عصر رایانه: آموزش استفاده از اشتراک ویژه وینسافت

اشتراک وی آی پی وینسافت
 • بازدید : 356 views

آموزش اشتراک وی آی پی وینسافت

اشتراک ویژه vip جهت استفاده کاربرانی میباشد که نیاز دارند بصورت دائم به لینک های سالم فیلم یا سریالها دسترسی داشته باشند یا اینکه بخواهند از امکانات ویژه ما استفاده نمایند که بدین ترتیب میتوانند مطمئن باشند همواره ما جدیدترین قسمت های سریال ها را قرار خواهیم داد و همچنین تظمین میدهیم که سعی کنیم همواره لینک های سالم را برای تمامی فیلم و سریالهای درون وبسایت ارائه کنیم.

استفاده از این لینک ها کار سختی نیست و در چند مرحله پایین به توضیح آنها خواهیم پرداخت:

 • 1-خرید اشتراک:

شما باید ابتدا یک اشتراک ویژه را خریداری کنید که خرید اشتراک ویژه از طریق تمامی کارت های عضو شتاب امکان پذیر میباشد و با پرداخت مبلغی ناچیز مجاز به دسترسی به تمامی لینک های وبسایت خواهید بود. اشتراک ویژه را میتوانید از “خرید اشتراک vip وینسافت” خریداری نمایید.

 

 • 2-استفاده از لینک های وی آی پی:

برای استفاده از لینک ها کافیست به پست سریال یا فیلم مورد نظر بروید،اگر لینک دانلودی شما یک فیلم است تنها بر روی لینک فیلم کلیک کنید و اگر لینک دانلودی شما سریال است از فصل مورد نظر سریال روی قسمت دلخواهتان کلیک کنید در صفحه باز شده جدید کادری مشاهده خواهید کرد با دو ورودی به عنوان username و password که باید نام کاربری و کلمه عبوری که در زمان خرید برای خود تعیین کرده اید را وارد کنید. حال روی دکمه ok که کلیک کنید بصورت اتوماتیک دانلود شما آغاز خواهد شد.

 

 • 3-تمدید اشتراک:

جهت تمدید اشتراک خود نیز تنها کافیست به صفحه “تمدید اشتراک” مراجعه کنید و اگر مهلت اشتراک شما باقی مانده تنها به پرداخت یکی از پلان ها بپردازید و پلان خریداری شده به پلان فعال شما افزوده خواهد شد به عنوان مثال اگر 10 روز از اشتراک شما باقی مانده و شما اشتراک را تمدید دو ماهه کنید مقدار باقی مانده از اکانت 70 روز خواهد شد. اما مهلت اکانت شما به اتمام رسیده حتما پیش از تمدید روی گذینه بازنشانی اکانت کلیک کنید تا امکان تغییر پلان برایتان فعال گردد.

 

 • 4-دانلود من آغاز نمیشود:

طبق گزارش هایی که تا به حال داده شده معمولا دلیل آغاز نشدن دانلود ها فعال بودن پروکسی خراب یا اشتباه وارد کردن نام کاربری یا پسورد بوده،توجه کنید برای اینکه بتوانید از حداکثر سرعت اینترنت خود برای دانلود استفاده کنید ترجیحا تیک فعال بودن پروکسی را از دانلود منیجر خود بردارید یا از یک پروکسی سالم و پرسرعت جهت دانلود استفاده کنید، همچنین اگر نام کاربری یا کلمه عبور خود را فراموش کرده اید از گذینه “بازیابی اطلاعات” استفاده نمایید.

 

 • 5-مشکلات لینک های دانلود:

اگر پس از کلیک روی لینکی با صفحه خرابی لینک مواجه شدید کافیست روی گزارش خرابی لینک کلیک کنید بصورت اتوماتیک به ما گزارش این خرابی ارسال خواهد شد و سریعا بررسی میشود در صورتی که لینک مورد نظر مشکلی داشته باشد در اولین فرصت این لینک تعمیر شده و قابل استفاده خواهد بود.

 

 • 6-گزارش دیگر مشکلات:

جهت گزارش هر مشکلی که با آن مواجه شدید تنها کافیست با مراجعه به پنل کاربری خود از قسمت “ایجاد تیکت” یا “تماس با ما” با ما در ارتباط بوده و پیگیر مشکلات خود باشید، مطمئنا ما در سریعترین زمان جوابگوی شما عزیزان خواهیم بود.

 

 • 7-بازاریابی و کسب درآمد:

شما عزیزان میتوانید با بازاریابی از طریق قسمت”دریافت لینک بازاریابی” و ترغیب دیگر اشخاص به ثبت نام از طریق آن لینک به کسب درآمد مشغول شوید و اگر درآمد شما به سطح مورد نظر برسد درخواست واریز وجه کرده که طی حداکثر 1 روز کاری درآمد کسب شده به حساب شما واریز خواهد شد. برای کسب درآمد حتما قسمت “ویرایش اطلاعات بانکی” را پر کرده تا درآمد کسب شما به حسابتان واریز گردد.

 

 • 8-دعوت کاربران و دریافت هدیه:

همچنین قابلیت دیگر وینسافت ارائه لینکی جهت دعوت دیگر کاربران به عضویت میباشد که بابت هر خرید شما تعداد روز های مشخصی را به عنوان هدیه دریافت خواهید کرد، جهت انجام اینکار کافیست به صفحه “دریافت لینک دعوتنامه” مراجعه کنید و لینک مختص به خود را به دیگران معرفی کرده و آنها را تشویق به خرید اشتراک کنید، بدین ترتیب بابت ثبت نام هر کاربر جدید از طریق لینک مختص به شما تعداد روزهای مشخصی شارژ به اشتراک شما افزوده خواهد شد.

 • انتشار : 23 فوریه 17
 • نویسنده : sajad_heydari
 • بازدید : 356 views