دانلود نرم افزار اندروید درخواست تاکسی آنلاین Snapp 3.3.6

اشتراک وی آی پی وینسافت
تبلیغات زیر هدر 2 تبلیغات زیر هدر 1 تبلیغ زیر هدر
شنبه
يک شنبه
دو شنبه
سه شنبه
چهار شنبه
پنج شنبه
جمعه
دانلود نرم افزار اندروید درخواست تاکسی آنلاین Snapp 3.3.6

نرم افزار اندروید Snapp

در کشورهای پیشرفته ای نظیر آمریکا سالهاست که تکنولوژی درخواست آنلاین تاکسی مانند اوبر فعالیت موفقی داشته که فعالیتش به کشورهای مختلفی نظیر هند نیز کشیده شده است، در سالهای گذشته ایران نیز سعی کرده سرویس مشابهی با نام اسنپ را راه اندازی کند که اپلیکیشن اندرویدی آن یعنی Snapp 3.3.6 به تازگی به عنوان آخرین نسخه از این نرم افزار کاربردی منتشر شده است. با استفاده از اسنپ شما میتوانید به راحتی بصورت آنلاین درخواست تاکسی کرده و در سریعترین زمان تاکسی مورد نیاز خود را بدست بیاورید. همچنین میتوانید با سرویس اسنپ با امنیت و اطمینان بسته ها یا مرسولات خود را نیز به مقصد برسانید بدون اینکه خود همراه تاکسی بروید. هم اکنون اسنپ در شهرهای تهران،کرج،اصفهان و شیراز بصورت شبانه روزی در دسترس بوده که به زودی قصد دارند این سرویس را در سرتاسر ایران گسترش دهند.

 

سرویس ها و خدمات مختلف Snapp 3.3.6 عبارتند از:

اسنپ اکو: پرطرفدارترین سرویسی که اسنپ ارائه میدهد که دارای قیمت های بسیار مناسب بوده و کیفیت بالایی دارد، اسنپ پلاس: سرویسی برای سفرهای خاص و ویژه شما که نیاز به کیفیت و خدمت رسانی بالاتری دارد، اسنپ رز: سرویس مناسب برای بانوان و کودکان که خدمت رسانان این سرویس همگی بانوان هستند، اسنپ باکس: سرویس درخواست پیک موتوری که میتوانید با درخواست این سرویس در سریعترین زمان مرسولات خود را بصورت پیک موتوری و کاملا مقرون به صرفه به مقصد برسانید.

 

آموزش استفاده از Snapp 3.3.6 :

استفاده از سرویس اسنپ بسیار ساده میباشد. تنها کافیست بر روی نقشه مبدا و مقصد خود را مشخص کنید سپس سرویس مورد نیازتان را انتخاب کرده و قیمت را مشاهده میکنید و درخواست اسنپ را ارسال میکنید، با کمی صبر از نزدیکترین اسنپ به خود بهره مند خواهید شد.

 

برای دانلود نرم افزار اندروید Snapp 3.3.6 به ادامه مطلب مراجعه نمایید

حجم فایل : 13.24 مگابایت