Sideline 2.19 نرم افزار اندروید ساخت شماره مجازی آمریکا

اشتراک وی آی پی وینسافت
تبلیغات زیر هدر 2 تبلیغات زیر هدر 1 تبلیغ زیر هدر
شنبه
يک شنبه
دو شنبه
سه شنبه
چهار شنبه
پنج شنبه
جمعه
Sideline 2.19 نرم افزار اندروید ساخت شماره مجازی آمریکا

نرم افزار اندروید Sideline

یک نرم افزار دیگر برای ساخت شماره مجازی که قرار است در این پست به شما گرامیان معرفی کنیم Sideline.2.19 میباشد که به تازگی در 7 مارس 2017 آخرین نسخه آن انتشار یافته و اکنون برای شما عزیزان قرار گرفته است. این نرم افزار با اینکه ثبت نام در آن کمی سختتر از دیگر نرم افزارها بوده و باید حتما با یک شماره از کشور آمریکا در آن ثبت نام کنید اما شماره ای که دریافت میکنید بسیار منحصر به فردتر بوده و تا کنون به کسی تعلق نگرفته همچنین برای تلگرام نیز رفع ریپورت آن آسانتر میباشد و بصورت کلی احتمال رفع ریپورتش بالاتر میباشد.

برای ثبت نام در Sideline.2.19 باید ابتدا حتما در یکی دیگر از نرم افزارهای ساخت شماره مجازی از کشور آمریکا مانند Textnow یا… شماره داشته باشید سپس شماره خود در آن نرم افزار را اینجا وارد کرده کد فعالسازی را در مرحله بعدی وارد کنید و سپس شماره شما ساخته خواهد شد.

Sideline.2.19 برخلاف بسیاری از نرم افزارهای دیگر سرعت دریافت پیامک فوق العاده بالایی دارد که دلیلش استفاده کمتر از سرورهای آن میباشد که همین امر باعث شده امکان دریافت اس ام اس ها با سرعت خیلی بیشتری ممکن باشد. همچنین برای اشخاصی که نیاز داشته باشند میتوان اعتبار خریداری کرده و با شماره مجازی خود با دیگر شماره ها تماس بگیرند که این قابلیت تا زمانی اعتبار شماره 0 باشد امکان پذیر نیست.

 

برای دانلود نرم افزار اندروید ساخت شماره مجازی Sideline.2.19 در ادامه مطلب با ما باشید….

حجم فایل : 19.73 مگابایت