دانلود نرم افزار Kingroot ورژن اندروید 5.5.2 و ورژن ویندوز 3.5.0.1157

اشتراک وی آی پی وینسافت
تبلیغات زیر هدر 2 تبلیغات زیر هدر 1 تبلیغ زیر هدر
شنبه
يک شنبه
دو شنبه
سه شنبه
چهار شنبه
پنج شنبه
جمعه
دانلود نرم افزار Kingroot ورژن اندروید 5.5.2 و ورژن ویندوز 3.5.0.1157

نرم افزار Kingroot

احتمالا شما نیز در مورد روت کردن دستگاه های اندرویدی خود و بالا بردن کارایی اندرویدتان مطالب بسیاری را شنیده اید و بسیاری از نرم افزارها را دیده اید که برای اجرا به دسترسی روت نیاز داشته اند. جهت روت کردن گوشی ها چند راه و نرم افزار وجود دارد که بدون شک یکی از بهترین نرم افزارها جهت روت کردن گوشی ها Kingroot میباشد که نسخه اندروید و ویندوزش وجود دارد و البته روت کردن با نسخه ویندوز نرم افزار اکیدا توصیه میشود هرچند برای اشخاصی که به کامپیوتر دسترسی ندارند نسخه اندروید هم برای روت کردن مناسب میباشد. البته روت کردن گارانتی گوشی را از بین خواهد برد اما با Kingroot شما میتوانید دستگاهتان را unroot کرده تا به حالت اول بازگردد و گارانتی گوشی نیز برگردد.

فواید روت کردن :

  1. با روت شدن دستگاه اندرویدی شما میتوانید از حداکثر قدرت سخت افزاری گوشی خود از جمله حداکثر میزان رم و حداکثر قدرت سی پی یو استفاده نمایید.
  2. نرم افزارهای متعدد و متنوع و بعضا بسیار کاربردی هستند که جهت اجرا و استفاده حتما به دسترسی روت نیاز دارند.
  3. با روت کردن دستگاه خود میتوانید کاستوم رام ها و رام های شخصی سازی شده را بر روی گوشی و تبلتتان نصب نمایید.

مضرات و خطرات روت کردن :

  1. با روت شدن دستگاه شما گارانتی آن از بین خواهد رفت و برای بازگشت گارانتی باید حتما آن را آن روت کرده تا به حالت اولش بازگردد.
  2. احتمال بسیار کمی در برخی از گوشی ها و تبلت ها وجود دارد که در صورتی که دستگاه به درستی روت نشود یا نرم افزار روت با آن دستگاه سازگار نباشد که باعث میشود گوشی یا تبلت به درستی راه اندازی نشود و دچار مشکل گردد که برای رفع مشکل باید هارد ریست شده را به کلی فلش شود.

 

برای دانلود نرم افزار Kingroot برای اندروید و ویندوز به ادامه مطلب مراجعه نمایید

حجم فایل : 20.43 مگابایت

حجم فایل : 30.59 مگابایت