Instagram 9.4.0 نرم افزار اندروید اشتراک گذاری عکس

اشتراک وی آی پی وینسافت
شنبه
يک شنبه
دو شنبه
سه شنبه
چهار شنبه
پنج شنبه
جمعه
فصل 8
The CW
The Vampire Diaries
فصل 6
NBC
Grimm
فصل 1
BBC One
Taboo
فصل 2
The CW
Supergirl
فصل 1
FOX
24: Legacy
فصل 2
Freeform
Shadowhunters
فصل 3
The CW
The Flash
فصل 2
The CW
Legends of Tomorrow
فصل 5
The CW
Arrow
فصل 4
The CW
The 100
فصل 1
FX
Legion
Instagram 9.4.0 نرم افزار اندروید اشتراک گذاری عکس

نرم افزار اندروید Instagram

با رونق گرفتن شبکه های اجتماعی مختلف هرکدام با قابلیتی منحصر به فرد شروع به رشد کرد در این میان اینستاگرام که بهترین شبکه اجتماعی اشتراک گذاری عکس میباشد توانست در این زمینه محبوبیت فوق العاده ای را کسب کند. اکنون در این پست Instagram 9.4.0 را که آخرین نسخه از این شبکه اجتماعی محبوب میباشد را برای دانلود شما گرامیان آماده کرده ایم.

عکس جدیدی را برپایه افکت های بسیار متنوع نرم افزار تهیه کرده و در این شبکه اجتماعی انتشار دهید،عکس هایی که از پیش در دستگاه اندرویدی خود دارید را با دوستان خود به اشتراک بگذارید،فیلم های یک دقیقه ای تهیه کرده و در اینستاگرام منتشر کنید،عکس و فیلم های دیگر دوستان خود را مشاهده کرده و لایک کنید یا زیر آنها نظرات خود را اعلام کنید و…، اینها تنها تعداد محدودی از قابلیت های بسیار زیاد Instagram 9.4.0 میباشد که در آخرین نسخه نرم افزار بسیار نیز بهبود بخشیده شده.

از دیگر قابلیت های اینستاگرام میتوان به رایگان بودن تمامی امکانات و افکت ها و قابلیت های آن اشاره کرد،همچنین امکان جستجوی دیگر کاربران،امکان اشتراک گذاری عکس ها و فیلم ها در دیگر شبکه های اجتماعی نظیر فیس بوک و توییتر،امکانات مختلف برای شخصی سازی و محدود سازی اکانت خود،امنیت بسیار بالای نرم افزار در کنار راهکار های مختلف برای افزایش سطح امنیت اکانت خود و… نیز از دیگر قابلیت های Instagram 9.4.0 میباشد.

 

برای دانلود نرم افزار Instagram 9.4.0 به ادامه مطلب مراجعه کنید