دانلود نرم افزار مدیریت دانلود EagleGet 2.0.4.12

اشتراک وی آی پی وینسافت
تبلیغات زیر هدر 2 تبلیغات زیر هدر 1 تبلیغ زیر هدر
شنبه
يک شنبه
دو شنبه
سه شنبه
چهار شنبه
پنج شنبه
جمعه
دانلود نرم افزار مدیریت دانلود EagleGet 2.0.4.12

نرم افزار EagleGet

امروزه نرم افزار های مدیریت دانلود زیادی وجود دارند که امکاناتی بسیار زیاد و متنوع را به کاربر ارائه میدهند،اما اکثرا به صورت پولی بوده و نیاز به کرک دارند. امروز نرم افزار مدیریت دانلود بسیار قوی و رایگانی با نام EagleGet را به شما معرفی میکنیم که به تازگی نسخه 2.0.4.12 توسط شرکت توسعه دهنده آن انتشار یافته و توانسته توجه بسیاری را جلب استفاده از این نرم افزار پرکاربرد کند.

امکان دانلود تا 6 برابر بیشتر از سرعت پایه اینترنت شما، قابلیت ادامه دانلود فایل های نیمه کاره،امکان دانلود از سایت های اشتراک گذاری فایل نزیک آپارات و یوتیوب(در نسخه نهایی فعال خواهد شد)،کاملا رایگان و بدون هیچگونه محدودیت و نیاز به کرک،پشتیبانی و همگام سازی با مرورگر های مختلفی چون فایرفاکس گوگل کروم اپرا و…،امکان دانلود از پروتکل های HTTP, HTTPS, FTP, MMS و RTSP تنها تعدادی از قابلیت های بسیار جالب این نرم افزار مدیریت دانلود میباشد.

طبق گفته های سازندگان و توسعه دهندگان نرم افزار در آینده قرار است پیشرفت های بسیاری را در برنامه شاهد باشیم که طبق این وعده ها میتوان آینده بسیار روشنی را در ادامه راه این نرم افزار دید.

 

برای دانلود نرم افزار در ادامه مطلب همین پست همراه ما باشید…