین فرصت ممکن آن را بر روی سرورهای قدرتمند خود قرار داده و شما نیز از طریق لینک های ویژه دانلود همراه با زیرنویس فارسی آن را دریافت کرده و از تماشایش لذت ببرید.

دانلود پیش نمایش قسمت 2 فصل 4 سریال The Strain

 

جهت دانلود قسمت دوم فصل چهارم سریال استرین به ادامه مطلب همین پست مراجعه نمایید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

بالاخره به زمان پخش سریال فوق العاده دیدنی و جذاب The Strain رسیدیم که قسمت 1 از فصل 4 آن قرار است این هفته روی آنتن شبکه FX آمریکا برود تا طرفداران و دنبال کنندگان این سریال جذاب نیز شاهد یک اپیزود دیگر از سریال مورد انتظار خود باشند، طبق اخبار موجود عنوان این قسمت از سریال The Worm Turns میباشد که طبق روال همیشه پس از پخش تلویزیونی در سریعترین زمان ممکن میتوانید از طریق همین پست منتظر باشید تا این اپیزود را بر روی سرورهای قدرتمند خود قرار داده و شما گرامیان هم بتوانید از طریق لینک های ویژه دانلود همراه با زیرنویس فارسی آن را دانلود نموده و تماشا کنید.

دانلود تریلر فصل 4 سریال The Strain

 

جهت دانلود قسمت اول فصل چهارم سریال استرین در ادامه مطلب با ما باشید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

اکنون که خبرهایی از زمان پخش فصل 4 سریال فوق العاده تماشایی و هیجان انگیز The Strain پخش شده طبق آخرین و موثقترین خبرها شروع پخش سریال تابستان سال 2017 خواهد بود و این سریال پرطرفدار برای یک فصل دیگر به عنوان فصل آخر روی آنتن شبکه FX آمریکا خواهد رفت تا به پایان خودش برسد. طبق روال همیشه رسانه وینسافت هم همانطور که از آغاز سریال تا کنون قسمت های جدید سریال را برای دانلود شما گرامیان قرار داده زمان پخش فصل 4 سریال نیز در کنار شما عزیزان خواهد بود تا جدیدترین قسمت های این سریال را در سریعترین زمان ممکن و همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ تماشا کنید.

اگر شما نیز جزء طرفداران این سریال تماشایی هستید نظراتتان را با دیگر طرفداران سریال قسمت نظرات همین پست در میان بگذارید…

 

برای دانلود کامل سریال فوق العاده زیبای The Strain به ادامه مطلب رجوع کنید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

این هفته آخرین قسمت از فصل 3 سریال پخش گردید که ما نیز اکنون به مانند قسمت پایانی هر فصل از هر سریالی زیرنویس های آن را بصورت پک فشرده برای دانلود آماده کرده ایم، جا دارد عنوان کنیم که طبق اخبار بدست آمده فصل 4 که فصل پایانی این سریال نیز میباشد قرار است در تابستان سال 96 روی آنتن شبکه FX آمریکا برود، هنوز تاریخ دقیقتری از زمان شروع فصل جدید سریال بدست نیامده، تا زمان آغاز فصل جدید این سریال نیز با اخبار آن در خدمت شما گرامیان هستیم.

 

برای دانلود تمام فصل های سریال فوق العاده دیدنی The Strain در ادامه مطلب با ما باشید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

شبکه FX آمریکا این هفته نیز جدیدترین اپیزود از سریال محبوب خود یعنی قسمت 10 از فصل 3 سریال The Strain را روی آنتن خواهد برد تا طرفداران این سریال شاهد یک قسمت دیگر از این سریال دیدنی باشند، عنوان این اپیزود جدید The Fall میباشد و رسانه وینسافت هم به مانند همیشه پس از پخش تلویزیونی آن را در اولین فرصت ممکن همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی آن برای دانلود شما گرامیان قرار خواهد داد که میتوانید از طریق همین پست منتظر بوده تا آن را دریافت و از تماشایش لذت ببرید.

