نرم افزار دانلود ویدئوهای آنلاین VSO Downloader Ultimate 5.0.1.28

اشتراک وی آی پی وینسافت
تبلیغات زیر هدر 2 تبلیغات زیر هدر 1 تبلیغ زیر هدر
شنبه
يک شنبه
دو شنبه
سه شنبه
چهار شنبه
پنج شنبه
جمعه
نرم افزار دانلود ویدئوهای آنلاین VSO Downloader Ultimate 5.0.1.28

نرم افزار VSO Downloader Ultimate

خیلی ها زمان گشت و گذار در اینترنت و زمانی که با یک ویدئوی آنلاین نظیر ویدئوهای سایتهایی چون آپارات،یوتیوب یا دیگر وبسایت ها مواجه میشوند میبینند که بصورت پیشفرض راهی برای دانلود آن ویدئو وجود ندارد اینجاست که یک نرم افزار جانبی جهت دانلود ویدئوهای آنلاین بکار خواهد آمد. VSO Downloader Ultimate 5.0.1.28 آخرین نسخه از یکی از بهترین نرم افزارهای دانلود ویدئوهای آنلاین میباشد که اکنون آن را همراه با کرک جهت دانلود شما عزیزان قرار داده ایم.

برای دانلود تنها کافیست به سایت مورد نظرتان رفته ویدئوی مورد نظر را در حالت پخش قرار دهید و زمانی که نرم افزار آن ویدئوی آنلاین را تشخیص داد اقدام به دانلودش کنید و به همین راحتی میتوانید ویدئوی مورد علاقه خود را دریافت کرده و در کامپیوتر خود ذخیره نمایید. پس از اینکه نرم افزار آن فایل را برای دانلود تشخیص داد لیستی به شما نمایش داده خواهد شد که مواردی چون نام،میزان پیشرفت،سرعت دانلود و همچنین اندازه هر ویدئو را به شما نشان خواهد داد.

همچنین میتوانید ویدئوهای دانلودی خود را به فرمتی مانند MP3 در کیفیت پایین متوسط یا بالا تبدیل نماییش همچنین میتوانید فایل های یوتیوب را نیز بصورت اچ دی و تنها با تعیین نشانی اینترنتی فایل ویدئویی و مکان ذخیره سازی اش دانلود نمایید.

 

از دیگر قابلیت های VSO Downloader Ultimate 5.0.1.28 میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

سازگاری و قابلیت تشخیص ویدئوها در هر مرورگری، قابلیت تشخیص خودکار ویدئوهای آنلاین، تشخیص تبلیغات آنلاین داخل سایت ها و عدم دانلود آنها، استفاده فوق العاده پایین از منابع سیستمی چون سی پی یو و رم، استفاده از حداکثر سرعت دانلود شما، پشتیبانی از تمام فرمت هایی چون FLV, WMV, ASF, MP3, MP4, SWF و…، قابلیت ادامه دانلود پس از اتصال مجدد شما به اینترنت برای فایل های ناقص دانلود شده و بسیاری قابلیت های دیگر که تنها پس از استفاده از نرم افزار میتوانید به آنها پی ببرید.

 

برای دانلود نرم افزار VSO Downloader Ultimate 5.0.1.28 به ادامه مطلب مراجعه کنید…