دانلود نرم افزار کی ام پلیر KMPlayer 4.1.2.2

اشتراک وی آی پی وینسافت
شنبه
يک شنبه
دو شنبه
سه شنبه
چهار شنبه
پنج شنبه
جمعه
فصل 8
The CW
The Vampire Diaries
فصل 6
NBC
Grimm
فصل 1
BBC One
Taboo
فصل 2
The CW
Supergirl
فصل 1
FOX
24: Legacy
فصل 2
Freeform
Shadowhunters
فصل 3
The CW
The Flash
فصل 2
The CW
Legends of Tomorrow
فصل 5
The CW
Arrow
فصل 4
The CW
The 100
فصل 1
FX
Legion
دانلود نرم افزار کی ام پلیر KMPlayer 4.1.2.2

نرم افزار kmplayer

همانطور که میدانید همیشه و در پست هر نسخه جدید از نرم افزار پلیر بسیار قدرتمند KMPlayer آن را یکی از بهترین و حتی شاید محبوبترین نرم افزار پخش فایل های صوتی و تصویری معرفی کرده ایم که با قابلیت های بسیار گسترده و متنوعی که در اختیار کاربر قرار میدهد توانسته همیشه یک سر و گردن از دیگر رقبای خود بالاتر باشد. به تازگی نسخه 4.1.2.2 این نرم افزار کاربردی منتشر شده که در این پست قصد داریم آن را معرفی و برای دانلود قرار دهیم.

اصولا همانطور که میدانید اساس کار KMPlayer بر این مبنا است که بتواند هر نوع فایل صوتی یا تصویری را با هر فرمتی اجرا کند، از این رو با دیکد کردن فرمت های مختلف موجود کاربر را قادر میسازد که هر فرمتی که وجود دارد را به راحتی و با یک کلیک اجرا نماید. فرمت VCD و DVD ها هم با بالاترین کیفیت ممکن اجرا میشوند همچنین دارا بودن پوسته های جذاب و متفاوت هر کاربری را جذب استفاده از این پلیر قدرتمند خواهد کرد.

از دیگر قابلیت های این پلیر منحصر به فرد میتوان به موراد زیر اشاره کرد:

محیط سه بعدی،بسیار متفاوت و جذاب از آنچه تا کنون دیده اید در این نسخه،قابلیت پخش انواع فرمت های VCD, DVD, AVI, MKV, Ogg Theora, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia, and QuickTime،قابلیت کپچر با کیفیت قابل قبول،نمایش و مدیریت زیرنویس در حال اجرا بر روی یک فیلم به بهترین شکل و پشتیبانی کامل از زبان پارسی،پخش انواع فایل های وی سی دی و دی وی دی،پخش انواع فرمت های فلش نظیر SWF،پخش فایل های صوتی نظیر OGG و AAC،قابلیت نمایش اطلاعات کاملی از محتوای فنی یک فایل در حال پخش،قابلیت هماهنگی با پلاگین های نرم افزار Winamp و ده ها قابلیت جالب دیگر.

 

برای دانلود نرم افزار کی ام پلیر KMPlayer 4.1.2.2 در ادامه مطلب با ما باشید…