دانلود پیش نمایش قسمت 10 فصل 3 سریال the strain

 

جهت دانلود قسمت دهم فصل سوم سریال the strain به ادامه مطلب همین پست مراجعه کنید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

این هفته همچنین قسمت 9 از فصل 3 سریال فوق العاده دیدنی و هیجان انگیز the strain نیز روی آنتن شبکه FX آمریکا خواهد رفت، عنوان این اپیزود جدید از سریال Do or Die میباشد که طرفداران و بینندگان این سریال نیز میتوانند از طریق همین پست منتظر باشند تا پس از پخش تلویزیونی در اولین فرصت ممکن و از طریق سرور های قدرتمند وینسافت این قسمت جدید را همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی آن دانلود نمایند.

دانلود پرومو قسمت 9 فصل 3 سریال the strain

 

دانلود قسمت نهم فصل سوم سریال استرین در ادامه مطلب همین پست…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

طبق برنامه هفتگی سریال the strain این هفته نیز همه منتظر قسمت 8 از فصل 3 این سریال فوق العاده دیدنی میباشیم که قرار است به مانند همیشه راس ساعت پخش تحت عنوان White Light روی آنتن شبکه FX آمریکا برود که پس از پخش تلویزیونی میتوانید از طریق همین پست منتظر باشید تا این اپیزود جدید نیز همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی آن برای دانلود شما گرامیان قرار گرفته و از تماشایش لذت ببرید.

دانلود پیش نمایش قسمت 8 فصل 3 سریال the strain

 

برای دانلود قسمت هشتم فصل سوم سریال the strain در ادامه مطلب با ما باشید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

این هفته قسمت 7 از فصل 3 سریال دیدنی و بسیار هیجان انگیز The Strain نیز روی آنتن شبکه FX آمریکا خواهد رفت تا طرفداران این سریال ترسناک بتوانند پس از یک هفته انتظار ادامه داستان را پیگیر باشند، عنوان این اپیزود جدید Collaborators میباشد که پس از پخش تلویزیونی به مانند همیشه رسانه وینسافت نیز آن را در اولین فرصت ممکن همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی برای دریافت شما گرامیان قرار خواهد داد پس در همین پست منتظر بوده پس از انتشار آن را دانلود و از تماشایش لذت ببرید.

 

برای دانلود قسمت هفتم فصل سوم سریال استرین در ادامه مطلب همین پست با ما باشید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

The Battle of Central Park نیز عنوان اپیزود 6 از فصل 3 سریال بسیار دیدنی The Strain میباشد که قرار است این هفته روی آنتن شبکه FX آمریکا برود تا بینندگان و طرفداران این سریال دیدنی هم بتوانند پیگیر ادامه داستان سریال باشند. پس از پخش تلویزیونی میتوانید این قسمت جدید را در اولین فرصت همراه با زیرنویس هماهنگ فارسی از طریق همین پست دانلود و به مشاهده آن بپردازید.

 

برای دانلود قسمت ششم فصل سوم سریال The Strain در ادامه مطلب با ما باشید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

همانطور که طرفداران سریال ترسناک و هیجان انگیز The Strain نیز منتظر هستند این هفته قسمت 5 از فصل 3 سریال تحت عنوان Madness قرار است روی آنتن شبکه FX آمریکا برود که به مانند هر هفته پس از پخش تلویزیونی میتوانید از طریق همین پست منتظر باشید که این قسمت جدید را همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی ما به راحتی دانلود و مشاهده نمایید.

دانلود پیش نمایش قسمت 5 فصل 3 سریال the strain

 

برای دانلود قسمت پنجم فصل سوم سریال the strain به ادامه مطلب مراجعه کنید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

شبکه FX آمریکا نیز طبق برنامه هفتگی خود امشب قسمت 4 از فصل 3 سریال جذاب و دیدنی the strain را روی آنتن خواهد برد، عنوان این اپیزود جدید سریال Gone But Not Forgotten میباشد که رسانه وینسافت هم مانند هر هفته پس از پخش تلویزیونی در اولین فرصت ممکن این قسمت را نیز همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی آن برای دانلود و مشاهده شما گرامیان قرار خواهد داد.

