Lucky Patcher 6.2.9 حذف لایسنس برنامه ها و بازی ها در اندروید

اشتراک وی آی پی وینسافت
تبلیغات زیر هدر 2 تبلیغات زیر هدر 1 تبلیغ زیر هدر
شنبه
يک شنبه
دو شنبه
سه شنبه
چهار شنبه
پنج شنبه
جمعه
Lucky Patcher 6.2.9 حذف لایسنس برنامه ها و بازی ها در اندروید

نرم افزار اندروید Lucky Patcher

با استفاده از اپلیکیشن فوق العاده کاربردی Lucky Patcher 6.2.9 در صورتی که گوشی یا تبلیت اندرویدی شما روت شده باشد میتوانید نرم افزار ها یا بازی هایی که نیاز به لایسنس برای حذف تبلیغات یا پنجره های مزاحم و… را دارند لایسنس آنها را حذف کرده و بدون هیچ مزاحمتی بهترین استفاده را از این نرم افزار ها و بازی ها کنید.در هر نسخه جدید از اپلیکیشن لاکی پچر نرم افزار ها و بازی های بیشتری پشتیبانی میشود که اگر شما دستگاه اندرویدی روت شده دارید پیشنهاد میکنیم حتما این نرم افزار منحصر به فرد را بر روی آن نصب کنید و از قابلیت های آن لذت ببرید.

آموزش نرم افزار Lucky Patcher 6.2.9 :

  • رنگ سبز : نرم افزار ها و بازی هایی که آنها را به رنگ سبز میبینید بدین معنا است که شانس پچ شدن آنها نزدیک به 100% میباشد و میتوانید به راحتی تبلیغات آنها را حذف نمایید. برای پچ کردن این نرم افزار ها روی آن برنامه یا بازی چند لحظه لمس کردن را نگه دارید و سپس از منوی باز شده Remove License Verification را انتخاب کنید.
  • رنگ زرد : این نرم افزار ها شانس پچ شدن 75% دارند و احتمال اینکه پچ شوند تقریبا بالا میباشد، برای پچ کردن این دسته از برنامه و بازی های روی آنها چند لحظه تاچ را نگه دارید و از منوی باز شده Custom Patch Apply را انتخاب کنید.
  • رنگ صورتی : نرم افزار های با این رنگ بدین معنی است که این برنامه یا بازی در بوت گوشی قرار دارد و پس از ریبوت گوشی پچ خواهد شد، شما میتوانید روی آنها تاچ را نگه دارید سپس گذینه Add for Patch on Reboot را انتخاب کرده و در ریبوت بعدی گوشی یا تبلت خود آن نرم افزار را بصورت پچ شده در دسترس خواهید داشت.
  • رنگ نارنجی : این رنگ نیز نشانگر برنامه ها یا بازی هایی میباشد که یا هیچ شانسی برای پچ کردن آنها وجود ندارد یا قبلا پچ شده اند.

 

برای دانلود اپلیکیشن اندروید Lucky Patcher 6.2.9 در ادامه مطلب همین پست با ما باشید…