نرم افزار اندروید شماره مجازی Jingo Free Call, Text, & Video 2.3.6

اشتراک وی آی پی وینسافت
تبلیغات زیر هدر 2 تبلیغات زیر هدر 1 تبلیغ زیر هدر
شنبه
يک شنبه
دو شنبه
سه شنبه
چهار شنبه
پنج شنبه
جمعه
نرم افزار اندروید شماره مجازی Jingo Free Call, Text, & Video 2.3.6

نرم افزار اندروید Jingo Free Call, Text, & Video

از آنجایی که امروزه ثبت نام در نرم افزارهای مختلف یا استفاده های گوناگون به شماره تلفن شخص نیاز است بسیاری علاقمند هستند که بتوانند بدون اینکه از شماره واقعی خود استفاده کنند در این نرم افزار ها ثبت نام نموده یا اکانت های خود را وریفای کنند، شماره مجازی اینجا بکار خواهد آمد، امکانی جدید برای ساخت یک شماره مجازی جهت استفاده هایی چون ثبت نام در نرم افزارهای مختلف و وریفای کردن حسابهای خود بدون اینکه شماره واقعی خود را ثبت کنند.

همچنین بعضا اشخاصی نیز علاقه دارند در نرم افزارهایی چون تلگرام چندین حساب داشته باشند و بتوانند با حسابهای مختلف اقدام به پیام رسانی کنند،اینجا نیز شماره مجازی بکار خواهد آمد که میتوانید از یک نرم افزار شماره مجازی استفاده نموده یا از ما شماره مجازی خریداری نمایید.

خرید شماره مجازی فعال شده تلگرام

اکنون یکی از جدیدترین نرم افزارهای ارائه شماره مجازی رایگان را معرفی خواهیم کرد که Jingo Free Call, Text, & Video 2.3.6 آخرین نسخه منتشر شده از این نرم افزار میباشد، شما کافیست به راحتی در نرم افزار ثبت نام نموده سپس به قسمت دریافت شماره مجازی مراجعه کنید و از یکی از مناطقی که شماره مجازی فعال دارد یک شماره مجازی دریافت کنید،شماره مجازی از کشور جمهوری دومینیکن میباشد و در زمان استفاده با اینکه پیش شماره آن +1 میباشد ولی باید حتما کشور دومینیکن را انتخاب نمایید. همچنین در صورتی که نوشته نبود شماره مجازی را مشاهده کردید باید بارها و بارها روی مناطق مختلف کلیک کنید تا بالاخره یک شماره مجازی را دریافت نمایید. همچنین در صورتی که بخواهید میتوانید بدون ثبت نام مجدد شماره مجازی قبلی خود را حذف کنید و یک شماره مجازی جدید دریافت نمایید(در نظر داشته باشید که شماره مجازی قبلی آزاد شده و قابل استفاده برای اشخاص دیگر میباشد).

 

برای دانلود نرم افزار اندروید Jingo Free Call, Text, & Video 2.3.6 در ادامه مطلب با ما باشید…