دانلود پرومو قسمت 4 فصل 3 سریال the strain

 

برای دانلود قسمت چهارم از فصل سوم سریال the strain در ادامه مطلب با ما باشید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

همانطور که طرفداران پرشمار سریال فوق العاده دیدنی the strain بی صبرانه منتظر پخش ادامه سریال هستند این هفته نیز قسمت 3 از فصل 3 تحت عنوان First Born روی آنتن شبکه FX آمریکا خواهد رفت که وبسایت ما نیز پس از پخش تلویزیونی در اولین فرصت ممکن این قسمت جدید را نیز همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی به صورت رایگان و مستقیم برای دانلود شما گرامیان قرار خواهد داد که میتوانید از مشاهده این اپیزود جدید نیز لذت ببرید.

دانلود پیش نمایش قسمت 3 فصل 3 سریال the strain

 

برای دانلود قسمت سوم از فصل سوم سریال در ادامه مطلب همین پست با ما باشید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

پس از شروع تماشایی این فصل از سریال و امتیاز 8.1 از 10 اکنون همه منتظر قسمت 2 از فصل 3 سریال the strain میباشند که قرار است این هفته تحت عنوان Bad White روی آنتن شبکه FX آمریکا میرود که رسانه وینسافت هم به مانند هر هفته پس از پخش تلویزیونی آن را به صورت دانلود ویژه و دانلود رایگان برای شما گرامیان قرار خواهد داد که همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ و اختصاصی آن میتوانید پس از انتشار دانلود و از تماشای آن لذت ببرید.

دانلود پرومو قسمت 2 فصل 3 سریال the strain

 

برای دانلود قسمت دوم فصل سوم سریال استرین به ادامه مطلب همین پست مراجعه کنید…

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

اکنون که اخبار جدیدی از زمان انتشار قسمت 1 از فصل 3 سریال بسیار زیبا و دیدنی the strain درز پیدا کرده،بر آن شدیم تا پست این سریال را نیز به صورت کامل آپدیت کنیم و لینک های جدید از سرور قدرتمند جدید وینسافت را جایگزین لینک های پیشین کنیم همچنین زیرنویس اختصاصی ما نیز برای تمامی فصل ها به صورت لینک مستقیم قابل دریافت میباشد.

لازم به ذکر است که قسمت نخست از فصل سوم سریال نیز طبق گفته ها در تاریخ دوشنبه 8 شهریور روی آنتن شبکه FX آمریکا خواهد رفت که پس از پخش تلویزیونی آن به مانند سال های پیش برای دانلود اپیزود جدید سریال میتوانید از طریق همین پست منتظر بوده تا در اولین فرصت آن را به صورت دانلود ویژه و دانلود رایگان برای دریافت شما عزیزان قرار دهیم.

دانلود تریلر فصل 3 سریال the strain

 

برای دانلود فصل سوم سریال در ادامه مطلب با ما همراه باشید….

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

دیشب همچنین قسمت جدید سریال The Strain یعنی قسمت سیزدهم از فصل اول پخش گردید

اکنون در اپدیت جدید این پست این قسمت جدید رو به همراه زیرنویس فارسی اختصاصی برای شما عزیزان قرار داده ایم

 

برای دانلود قسمت سیزدهم از فصل اول سریال The Strain به ادامه مطلب مراجعه کنید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

سریال The Strain امروز قسمت دوازدهم از فصل اولش پخش شد اینک ما نیز این قسمت جدید را

با زیرنویس فارسی برای دانلود قرار داده ایم

 

برای دانلود سریال The Strain قسمت دوازدهم از فصل اول به ادامه مطلب مراجعه کنید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

