نرم افزار دانلود ویدئوهای آنلاین Wondershare AllMyTube 4.9.2.10

اشتراک وی آی پی وینسافت
تبلیغات زیر هدر 2 تبلیغات زیر هدر 1 تبلیغ زیر هدر
شنبه
يک شنبه
دو شنبه
سه شنبه
چهار شنبه
پنج شنبه
جمعه
نرم افزار دانلود ویدئوهای آنلاین Wondershare AllMyTube 4.9.2.10

نرم افزار Wondershare AllMyTube

Wondershare AllMyTube 4.9.2.10 عنوان جدیدترین نسخه نرم افزار محبوب دانلود ویدئوهای آنلاین میباشد که به تازگی منتشر شده و اکنون در این پست همراه با کلید فعالساز قرار گرفته است.

امروزه سایت های پخش ویدئوی آنلاینی چون یوتیوب و… محبوبیت بسیاری پیدا کرده اند و روز به روز نیز به این محبوبیت افزوده میشود از طرف دیگر اکثر این وبسایت ها قابلیت دانلود ویدئوها را به صورت پیشفرض ندارند و باید از نرم افزار های جانبی دیگری برای این امر استفاده کرد. نرم افزار های بسیاری در این زمینه وجود دارند اما بدون شک Wondershare AllMyTube 4.9.2.10 نیز یکی از بهترین و پرکاربرترین این دسته نرم افزارها میباشد که استفاده کنندگان بسیاری را نیز در سرتاسر جهان دارد.

این نرم افزار که محصولی دیگر از کمپانی Wondershare میباشد اصولا قابلیت ضبط هرنوع فایل تصویری که در حال پخش در مرورگر های شما از قبیل فایرفاکس و گوگل کروم و… میباشد را دارا است همچنین قابلیت دیگر نرم افزار در کنار دانلود فایل های آنلاین،تبدیل فرمت این فایل ها به فرمت های مورد نیاز شما میباشد که معمولا امری ضروری میان اشخاصیست که ویدئوهای آنلاین را ذخیره میکنند.

تعدادی از سایت هایی که توسط نرم افزار Wondershare AllMyTube 4.9.2.10 پشتیبانی میشوند:

  • یوتیوب،متاکافه،ان بی سی،گوگل ویدئو،ویو،فیس بوک،ای او ال،دیلی منشن،مگا ویدئو،ویمئو،ویدئو باش،لایو لیک،مای ویدئو،نیکو ویدئو،لیندا،یو استریم،ان اف ال و…

تعدادی از فرمت های پشتیبانی شده توسط نرم افزار Wondershare AllMyTube 4.9.2.10 :

  • MP4, AVI, MPG, MKV, WMV, M4V, MOV, ASF, DV , MP3, M4A, AC3, AAC, WMA, WAV, OGG, APE, MKA, AU, AIFF, FLAC, M4B

تعدادی از دستگاه های پشتیبانی شده توسط نرم افزار Wondershare AllMyTube 4.9.2.10 :

  • iPod (iPod Touch included), iPhone (iPhone 5 included), iPad (iPad 4, iPad mini included), AppleTV , Motorola phones, Samsung phones, HTC, LG phones, Sony Ericsson , PSP, PS3, PS3 HD, Xbox 360, Xbox 360 HD, Wii, NDS

 

برای دانلود نرم افزار Wondershare AllMyTube 4.9.2.10 همراه با کلید فعالسازی به ادامه مطلب مراجعه کنید