دانلود نرم افزار اندروید مدیریت جیمیل Inbox by Gmail 1.26

اشتراک وی آی پی وینسافت
شنبه
يک شنبه
دو شنبه
سه شنبه
چهار شنبه
پنج شنبه
جمعه
فصل 8
The CW
The Vampire Diaries
فصل 6
NBC
Grimm
فصل 1
BBC One
Taboo
فصل 2
The CW
Supergirl
فصل 1
FOX
24: Legacy
فصل 2
Freeform
Shadowhunters
فصل 3
The CW
The Flash
فصل 2
The CW
Legends of Tomorrow
فصل 5
The CW
Arrow
فصل 4
The CW
The 100
فصل 1
FX
Legion
دانلود نرم افزار اندروید مدیریت جیمیل Inbox by Gmail 1.26

نرم افزار اندروید Inbox by Gmail

Inbox by Gmail نرم افزار اندروید مدیریت جیمیل میباشد که به تازگی نسخه 1.26 آن توسط تیم گوگل تهیه گردیده و در اختیار عموم قرار گرفته است، با استفاده از این برنامه شما قادر خواهید بود جیمیل های خود را به صورت دسته بندی شده به راحتی پیدا کرده و به هر ایمیلی که نیاز دارید به راحتی دسترسی پیدا کنید.هدف اصلی این نرم افزار راحت کردن پیدا کردن جیمیل ها توسط کاربرانشان بوده که به نظر میرسد به هدف خود نیز در تهیه این نرم افزار رسیده اند.

از قابلیت های نرم افزار بسیار جالب Inbox by Gmail میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

قسمت bundles برای دسته بندی شدن پیام های مشابه یکدیگر در یک مکان میباشد بدین ترتیب شما به تمامی پیام های مشابه در یک مکان دسترسی داشته میتوانید آنها را خوانده یا حتی همه را باهم حذف کنید.

ایتم highlights نیز برای نمایش و نشان دادن نکات و مطالب مهم میباشد که برای مشاهده آنها حتی نیاز به باز کردن پیام ها نیز ندارید، امکان ثبت نام های مختلف،دسترسی به اطلاعاتی نظیر حمل و نقل و حتی عکس های مرتبطی که آشنایان شما گرفته اند همگی در این قسمت در دسترس میباشند.

بخش reminder نیز برای تهیه نکاتیست که میخواهید در زمانی برای شما یاد آوری شود.

snooz هم همانطور که از نامش پیداست برای علامت گذاری نامه ها یا پیام هاییست که بخواهید در زمانی دیگر به آنها رسیده کنید برای مثال روز بعد،هفته بعد یا هر زمان دیگری.

همچنین قسمت search هم برای پیدا کردن دقیق هر پیام(از آدرس یک دوست گرفته تا پیدا کردن آدرس یک سایت یا یک متن مهم) میباشد، با استفاده از این آیتم بدون اینکه مجبور شوید نامه های قدیمی و جدید خود را زیر و رو کنید میتوانید به پیام مورد نظر رسیده و به راحتی آن را مشاهده نمایید.

 

برای دانلود در ادامه مطلب همراه ما باشید…