قسمت یازدهم از فصل اول سریال ترسناک و زیبای The Strain دیشب پخش گردید که اکنون برای شما عزیزان

با لینک اختصاصی این وبسایت برای دانلود قرار گرفته است

 

برای دانلود قسمت یازدهم از فصل اول سریال The Strain به ادامه مطلب مراجعه کنید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

حالا برای شما عزیزان قسمت دهم از فصل اول سریال The Strain رو نیز اماده کرده ایم که میتونید به راحتی دانلود و مشاهده کنید

 

برای دانلود قسمت دهم از فصل اول سریال The Strain به ادامه مطلب مراجعه کنید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

بالاخره قسمت جدید سریال The Strain یعنی اپیزود نهم از فصل اول منتشر شد که اینک

اون رو به همراه زیرنویس فارسی برای شما همراهان وبسایت اماده کرده ایم

 

برای دانلود قسمت نهم از فصل اول سریال The Strain به ادامه مطلب مراجعه کنید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

دیشب قسمت هشتم از فصل اول سریال ترسناک و فوق العاده زیبای The Strain منتشر شد

هم اینک این قسمت لینک دانلودش برای شما عزیزان اماده شده و قابل دانلود میباشد

 

برای دانلود قسمت هشتم از فصل اول سریال The Strain به ادامه مطلب مراجعه کنید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

قسمت هفتم از فصل اول سریال The Strain دیشب پخش شد حالا به عنوان یکی از اولین سایت های ایرانی

اون رو برای شما عزیزان قرار داده ایم.

 

برای دانلود قسمت هفتم فصل اول سریال The Strain به ادامه مطلب مراجعه کنید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

امروز قسمت ششم فصل اول سریال The Strain منتشر شد که هم اینک لینک اون برای شما دوستان عزیز قرار گرفته است

 

برای دانلود قسمت ششم از فصل اول سریال The Strain به ادامه مطلب مراجعه کنید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

قسمت پنجم فصل اول سریال the strain برای شما عزیزان قرار گرفت

 

برای دانلود قسمت پنجم از فصل اول سریال the strain به ادامه مطلب مراجعه کنید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

امروز قسمت چهارم سریال فوق العاده زیبا و ترسناک the strain پخش شد که ما هم اون رو اماده کردیم

و برای دانلود شما عزیزان قرار دادیم

 

برای دانلود قسمت چهارم از فصل اول سریال the strain به ادامه مطلب مراجعه کنید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

تصمیم گرفتیم در این پست سریال جدید و بسیار زیبای The Strain رو که یک سریال در ژانر ترسناک,تخیلی و درام هست

برای دانلود شما عزیزان قرار بدیم

این سریال فصل اولش تازه پخشش شروع شده و به احتمال خیلی زیاد فقط یک فصل هست و 13 قسمت داره

به علاقه مندان سبک سریال های ترسناک خون آشامی و… پیشنهاد میکنیم به هیچ وجه دیدنش رو از دست ندن.

موضوع سریال هم تا اونجا که تا به حال معلوم شده در مورد فرود امدن یک هواپیما هست که گروهی به سرپرستی

دکتر افریم گودور برای بررسی این هواپیما اعزام میشن,صحنه ی ترسناکی که میبینن براشون غیر قابل باور هست

از انجاست که موضوع سریال و اتفاقات اون اغاز میشه تا شاهد یک سریال بسیار زیبا و هیجان انگیز باشیم

 

برای دانلود سریال The Strain به ادامه مطلب مراجعه کنید

 

دانلود سریال The Strain با زیرنویس فارسی :

دانلود سریال The Strain فصل اول :

imdb امتیاز : 8.4/10

حجم کلی : 2.3 گیگابایت

حجم هر قسمت : 150

زمان هر قسمت : ۵۰ دقیقه

پسورد : ندارد

لینک دانلود :

