دانلود فیلم Captain America: Civil War 2016 در چند کیفیت

اشتراک وی آی پی وینسافت
شنبه
يک شنبه
دو شنبه
سه شنبه
چهار شنبه
پنج شنبه
جمعه
فصل 8
The CW
The Vampire Diaries
فصل 6
NBC
Grimm
فصل 1
BBC One
Taboo
فصل 2
The CW
Supergirl
فصل 1
FOX
24: Legacy
فصل 2
Freeform
Shadowhunters
فصل 3
The CW
The Flash
فصل 2
The CW
Legends of Tomorrow
فصل 5
The CW
Arrow
فصل 4
The CW
The 100
فصل 1
FX
Legion
دانلود فیلم Captain America: Civil War 2016 در چند کیفیت

فیلم Captain America: Civil War

امروز کیفیت جدیدی از فیلم Captain America: Civil War 2016 با عنوان کیفیت HDTC منتشر گردیده که با توجه به محبوبیت این فیلم فوق العاده دیدنی خیلی ها منتظر هر کیفیت جدیدی که از این فیلم منتشر شود هستند همچنین زیرنویس فارسی اختصاصی وینسافت هم برای آخرین کیفیت موجود برای دانلود قرار گرفته که به راحتی میتوانید از طریق ادامه مطلب به هر دو لینک دانلود فیلم و زیرنویس دسترسی داشته باشید.

زیرنویس فارسی به صورت شنیداری نبوده و کاملا هماهنگ با نسخه موجود میباشد.

برای دانلود فیلم فوق العاده دیدنی Captain America: Civil War 2016 با کیفیت HDTC همراه با زیرنویس فارسی هماهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید

http://wainsoft.net/redarrowline.gif

فیلمی که از چندین ماه قبل بسیاری منتظر اکرانش بودند جدیدترین اثر مارول یعنی Captain America: Civil War 2016 میباشد که به تازگی کیفیت پرده آن به عنوان نخستین کیفیت موجود از این فیلم فوق العاده زیبا روی پرده نقره ای رفته است. این فیلم علاوه بر سورپرایز کردن علاقه مندان به این ژانر فیلم ها نقد های بسیار مثبت و امتیازات بالایی را نیز کسب کرده که انتظار میرود باکس آفیس هفته های آینده را تحت سلطه خود در آورد.

در این قسمت از فیلم کاپیتان آمریکا که قسمت سومش میباشد داستان از جایی آغاز میشوند که پس از اتفاقات آخرین فیلم the avengers دولت های جهان قوانینی را وضع کرده اند که فعالیت های تمامی ابر قهرمانان را کنترل میکنند و آنها باید برای دولت کار کنند. مرد آهنی و کاپیتان آمریکا در این موضوع نظرات مختلفی دارند که همین امر باعث ایجاد یک درگیری داخلی بین گروه انتقام جویان میشود. همینطور که آنها درگیر این اختلافات هستند تهدیدی بسیار بزرگتر در حال شکل گرفتن است که…

همانطور که خیلی ها اطلاع دارند در این فیلم بازیگران مطرحی چون: رابرت داونی جونیورز، کریس ایوانز، اسکارلت جوهانسون و… حظور دارند که تمامی این اوامر فیلمی بسیار زیبا و خوش ساخت را رقم زده اند.

 

برای دانلود فیلم Captain America: Civil War 2016 به ادامه مطلب مراجعه کنید

دانلود فیلم Captain America: Civil War 2016 در چند کیفیت :

imdb امتیاز : – (اینجا کلیک کنید)

حجم فیلم : HDTC کیفیت : 652 مگابایت

کیفیت فیلم : HDTC

زمان فیلم : 2 ساعت و 26 دقیقه

لینک دانلود :

  1. دانلود : کیفیت HDTC

دانلود زیرنویس فارسی : دانلود

منبع : www.wainsoft.net