دانلود بازی زیبای Pokemon Go ورژن 0.29.2 برای اندروید

اشتراک وی آی پی وینسافت
شنبه
يک شنبه
دو شنبه
سه شنبه
چهار شنبه
پنج شنبه
جمعه
فصل 8
The CW
The Vampire Diaries
فصل 6
NBC
Grimm
فصل 1
BBC One
Taboo
فصل 2
The CW
Supergirl
فصل 1
FOX
24: Legacy
فصل 2
Freeform
Shadowhunters
فصل 3
The CW
The Flash
فصل 2
The CW
Legends of Tomorrow
فصل 5
The CW
Arrow
فصل 4
The CW
The 100
فصل 1
FX
Legion
دانلود بازی زیبای Pokemon Go ورژن 0.29.2 برای اندروید

بازی اندروید Pokemon Go

یکی از جدیدترین بازی های حال حاظر جهان که توانسته با اقتدار کامل به عنوان یکی از محبوبترین بازی ها نیز شناخته شود Pokemon Go میباشد که به تازگی نسخه 0.29.2 آن انتشار یافته،این بازی به قدری جذاب و پرطرفدار شده که سرور های بازی توان ارائه خدمات به تمام جهان را نداشته و سرور ها محدود به چند کشور آمریکا،استرالیا و اندونزی میباشند. البته این محدودیت جلوی کاربران بازی را نگرفته و اشخاص مختلف با تغییر آی پی اقدام به انجام این بازی جدید میکنند.

در بازی پوکمون گو شما در نقش یک تمرین دهنده باید به صورت واقعیت مجازی در خیابان ها حرکت کرده همزمان صفحه گوشی خود را نیز تحت نظر داشته باشید، هرجا که شما یک پوکمون مشاهده کردید آن را شکار میکنید سپس آموزش داده و در مراحل بالاتر با ورود به باشگاه ها با دیگر پوکمون ها به مبارزه میپردازید و با این کار سطح و لول این موجودات دوست داشتنی را خود را افزایش میدهید.

همچنین برای اینکه لازم نباشد همیشه گوشی در دست شما باشد قابلیتی در بازی افزوده شده که در صورتی پوکمونی در اطراف شما باشد به صورت یک نوتیفیکیشن به شما هشدار داده خواهد شد و از این امر مطلع میشوید و میتوانید در صورت تمایل به شکار آن پوکمون بپدازید.

البته بازی هنوز در مراحل تکمیل میباشد و همانطور که از ورژن برنامه میتوان متوجه شد باید منتظر ارائه ورژن های اصلیتر بازی باشیم اما همین نسخه نیز به قدری اعتیاد آور بوده که در قله بهترین بازی های اندرویدی و آی او اس میباشد و حتی در جستجو های گوگل نیز خیلی سریع جزء بیشترین جستجو ها قرار گرفته از سمت دیگر باید منتظر باشیم تا در نسخه های کاملتر بازی هم سرور های بازی قابل استفاده برای تمام جهان باشند و هم آیتم ها و قابلیت های دیگری نیز به بازی افزوده شود که احتمالا این قضیه به جذابیت و اعتیاد آور بودن بازی بیش از پیش خواهد افزود.

 

برای دانلود بازی Pokemon Go در ادامه مطلب همین پست با ما باشید…