 • پوشه دانلود تمام قسمت های فصل اول : ورود

جهت دانلود تمام فیلم و سریال های وبسایت با لینک مستقیم و نامحدود اشتراک ویژه خریداری کنید : خرید اشتراک

دانلود زیرنویس فارسی : دانلود

منبع : www.wainsoft.net

 

دانلود سریال The Strain فصل دوم :

imdb امتیاز : 8.4/10

حجم کلی : 2.44 گیگابایت

حجم هر قسمت : 150

زمان هر قسمت : ۵۰ دقیقه

پسورد : ندارد

لینک دانلود :

 • پوشه دانلود تمام قسمت های فصل دوم : ورود

جهت دانلود تمام فیلم و سریال های وبسایت با لینک مستقیم و نامحدود اشتراک ویژه خریداری کنید : خرید اشتراک

دانلود زیرنویس فارسی : دانلود

منبع : www.wainsoft.net

 

دانلود سریال The Strain فصل سوم :

imdb امتیاز : 8.4/10

حجم کلی : 1.5 گیگابایت

حجم هر قسمت : 150

زمان هر قسمت : ۵۰ دقیقه

پسورد : ندارد

لینک دانلود :

 • پوشه دانلود تمام قسمت های فصل سوم : ورود

جهت دانلود تمام فیلم و سریال های وبسایت با لینک مستقیم و نامحدود اشتراک ویژه خریداری کنید : خرید اشتراک

دانلود زیرنویس فارسی : دانلود

منبع : www.wainsoft.net

 

دانلود سریال The Strain فصل چهارم :

imdb امتیاز : 8.4/10

حجم کلی : –

حجم هر قسمت : 150

زمان هر قسمت : ۵۰ دقیقه

پسورد : ندارد

لینک دانلود :

منبع : www.wainsoft.net

جهت دانلود تمام فیلم و سریال های وبسایت با لینک مستقیم و نامحدود اشتراک ویژه خریداری کنید : خرید اشتراک

 1. ali :
  [ 93/06/03 ]

  agha dametoon garm kheili site mashti o khobie alie ye seri az serialaye khoobam bezarid khobe mese niikita fringe how i met your mother supernatural simpson kyle xy ye seri filmaye berooz am bezarid ali mishe kheili golid

 2. Saeed :
  [ 95/03/23 ]

  سلام خدمت ادمین عزیز فصل سه سریال کی میاد من خیلی وقته منتظرم

  • wainsoft :
   [ 95/03/23 ]

   سلام
   هر زمان منتشر بشه حتما قرار میدیم

 3. یه نفر :
  [ 95/06/08 ]

  زیرنویسش تا چن روز دگ میاد ؟ 🙁

  • wainsoft :
   [ 95/06/08 ]

   مشخص نیست بستگی به مترجم داره احتمالا به چند روز نرسه

 4. اون :
  [ 95/06/09 ]

  زیرنویس فصل3کی میاد؟احتمالا بکین

  • wainsoft :
   [ 95/06/09 ]

   با سلام
   زیرنویس قسمت 1 در کنار قسمت مربوطه قرار گرفته میتوانید آن را دانلود نمایید

 5. مجتبی :
  [ 95/06/22 ]

  قسمت 3 زیرنویسش هنوز نیومده

  • wainsoft :
   [ 95/06/23 ]

   خیر هنوز چیزی انتشار نیافته

 6. علی رضا :
  [ 95/07/17 ]

  قسمت 7 فیلم the strain کی میا د ممنون از پاسخ گویتون

  • wainsoft :
   [ 95/07/17 ]

   با سلام
   روز پخش دو شنبه ها میباشد

 7. Mohammad RG98 :
  [ 95/10/19 ]

  سلام
  فصل چهار هنوز اعلام نشده کی میاد؟
  اگه شده تاریخشو بهم بگید لطفا
  ممنون

  • sajad h :
   [ 95/10/19 ]

   با سلام
   هر زمان تاریخی از زمان پخش مشخص شود در همین پست قرار خواهد گرفت